apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11349 dabar naršo 1 (0)
Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 4 // Vienaturtis // 2019.11.20 // komp. piešiniai
194 kb

peržiūrėjo: 279
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tamsų penktadienio vakarą Kauno mieste penki draugai vyrai iš Nycių kaimo ir Papyvesio slėnio naktiniame klube „Cherchez la femme“ išbuvo netrumpą laiko tarpą – iki pat vidurnakčio ir dar ilgiau, po ko staiga suskato, kad jau metas kilti nuo staliukų ir traukti į savo viešbutį, atgalio, nes jau pats metas jiems eiti miegoti. Juk rytoj jų laukia Žaliaakio Lakišiaus bernvakario šventė. Gana šiąnakt tų linksmybių naktiniame klube! Ėjimo gatvėmis į savo viešbutį Batuotas, Naitmenas, Tukurutis, Pupsis ir Raudonakis tikėjosi gan ramaus, nes ir naktis tuo metu buvo pakankamai maloni, rami ir tas nuo pagrindinės gatvės vis dar tebesklindantis mašinų ūžesys buvo toks visai malonus garsas ausims. Bet vos tik šiek tiek vyrams spėjus nutolti nuo to klubo pastato, čia pat staiga pasigirdo riksmai, pagalbos prašantis kažkokios moters balsas, ir penkiukė pamatė tai, kaip aikštelėje kažkokia pagyvenusi, stora moteris stumdosi lengvoje prieblandoje su neaiškiais trimis, agresyviai nusiteikusiais jaunais vyrais, tie ją mušė, spardė ir vis bandė išplėšti jai iš rankų rankinuką. Supratę, kas čia vyksta, Batuotas, jo sūnus ir Tukurutis išsyk kaip mat tuojau puolė tai moteriškei į pagalbą, ją ginti ir visa jėga susigrūmė tarpusavyje su tais užpuolikais, puolė muštis kaip reikiant. Jau visai netrukus vienas iš tų užpuolikų dėjo į kojas, puolė sprukti lauk, o kiti du neilgai trukus buvo pagaliau įveikti, tačiau vien tik tuo Katinai, savo bėdai, neapsiribojo. Kadangi buvo labai stipriai įsijautę į tas grumtynes, be to, dar ir šiek tiek girti, tad kada į kiemą išlėkė du klubo apsauginiai, ir jiems taip pat kliuvo nuo nyciečių trijulės, iš kumščio į galvą gavo gerai ir jie... Tačiau apsauginiai nebuvo nusiteikę dėl to atleisti tiems nyciečiams: visai netrukus čia atvyko du policijos ekipažai, visiems penkiems mušeikoms buvo uždėti antrankiai ir jie tuoj pat išvežti į artimiausią policijos areštinę, ten uždaryti išsiblaivinimui... 2019 m. lapkričio 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kaip Batuotas Katinas su draugais Kaune apsilanke striptizo klube Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 6 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 5 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 4 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 3 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 2 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune