apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11162 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
paskelbė pukomuko // 2001.11.30 // art.scene

mano vizijoje ši svetainė nėra viešo pasireiškimo sritis vizualiniams grafomanams ar psichinių sutrikimų kamuojamiems tauškaliams. čia vieta pasidžiaugti gerais darbais. skaitykite toliau...

štai gavau tokį žinutę iš xstyle:

Sunku suprasti art.scene admina. Tik jis nusprendzia kokius darbus palikti, net nedaves narsytojams ju perziureti, ir balsuoti. Manau cia yra didelis sio saito minusas. Vienas ar pora zmoniu manau neturetu presti apie darba !! Duokit visiems art.scene lankytojams tai padaryti juo labiau kad dabar yra registracija, balsavimas. Jei darbas tikrai blogas tegu visi ji nukritikuoja ir nuvertina. Tokiu atveju Galima ish komentaru pasimokyti ir pan. Galima butu trinti pvz kai darbas surenka tam tikra neigiama balo vidurki. O dabar idedi darba ir nesuprasi kas netiko, kas blogai.
Gal vienam nepatinka (pvz adminui) bet kitam patinka.
Zodziu sitas saitas tikrai geras, bet i si dalyka reiktu atsizvelgti. Bet jau tegu adminas argumentuotai paraso kodel istryne.


fiziškai nespėčiau, neturėčiau jėgų ir motyvacijos argumentuoti kiekvieną ištrinamą darbą, sutinku, kad reiktų išsiųsti pranešimą autoriui, kas ir bus įgyvendinta greitai.

jei kam reikia svetainės tokai kaip buvo iki šiol - pirmyn, paprašykit manęs, duosiu visus sourcus, užsisukit ir turėkit.

aš nenoriu kad žmogus atėjęs į svetainę turėtų klampotį per šūdų marias. taip šiuo metu, gal per daug darbų iškrenta iš sistemos. bet, po velnių, taigi reikia suformuoti kažkokį kokybės pagrindą. kad pažiūrėjęs pagalvotum, ne mano darbas per didelis šlamštas, kad čia kabotų.

galbūt aš noriu per daug, bet aš tikrai daug dirbau, kad svetianė veiktų taip, kaip yra dabar. todėl visi šitie nepatenkinti šūksniai mane tikrai nervina.

galimybė pasireikšti pasireikšti artscenoje suteikta kiekvienam, aš manau tai didelis privalumas, tačiau turėti savo darbų skiltį čia turėtų būti šiokia tokia privilegija, kurią galima užsitarnauti tik darbų kokybe. čia gi nevyriausybinė, net ir ne komercinė svetainė, kur klientas visada teisus.

aš nejaučiu pilietinės pareigos patenkinti visų norus. norit - eikit priešais mano langus ir protestuokit, ten su vėliavom transparantais ir megafonais.


dėl flash. sorry Audriau, gal tavo darbai ir buvo įdomūs iš programinės pusės, bet jie atrodė tragiškai, be to, čia art.scene.

vinežo, baikit nervint mane :] tikiuosi yra žmonių, kuriems patinka šie pertvarkymai, ir kurie mano, kad einu teisinga kryptimi.

ir dar sakau: naudokitės galimybe siųsti naujienas!, nes kolkas čia vyrauja tik mano blevyzgos, kas mane tikrai liūdina.

Kravitz
// 2001.11.30
delete
Jau senoji scena turejo per mazai pakelta kokybes kartele ir gana daug abejotinos kokybes darbu ilgas dienas sukdavosi buferyje. Nauja art.scena yra visapusiskai tobulesne, taigi neturetu kilti abejoniu, kad pagrindine jos sudedamoji dalis - darbai taip pat turetu buti tobulesni. Atsirado flash'as. Bet tai dar toli grazu nereishkia, kad cia (i art.scene.lt) galima deti visokius programinius pasizaidimus, kurie is vaizdines puses yra totalus nulis, jau nekalbant apie lyrika (net paciam juokinga). atsirado foto, bet tai irgi nereiskia, kad i sita skilti tiks bet kokia atostogu nuotrauka. Ash labai tikiuosi kad sita erzinanti makalyne yra del to, kad visi nori pasizymeti naujajame saite ir per daug nesirupina savo zhymes kokybe... vienzo taip. Del ishtrintu darbu apeliacijas rasykite i [email protected] .Tik noriu priminti, kad pasto dezute neegzistuoja ir juo labiau, nebus tikrinama.[/]
untitled
// 2001.12.01
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
pritariu ir ponui pukui, ir Kravitz
Mouss
// 2001.12.01
pagaliau yra sioka tokia tvarka:) dekui pukui uz gera darba:) kuo toliau tuo puikiau :)))
Nestor
// 2001.12.01
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
as ir visom prasmem pritariu pukomuko, nes tvarkos reik tikrai, ir dabar yra geriau nei anksciau buvo
ziunglia
// 2001.12.01
pukomukuj su visa pagarba ir tamparam
viskas ciki darbo idejai taj matom ir ivertinam. bet tada kam tokie pareiskimaj apie polinki issaugoti visu darbus ir bla bla bla. ir jeu sugebegi priimti kritika jei sugebejai nudirbti toki darba. ir po galajs jej jeu apsiemej taj ir daryk o ne dejuok. kazkokis nosiu pakelimas ir pasijutimas auksceu stovincejs sprendejajs.... liudna. po kritikos suksniu lekia neblogaj ivertinti darbaj. lejdziu sau pamoraluoti ir jei komentaras nebus istrintas (hehe) taj oliaolia a zinaj toki pasakyma kad kureja sunajkina jio kurinys... ir pritariu ten kazkam kad vertinti turi lankytojej. pasisakyma bajgiu. pukaj lajkykis. he (o:
Gabrieliusmackevichius
// 2001.12.01
re:
tspotA, jei nepastebejai, tai fona savo darbui gali pasirinkti pats. buk atidesnis kita karta:) o del atrankos, tai sunku chia ir pasakyt:) teisingiausia butu, jei sprestu balsavimai visokie, bet kazhkaip nepasitikiu balsuojanchiu kompetencija. o sajto sheimininkas lyg ir turi teise atsirinkti savo skoni tenkinanchius darbus, bo kam tai nepatinka, gali rodyt juos kitoj vietoj...
MaSSive
// 2001.12.02
zi-xaj
turi but tvarka. balsavimas - labai neobjektyvus dalykas. ides koks degradukas shudu kruvele ir apskambins visa kaima, kad nueitu ir uzh ji pabalsuotu ir paliks shudai gulet kaip gulejo. ir dar banu reikia! kai kox ozhqtis prades kartotis su savo triedalais tai pist ir uzhkishai jo accounta kuriam laikui, kad pamastytu ir nebegrizhtu.
MaSSive
// 2001.12.02
dar prisiminiau
pukai, ish kur tau tu naujienus bus? chia lietuva, chia lietus lyja...
Audrius
// 2001.12.02
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
Viskas tvarkinga Pukiaw... as suprantu kodel istrynei mano flash, ten buvo tik tam kad butu daugiau darbu, ir kitus uzvestu ant Flash. O shiaip tokie darbai kaip mano eina i fx.scene.lt, taigi... o shiaip viskas fun.:)
BACILA
// 2001.12.03
shudukas
zhio neishkenceu skajtiti komentaru.
sakikit jus man kas esti geras darbas
turiu sava stiliuo juo dirbu. viliuosi jog tai geri darbai ir kazhka planoju ateiscei.
mano darbai aciduria sale kitu ir esti sukejkiami ishpravardzhiojami ir shejp sutripami ir dargi slepemi nuo zhmoniu akiu. lyg kenktu ju akiu oboliui. o dargi pazizhiuri ir mastai bandai liginti kazhkieno du darbus ir pamatai kad shudukas kabo dydeley pagerbtas o kur mintis galbut lasha skyleta bet mintis arba darbas lasha skyletas bet darbas, kur kazhkas tengtasi darita ir esti nupeykta iki minuso ir tyce ishdanginama ishum akiu kitu kajp jeu sakeu kad negadytu musiet. o taip juk buna toke nelygybia. tas esti bajsu. galu gale sededami jumi ce nekurie dydely mianinikai nieko nematotia tik klajdas ir bukuma kompiuterinej grafikoj pradedanciuju. ir kazhkas idejes nuotrauka fotografuota pernai per kaledas esti didesnis genijus uzhum ta kurs para sedejo ir stenges paroditi tobulaji skrituli ishum kajres puses.
.vienzho. kazhkajp bajsu man matyti neteysybia ir nelygybia. bajsu kishti nosi artscenon. bajsu deti darba sava shviezhia noujey kepta. bo bajsu buti ishumpejktay dougybes prisiregistravusiu dalyviu kurie po savo nepazhystamajs nickajs darbi slepia ir pazhystamus vajdus. bajsu pas jumi nosi kishti nebunant dideliu ishmoniu turinciu galfoj, nezhinanciu kajp noudotis lejereys ir turinciu vaykishka stiliu. ce ashum tik apie save. niakalbu jou apie dougybia kitu. man bajsu. bajsu. po velniu. del to liudnuma.... lium.
Mikkingas
// 2001.12.04
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
negeda?
BACILA
// 2001.12.04
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
nu ot. nu. kasssss per zhodzhey kvajli sakyti kad neteysibia ira ir nieko nepadarysimia.
belmba
mes ar ne mes visi ce kartu sedimia ir kuriamia artscenos kazhkokitai ivajzdi ar kazhka. virtuali komuna. nerandu zhjodzhio. ir tik nuo musu priklauso. todel neturi buti keulishkos neligybias. keulishko ignoravmo kazhko ir shejp visuotinio balagano. neturi buti. ne. juk ne sniego zhmonias mias. ir jej jou ce visi geri profesionalay susedia tai gal atlapokit shirdis ir bukit geri zhmones ir pabukit dar demokratishki ir supratingi. blogis! a jumi akis merkiat. nu.
BACILA
// 2001.12.04
ne
tay nia shouskshtas deguto. tay kvajlybia. pujkybia. -ybia.. uzhmerktos akys.
ziunglia
// 2001.12.04
tegyvuoja komuna!
!
Kravitz
// 2001.12.04
nu taigi visai netaip
Matau, kad ir po daugelio paaiskinimu vis dar neaisku ir vis dar del kazko baisu ir vis dar yra nepasitenkinimo. Prisiminkit ana artscena. Prisimenat? gerai, vaziuojam toliau. Prisimenat, ta artscena v1.0 laiks nuo laiko kaijp ir patushtedavo, karta ysijunges pamatydavai, kad nebera kazko, kas buvo vakar. Taigi.Nenustebkit, biat ten irgi buvo naturali atranka ir buvo naikinami darbai, kurie neturejo savyje nieko, del ko jie galetu save vadinti art. Automatiskai ju buvimas kazkame, kas yra artscene butu anatomiskai patologiskai nelogiskas, ar ne? BACILA, jus nepaprastai gerbiu ir zaviuosi jusu, kaip ir kitu spygliuotu butybiu mielais darbeliais ir abpsoliutchiai suprantu ir vertinu jusu pastangas nupiesti tobula skrituly ish kaires puses.Netikiu, kad tas darbas butu istrintas... Taciau tokie darbai, kaip "atseit juokingi", vulgarus, akivaizdziai reziantys aki, pasikartojantys, visiskai sausi, arba kitaip nekokybiski turiniu, forma, arba ir tuo ir tuo, patenka i buri, kuris vedamas prie sienos, kuriam akys uzrisamos baltu raisciu, leidziama itraukti paskutiny duma ir kuris yra perskrodziamas mirtinos delet-o-mioto papliupos. Nuosirdziai apgailestaujame, jeigu kuris darbas buvo paskirtas i ne ta buri ir nepelnytai sunaikintas. Kaip pastebejote, atsizvelgus i jusu skundus, paskutine savaite buvo palikti beveik visi darbai. Dar karta zemai lenkiuosi ir buciuoju jusu koju pirstu galiukus, linkedamas sviesiu minciu ir atviru sirdziu, tiek jums tiek sau...
kasnors
// 2001.12.04
uhu, siajp galbut pasitikiu pukomuko, nes, manau, toki saita priziurintis zmogus apie mena, apie fluxus mena ismano sy ta, nors, pvz, mano manymu, dar gana nemazai cia nelabaj kokios kokybes darbeliu pakliuva..
o to BACILA... zinai... gyvenime niekada nebuna viskas kaip svajonese. negyveni vienas pasaulyje.. visada kazkiek turi taikytis prie aplinkos. ir keista man truputi, kad jauti vis dar ta bajme, kritikos bajme... seniai neturiu tokios. todel kad tik is kritikos mokausi. kazkaip irgi sakoma, kad tikri menininkai savo darbu ant sienu nekabina... taip siekiama tobulejimo.. dziaukis, kad kritikuoja. kuo daugiau atlaikysi, tuo daugiau igauni patirties. blemba, mania tai nervina net, net neturiu ka sakyt kai isgiria, nes niekad nesijauciu kad padariau viska iki galo.. taip.. cia kartais zmones del bajerio, ar siaip negalvodami privaro, o ko tu nori? melo? tau bus malonu, bet bus melas... o is kritikos mokinkis. o gal mokinkis ja priimt taip kaip reikia... zodziu, kas tai bebutu, is to reik pasiimt sau naudos.
BACILA
// 2001.12.05
prentenzingoji ash
ashay minti turiu darbu atranka. irgi stengdamasi remtis sava patirtim sakou jog ji nera teisinga. manou taip ir tashkas. nu. gelereijoj esti mano dabras vienas totalus shudukas. jis ten gy pateko. darbus atrenkant pagal visus pujkeusius kriterijus ane. o darbai kurie esti lajmeje konkursa kokitai, kurie puoshia arba nelabai knygu virshelius, kurie esti pagirti tikrai pujkiu virtualiosios grafikos profesionalu buva ishspirti ir nialeysti roditi. ashay jeys didzhevausi a ju neber. del kajkuriu nekuriu senu man bajsu lasha. a jie demonstroje mano kazhkatayten. ta kazhaktayten ish kurio tam tikra prasme galima kurti tam tikra nusistatima apie mano kajpo virtualous vieneto vidini ir ishorini grozhi.
bijiou.
shyyta nu. kritika nebajsu. juk pac pasirenki kajp i ja reaguoti. tik bajsu ta kritika. ir man rodos ji ce pamegta. toji kuri pejkia visus tik del to kad pejkti. tieisog totalus pretenzingumas. nu. tai uzhkreciama. ane
Speeglees
// 2001.12.05
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
Turu pasakyc, ka' darbu shalinims mana pazhiuriu yr labai, jau parnelyg totaliai subjektyvus, irgi prisiminkite gerb. intelektualai kas yr fluxus, nuo ko jis prasideja irgi kokie kuriniai buva dabar jau
fluxus klasika patape (literaturine deshra irgi visi kiti, prisiminkit paroda priesh pora metu SHMC), taigis, nebturu daugiau laika...
xstyle
// 2001.12.05
Bacila
Aistros nerimsta. Visiskai sutinku su "Bacila" ir "kas nors".
kasnors
// 2001.12.06
yr dar pamastysiu.. apie gyvianima..
tajgi as visiskaj, bacila, pritariu tau. butiant. kas per mistika ce... o zinaj, geraj, kaj cia komentarus rasyt galima, biat siajp gyvenime juk tas pac.. pvz dariau ir as knygaj virsiali. daug pridariau, sunkiaj vargau, rezultatas buva nuostabus, ma tas ziauriaj patiko, a jie.. ka jie?.. 'aj -sako..- teip gal geriau [nujima visus efektus palikdami bekgraunda]'... [kol kas tikiu, kad jie pajuokavo..] ir... isleidzia knyga. susiniapatoginie acipraso: 'suklydom, tavo pavardia parasiem ne tajp..' o as.. ka as?.. as ...sewbe, dekoju dievuj ir dziaugiuos nesvejkaj, kad ne mano te pavarde... niekam tokio virsialio nedaryciau, toki primityva belenkas gali pagamyt, [ir da jie pakoregavo pagal savia] ir nepasiemu sau priklausancio egziamplioriaus, ir niekam nesygiriu, kad mana virsialis, nias ne mano.. ne, taj ne menas, ne darbas. o ka as galiu? ka? nieko as.. nieko negaliu padaryt, jie yra ziurovai, jie vertintojai, jie mase, jie pirkejai, vis delto JIEMS kuri mena... nezino jie, ka tu is tiesu gali, jiems nerupi...
...vertinimas dazniausiaj mazdawg toks moment : pamaciau, nepatinka, blia as taip nemoku /as biski daugiau moku/, davaj krutas pasirodysiu, suvarysiu..
kasnors
// 2001.12.06
uoj ir dar prierasas [isvados tajp sakant :)]
tajgi visu tuo, bacila, norejau pasakyti tik, kad juk nuo to nepradejau as masiskaj gamynt vien bekgraundu :) juk paprasciausiai prie tokiu vertinimu reik priprasti [kajp sakoma, ir suo kariamas pripranta] . tu paprasciausiai daryk toliau, kaip dariusi, nebijok, ta mase zmoniu pati savimi pasirupins :)
ir dar..
apie ta vertinima.. : as irgi tajp darau hy hy :))
pukomuko
// 2001.12.06
koks dar fluxus?
art.scene nieko bendro neturi su fluxus. jei cia butu fluxus saitas, tai cia butu gyvai transliuojama kaip ash shiku tulyke. tiesiog papuole kad tai geriausias domenas po ranka buves tuo metu. dabar musu adresas yra art.scene.lt. nieko bendra su fluxus.
kasnors
// 2001.12.07
va toks va fluxus...
alia man kajp tik pasirodie fajnaj, kad yra cia biski fluxus.. a jei ner fluxus cia, taj puse darbu tada absoliucios nesamones :P
qlk
// 2001.12.12
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
miela kai mano manymu geriausias mano darbas siustas cia pavadinamas shudu per kuri reikia bristi.. nera ka man cia veikti.. jusu veidas ne mano skonio..
moonwoka
// 2001.12.28
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
well, nelabaj zinaw kiek zmoniu administruoja artscene, bet numanau kad darbo dafiga. ko as labiausiai pasigendu (nu ce palyginus su ta zila senove kaj ishkishau pora savo darbeliu) - konstruktyvios kritikos. kozhnas ozqtis gali pasakyti "kox shudas", "nematau cia ka kritikuoti". o motyvacijos vis tik trooxta. jei gerai pamenu mano "anger" ir "moongirl" susilauke ivairaus plauko komentaru, bet vis tik labiausiai isidemejo tie, kuriuose zmogus sugebedavo paaiskinti kas jam sitame piesinyje nepatinka, ko truksta.
thnx 4 yr play
kasnors
// 2002.01.03
jep
ju ar rait, munwaka, tikriausiaj komentaru langialiaj tam ir skirti, kad isgirsti kritika, nias ivertinima galima parasyti ir balajs.
kasnors
// 2002.01.06
re: apie artscenos darbų veidą
nu blem turbut daugiau nebenoriu ce det darbu kad tokio veido daugiau nematyciau ce skajtosi menas?..
ARTAS
// 2002.01.17
re: apie darbų šalinimą, artscenos veidą ir t.t.
progreso nebus tol kol komentarai taip liks plepalu lygyje.Procentaliai: 50% absoliuchiai nemotyvuotos nuomones, paremtos tik emocijomis, 49% asmenines ambicijos paremtos man visai nesuprantamu pykchiu, 1% tikros ir argumentuotos kritikos. geras saito dizainas, prieshinga situacija turiniui.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.