apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11020 dabar naršo 0 (0)
Nycieciai nuvyko i gimnazijos abiturientu Isleistuves Kupiskyje // Vienaturtis // 2019.07.25 // komp. piešiniai
211 kb

peržiūrėjo: 313
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Naitmenas Katinas, Raigardas Šunėnas ir dar kiti du jaunuoliai nyciečiai šiemet pagaliau baigė mokslus 12 –oje klasėse, Kupiškio mieste esančioje Griekašiaus gimnazijoje, išlaikė visus baigiamuosius egzaminus ir visai neseniai gavo savo mokyklos baigimą patvirtinančius brandos atestatus. Viskas įvyko gražų ir šiltą liepos mėnesio sekmadienį. Keturis nyciečius vaikinus abiturientus, vykstančius į Kupiškį, atsiimti savo atestatų, išlydėjo drauge jų artimieji, o va, Naitmeną – ir visa, pilna jo šeima: nėščia žmona, tėtis, mama ir senelis. Abu sutuoktiniai Šunėnai taip pat išsidabinę lydėjo savo sūnų įsimintiniausion jo gyvenimo šventėn. Kupiškyje visi pirmiausiai dar užsuko ir į pačią Griekašiaus gimnaziją, ten buvę dvyliktokai paskutinįkart pabuvo savo klasėje, o paskui dideliu, gausiu būriu visi patraukė ir į Kupiškio miesto bažnyčią, po kurios skliautais tradiciškai visada įvyksta atestatų įteikimo ceremonija. Nyciečiai čionai atvyko vieni iš pirmųjų, su savo „ratais“, ir dabar jau kaip tik čia lipa laipteliais, artėja link bažnyčios šventoriaus. Šią didžią savo sūnaus Naitmeno šventę Batuotas Katinas filmuoja su savo asmenine video kamera, visų akyse – ir džiaugsmas, ir jaudulys, Raigardas ranka moja į priekį, savo ten pirmiau atskubėjusiems keliems klasiokams. Įsilieti į šią mokyklinę savo draugų šventę, kaip žiūrovas, sugebėjo net ir burtininkas Tukurutis, jis irgi čia atvyko. 2019 m. liepos 21 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Ksena Katiniene Kupiskio miesto turguje iesko sau pigiu pedkelniu Batuotas Katinas su viesnia Elegija Fromiciute eina keliu, link Pyvesos upes Nycietis Raigardas Kupiskio baznycioje gauna gimnazijos mokslo baigimo atestata Nycieciai nuvyko i gimnazijos abiturientu Isleistuves Kupiskyje Erotinis Naitmeno Katino nakties sapnas Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 4 Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 3