apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

Pirmieji bandymai “Garso laboratorijoje” – jau spalio 10 d.
paskelbė Celis // 2007.10.09 // renginiai

Spalio 10 d. 20val. muzikos klubo “Brodvėjus” scena pavirs skambančios alchemijos katilu: “Garso laboratorijoje” pristatoma pirmoji muzikos žaliavų partija. Šešiolika laimingųjų iš dvidešimt devynių pretendentų įgijo teisę nušviesti savo talentais garsiojo Vilniaus klubo sceną. Pirmąjį aštuntfinalio vakarą susirungs "Jam Jam", "Tamsaulė", "Groovin` High", "Inclue".

Mėgaukitės fantastiniu keturių skonių garsiniu kokteiliu, pramogaukite ir palaikykite patikusias grupes, o “Garso laboratorijos” filtruojantys mechanizmai, valdomi kompetentingos komisijos, atrinks geriausius tolimesnei kelionei link pergalės ir populiarumo.


Spalio 10 d. 20val. muzikos klubo “Brodvėjus” scena pavirs skambančios alchemijos katilu: “Garso laboratorijoje” pristatoma pirmoji muzikos žaliavų partija. Šešiolika laimingųjų iš dvidešimt devynių pretendentų įgijo teisę nušviesti savo talentais garsiojo Vilniaus klubo sceną, ir pirmąjį aštuntfinalio vakarą susirungs šie kolektyvai:

“Jam Jam” - jau turintys savo sąskaitoje dvi pergales muzikos konkursuose Karolis Šimaitis, Audrius Juodzevičius, Augustas Savickas ir Liudas Belickas vadina savo muziką “frop” (Funk, Rok, pOp, hip-hoP). Atlikėjai prisipažįsta, jog nėra nustatę sau aiškių muzikinių rėmų ir artimiausiu metu nesiruošia jų nustatyti. Jie įsitikinę, kad grupė yra daugiau nei keli muzikantai kartu, muzika – daugiau negu technika ir natos, o koncertas – daugiau negu stovėjimas scenoje.

Tamsaulė atlieka įvairią muziką, tačiau pačios kūrybos dainos – artimos dainuojamajai poezijai. Mergina dainuoja, pritardama sau fortepijonu arba gitara, nuolatos ieško skambesy naujumo, didesnių saviraiškos galimybių. Į “Garso laboratoriją” ją vilioja noras būti išgirstai ir dovanoti savo muziką klausytojui.

“Groovin` High” patyrė laurų skonį bei kvapą dar 2005 m., kuomet ką tik susibūrę tapo “Jazz fontano” festivalio laureatais Panevėžy. Grupė jau yra koncertavusi užsienyje ir pasinaudoja visomis progomis pasirodyti Vilniuje. Puikų draivą jų muzikai garantuoja Gediminas Augustaitis, harmoninę gaivą – klavišininkas Vytautas Straižys (ką tik tapęs tarptautinio pianistų konkurso “Jazz improvizacija” nugalėtoju), boso pagrindą – Pavelas Rodevičius, o žėrinčią improvizacinę saksofono liniją – Vitalijus Rodevič.

“Inclue” nariams Kristinai Jaskytei, Kristoferiui Kvedarui, Urtei Navalinskaitei, Gediminui Vaičiuliui ir Martynui Jokštui muzika yra visa galinti jėga, užpildanti mūsų kasdienybę ir pakelianti mus į aukštesnį sąmonės lygmenį. Kol kas į aukštesnes sąmonės kategorijas jie kopia pop roko priemonėmis, tačiau ateityje neketina apsiriboti jokiais stilistiniais rėmais.

Keturi komponentai, atviri sąveikoms, kitimui bei kūrybiniams ieškojimams spalio 10 d. susitiks “Brodvejaus” klubo scenoje. Mėgaukitės fantastiniu keturių skonių garsiniu kokteiliu, pramogaukite ir palaikykite patikusias grupes, o “Garso laboratorijos” filtruojantys mechanizmai, valdomi kompetentingos komisijos, atrinks geriausius tolimesnei kelionei link pergalės ir populiarumo. “Laboratorija” – nėra laiko švaistymas, tad pralaimėjusiems neteks braukti ašarų: pagrindiniai prizai yra patirtis, puiki nuotaika, inspiracija ir publikos meilė, kurių užteks visiems.
komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.