apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12355 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

NOKIA TRENDS LAB
paskelbė anuka // 2007.04.17 // renginiai

NOKIA TRENDS tęsiasi!

Šiemet tarptautinių renginių ciklo pavadinimas papildytas žodžiu LAB (liet. k. — laboratorija), o ypatingas dėmesys bus skiriamas tavo idėjoms. Jeigu seniai svajoji pasidalyti kūrybinėmis mintimis su bendraminčiais, tobulinti meninius įgūdžius bei išgirsti ekspertų patarimų, tuomet nuo balandžio vidurio prasidedantys NOKIA TRENDS LAB konkursai — kaip tik tau.


NOKIA TRENDS LAB — tavo kūrybos erdvė.

Trys NOKIA TRENDS LAB konkursai yra skirti visiems: nuo atrandančiojo naujas mobiliojo prietaiso galimybes iki diplomuoto architekto. Tai — unikali proga parodyti, ką sugebi. Tavo talentas bus dosniai įvertintas prizais, o kūrybos rezultatus pamatys tūkstančiai NOKIA TRENDS LAB renginio dalyvių.

MY CITY IS MY LAB

Sukurk filmą apie savo miestą

Retas žmogus yra abejingas miestui, kuriame gyvena. Erzina automobilių prigrūsti kiemai? Mėgsti palydėti saulę ant namo stogo? Naktimis groji gitara siaurose senamiesčio gatvelėse? Išliek jausmus savo miestui trijų minučių filmu! Net dešimties geriausių filmukų autoriai kurs grupės, atvyksiančios į NOKIA TRENDS LAB renginį, vaizdo klipo scenarijų. Dviejų geriausių scenarijų autoriai savo planus įgyvendins grupei atvykus į Lietuvą. Iš šių dviejų filmukų grupės nariai išrinks geriausią. Ir paspaus tau ranką.

MY SPACE IS MY LAB

Sukurk poilsio zonos interjerą

Šis konkursas — iššūkis visiems, norintiems ir galintiems kurti interjero dizainą. Taip, skamba ultramadingai, bet snobiškumo čia nebus nė kvapo. Konkurso užduotis — sukurti „Chill-Out Room“ zonos interjerą. Ši zona bus viena iš NOKIA TRENDS LAB renginio erdvių, kur dalyviai ilsėsis bei susipažins su mobiliosiomis technologijomis. Konkurso dalyvių darbus vertins kompetentinga komisija, todėl puiki rekomendacija ateičiai verta didžiausių tavo pastangų.

MY PHONE IS MY LAB

Sukurk turinį mobiliajam telefonui

Kertame lažybų: ne vieną kartą ieškojai ir neradai tinkamos mobiliojo ekrano užsklandos ar ekranvaizdžio. Todėl pasidarei savo. Į šį konkursą gali siųsti visus kūrybingus vaizdus, nuotraukas, animuotas bylas. Visos kūrybinės idėjos sveikintinos! Tavo užsklandai ar ekranvaizdžiui patekus į originaliausiųjų gretas būsi apdovanotas NOKIA prizu, o birželio 1 dieną kūrinį galės parsisiųsti visi NOKIA TRENDS LAB renginio dalyviai. Šlovė pasiekiama ranka!

Trijų NOKIA TRENDS LAB konkursų kulminacija bus išskirtinis renginys, įvyksiantis Vilniuje, birželio 1 dieną. Čia išvysime meninių konkursų dalyvių darbus ir, be abejo, ryškiausias šiuolaikinės muzikos žvaigždes.

Konkursų taisyklės ir daugiau info – www.nokiatrendslab.lt
Konkurso iniciatorius NOKIA Lietuva
Konkurso organizatorius GREY VILNIUS

xiapin
// 2007.04.17
,)
www.blogas.lt/zudykreklama/241158/
euforija
// 2007.04.18
re: NOKIA TRENDS LAB
butinai reikia dalyvauti !!!!
BEABEJO
cia tikrasis menininko ISSUKIS !!!
anuka
// 2007.04.18
re: NOKIA TRENDS LAB
:)) kokie jus man juokingi.

praejusiuose Trends vyko foto konkursas, kuri laimejo vienas art.scenos dalyvis. dalyvavo ir dar keli art.scenos dalyviai, kurie nekaip pasirode vien del to, kad truputi padaugino alkoholio.

si karta konkursai (IMHO) gerokai idomesni, komisija tikrai "krutesne" ir siaip... kiekvieno pasirinkimas kaip vertinti.

xiapin, zudyk reklama blogas yra vieno zmogaus subjektyvi nuomone ;)
xiapin
// 2007.04.18
taip taip
bet pakankamai tinkama nusakyt sklandancias kitas nuomones
wert
// 2007.04.19
re: NOKIA TRENDS LAB
jo anuka tau geriau zinot apie nokia politika.sudo masina.
anuka
// 2007.04.20
re: NOKIA TRENDS LAB
cha cha :D

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.