apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11169 dabar naršo 0 (0)

naujienų temos

art.scene (112)
programos (8)
renginiai (317)
nuorodos (87)
pamąstymai (25)
patarimai (11)
iranga (0)
darbas (115)

naujausios

prisijunkite vėl // 2015.01.25
Connect Sheep viruso konkursas // 2014.09.23
Ieškome web dizainerio // 2013.10.31
Nedidukas "Flash" darbas (pakoreguoti) // 2013.04.02
Fabrica ieško komandos nario! // 2013.03.26

"Sutemose" - Stewart Walker, Few Nolder ir Pagalve gyvai!
paskelbė Sutemos // 2009.01.20 // renginiai

„Šį penktadienį, sausio 23 d., klube „Gravity“ „Sutemos Live“ serijoje gyvai gros 15 metų elektroninę sceną purtantis techno pionierius, legendinio Vokietijos klubo „Tresor“ rezidentas – amerikietis Stewart Walker.

Sausio 23 d. Penktadienis
SUTEMOS LIVE: STEWART WALKER

Live:
Stewart Walker (Vokietija)
Pagalvė (Techstylism, Knobs)
Few Nolder (Planet Mu, Sutemos)

DJs:
Walkman (Sutemos)

PIGESNI BILIETAI

Stewart Walker pirmąjį kartą "Gravity" pasirodė 2007-aisiais. Tą kartą „Sutemos Live“ serijoje per amerikiečio šou šėlo per 500 elektroninės muzikos gerbėjų, todėl neabejojama, kad jo sugrįžimo buvo laukiama. Bostone užaugęs, tačiau pastaruosius metus Berlyne gyvenantis techno muzikos klasikas iš viso išleido beveik šimtą įvairiausių leidinių ir remiksų.

Visada įdomiu skambesiu pasižymėjęs amerikietis džiaugiasi populiariausiu iki šiol savo šeštuoju albumu „Concentricity“, kuris atlikėją iškėlė į dar aukštesnį lygį. Prieš daugiau nei metus išleistam diskui komplimentų negailėjo pats „reivo“ scenos karalius: Richie Hawtin. Beje, jis savo slaptą meilę, kuri tęsiasi 10 metų, Stewartui Walkeriui išreiškia dėdamas jo kompozicijas beveik į visus savo rinkinius. Tai darė ne tik R. Hawtin, į savo miksus „Sutemų“ svečio darbus įtraukė ir Ellen Allien, Jeff Mills, Ivan Smagghe, Sven Vath, Sutekh ir net „Depeche Mode“ narys Martin Gore.

O jau kovo 6 d. visame pasaulyje žinomas „Sutemų“ portalas pakvies į savo septintąjį gimtadienį, kuriame pasirodys legendų legenda, vienas techniškiausių didžėjų pasaulyje Surgeon. Tiesiai šviesiai genijumi vadinamas atlikėjas iš D. Britanijos vienas sugebėjo pasipriešinti tokių techno monstrų iš JAV kaip Jeff Mills ir Carl Craig dominavimui. Daug metų Lietuvoje lauktas atlikėjas mūsų šalyje pasirodys pirmąjį kartą.


Morandis
// 2009.01.20
re: "Sutemose" - Stewart Walker, Few Nolder ir Pagalve gyvai!
Jega, reiks varyt

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.