apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11396 dabar naršo 1 (0)
Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune // Vienaturtis // 2019.11.16 // komp. piešiniai
176 kb

peržiūrėjo: 288
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojų kasdienybėje šios dienos yra tikrai nepaprastos: šios savaitės pradžioje juos pasiekė žinios iš Kauno, kvietimas atvažiuoti į šventę, po ko penktadienį net keturi nyciečiai vyrai jau ir leidosi drauge į ilgą kelionę. Buvęs Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodybos vienas iš prižiūrėtojų, kuris dar 2018 m. sausį drauge su kitu broliu paliko ilgametę savo darbo vietą Papyvesyje ir laimės sau ieškojimui išvyko dirbti į užsienį – Žaliaakis Lakišius grįžo vėl dabar į Lietuvą, įsikūrė Kaune, jau ruošiasi vesti moterį ir ta proga nyciečius vyrus pakvietė atvykti į jo paties bernvakarį mieste. Pagal visų bendrą susitarimą, nyciečiai drauge su Papyvesyje vis dar tebegyvenančiu Lakišių broliu Raudonakiu Kaunan turėjo nukakti dar penktadienio vakarą, o pati bernvakario šventė įvyks šeštadienį. Vyriška draugų kompanija į Kauną išdūmė su dviem skirtingais savo automobiliais: Batuotas, Naitmenas ir Tukurutis su visureigiu „Mercedes Benz“, o Pupsis ir Raudonakis iš paskos – su „Audi RS 7“. Kelionės metu viskas turėjo vykti kaip ir sėkmingai, bet vis tiek Pupsiui ir Raudonakiui jau ir jos pradžia nepraėjo be nemalonių nesklandumų: dumiant plentu palei Krekenavą, netikėtai prakiurusi sprogo Pupsio automobilio rato padanga, teko ratą dviese imti keisti tiesiog sustojus šalikelėje, o tai buvo ir varginantis procesas, be to, užtruko gan nemažai laiko. Kad tas pamėgintų jiems padėti ir su savo magija galėtų greitomis suremontuoti ir vėl atnaujinti prakiurusią padangą, Raudonakis su savo mobiliuoju telefonu vis mėgino prisiskambinti pačiam Tukuručiui, bet tas vis nekėlė savo telefono ir jam neatsiliepė, net kelis kartus taip bandant, paskiau jau telefonu surinko Batuoto mobilaus numerį, tas atsiliepė, perdavė žinias apie pagalbos prašymą Tukuručiui, anas iš „Merso Geliko“ salono vidaus iškart teleportavosi prie pat gedimą patyrusio Pupsio automobilio, padėjo pakeisti tą ratą ir vėl visa kompanija grįžo į savo vietas, leidosi važiuoti toliau... 2019 m. lapkričio 15 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 4 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 3 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 2 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune SCOOTER dainos 4 AM klipas pagal Katinu seimos gyvenima Tukurutis Birzuose netiketai susitiko savo veliones mamos sielos naujaja reinkarnacija Tukurutis ir Irena apsipirkineja sau Kupiskyje, prekybos centre