apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11349 dabar naršo 0 (0)
Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 3 // Vienaturtis // 2019.11.19 // komp. piešiniai
219 kb

peržiūrėjo: 298
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Vos tik atkakę tiesiai į Kauną, nyciečiai keliauninkai tuoj pat ir apsistojo viename iš čia pat esančių miesto viešbučių, pasidėjo ten visus savo daiktus ir pradėjo laukti nakties meto. Kadangi tuo metu mieste lauke jau buvo sutemę, o penktadienio vakarą miesto gatvėse yra dar gausiau gyvybės, nei įprastai, nes visiems taip ir norisi ištrūkti iš namų ir po darbo savaitės visų tų reikalų eiti kur nors pasilinksminti. O pačiu didžiausiu traukos centru miestiečiams ir miesto svečiams tuomet kaip tik ir tampa naktiniai klubai. Ne išimtis šįkart buvo ir į Kauną, specialiai dėl dalyvavimo būsimame Žaliaakio Lakišiaus bernvakaryje, atvykę vyrai nyciečiai: Batuotas, Naitmenas, Pupsis ir Tukurutis bei jų draugas Raudonakis Lakišius iš Papyvesio slėnio. Jie irgi visi penkiese iškart patraukė į vieną, nepertoliausiai esantį naktinį klubą „Cherchez la femme“, iš kur net i gatvėje būnant jau girdėjosi iš tolo atsklindantis žmonių klegesys ir muzikos skambėjimas. Pastaroji draugų penkiukė ten nuėjo būdama kaip niekad labai pakiliai, džiugiai nusiteikusi. O gal ir neveltui, nes dar vienas maloniai keistas sutapimas: kai vos tik jie į klubo vidų įkėlė koją, ten tuo metu jau kaip tik garsiai ir skambėjo jų mėgstamos muzikos grupės „Scooter“ nauja daina: „God save the rave“. Publika, kurios didžiąją dalį sudarė susirinkusi ten jaunuomenė, jau ir šoko pagal tos dainos melodiją, tad nyciečiams neliko nieko kito, tik irgi prisijungti prie visų ir patrypčioti, palinguoti su savo galvomis pagal muzikos taktą. Batuotas šįsyk žarstėsi stambiomis eurų kupiūromis, negailėjo pinigų, pirko sau ir draugams brangius kokteilius ir kitus gėrimus, kalbino kitus klubo lankytojus, ne vieną svetimą moterį buvo išvedęs drauge pašokti, bet daugiausiai moterų ir merginų dėmesio sulaukė visai ne jis, o būtent burtininkas Tukurutis – jį jaunos panelės prie staliuko buvo visu ratu apspitusius ir vis kalbino, viliojo, gundė praleisti laiką drauge... 2019 m. lapkričio 15 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 6 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 5 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 4 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 3 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 2 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune SCOOTER dainos 4 AM klipas pagal Katinu seimos gyvenima