apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

“Garso laboratorija”: netrukus paaiškės visi ketvirtfinalio dalyviai
paskelbė Celis // 2007.10.29 // renginiai

“Groovin` High”, “Jam Jam”, “Suicide DJ`s”, “Chill Out”, “Catchfly”, “In Search” ir dar trys nežinomieji sudarys “Garso laboratorijos” ketvirtfinalio asortimentą. Kas tie trys nepažinti muzikos tyrėjų vienetai, paaiškės lapkričio 7 dieną, kai “Garso laboratorijos” chemikalijų pasaulyje, “Brodvėjaus” klubo scenoje, susitiks “Bekešo vilkai”, “Vilnius”, Blackout” ir “Behind Bars” ir visi aštuntfinalio trečiųjų vietų nugalėtojai, kurių vienas įgis teisę dalyvauti ketvirtfinalyje.

“Bekešo Vilkai”, t. y. Marija Laurinavičiūtė (vokalas), Vytautas Rasimavičius (gitara), Mantas Šilanskas (bosinė gitara), Jonas Narbutas (mušamieji), Jievaras Jasinskis (trombonas, gitara), Adomas Korieniukas (saksofonas), Marius Vaicenauskas (klavišiniai) ir Vytautas Varanka (perkusija), nors dabartine sudėtimi groja palyginti neseniai, kildina savo grupę iš ansamblio, susibūrusio klasės pasirodymui mokykliniame renginyje. “Bekešo vilkų” krikštatėvis – Užupio Respublikos prezidentas Romas Lileikis, ir oficialus šitaip pavadinto kolektyvo koncertas įvyko 2003 m. Pradėję kelią kaip rokeriai, prasiplėtus pučiamųjų sekcijai, “vilkai” dažniau grindžia savo kūrybą funk ir disco stilistika. “Bekešo vilkai” siekia ne pergalės, o sukurti savo pasirodymu šventę sau ir klausytojams.

Savo miesto patriotai, grupė “Vilnius”, įkurta Martyno (bosinė gitara, klavišiniai, vokalas) ir Tado (mušamieji, perkusija, vokalas) Glovickių bei Simono Kecoriaus (solo/ ritmo gitara), stengiasi perteikti klausytojams klasikinį roką, pagardintą šiuolaikinės muzikos prieskoniais. Grupė, gyvuojanti nuo 2005 m., jau spėjo surengti nemažai koncertų įvairiose erdvėse. Vaikinai tikisi, kad jų muzika patiks visiems, kas neabejingi rokui ar tiesiog yra pasiilgę kitokio skambesio.

Savo atspirties tašku laikanti taip pat roko muziką grupė “Blackout” (užtemdymas, sąmonės netekimas), susidedanti iš Igno Gedgaudo (vokalas), Valdo Kundroto (solo gitara), Vaido Domarko (ritmo gitara), Tomo Mosteikio (mušamieji) ir Remigijaus Mažulio (boso gitara), susikūrė 2005 m., lapkričio mėnesį. “Blackout” kūrybiniame CV puikuojasi per 30 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose, o jų artistinis šūkis – “We gonna rock`n`roll until we fall, until our fingers bleed!!!” (Mes ketiname groti rok`n`rollą kol nukrisime, kol mūsų pirštai ims kraujuoti). Linkime “Blackout”, kad jų žaizdos po koncertų greitai gytų...

“Behind bars” – pats grupės pavadinimas nurodo, kad Marius Grybė (vokalas), Andrius Samofalovas (gitara), Lijana Stakauskaitė (klavišiniai), Paulius Danilevičius (boso gitara) ir Jotautas Baronas (būgnai) yra linkę griauti taisykles ir nepriklausyti jokiai kategorijai. Jų muziką geriausiai apibūdina rock, alternative, heavy, melodic kategorijos, tačiau muzikantai dar nėra atradę vieno žodžio, tinkančio jų stiliui nusakyti. “Behind bars” jaunuoliai nėra laurų kolekcionieriai, didžiausias apdovanojimas yra pati kūryba ir galimybė ja pasidalinti su kitais.

Taigi, du iš keturių ansamblių žengs į sekantį “Garso laboratorijos” bandymų ir tyrimų etapą, tuo tarpu trečiąją vietą pelniusi grupė tą patį vakarą susirungs dar ir su aštuntfinalio trečiųjų vietų laimėtojais “Cello & Co”, Rūta Švipaite ir “Tamsaule”. Vienas iš jų pateks į ketvirtfinalį.

Vėlinių išvakarėse, spalio 31 d., “Garso laboratorija” neveiks, tad lapkričio 7 d. šėlsime už du vakarus. Pamiršusiems gerą nuotaiką namuose, bus išdalintos didelės porcijos tiesiog “Brodvėjuje” – tereikia ateiti!

NeEkspertas
// 2007.10.30
re: “Garso laboratorija”: netrukus paaiškės visi ketvirtfinalio dalyviai
užknisai.
nina
// 2007.10.30
re: “Garso laboratorija”: netrukus paaiškės visi ketvirtfinalio dalyviai
aha yra biski to
NeEkspertas
// 2007.10.30
prisiregistruoja tokie asilai
tik tam, kad savo šūdą čia promintų. kai nekenčiu.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.