apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11355 dabar naršo 1 (1)
Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 6 // Vienaturtis // 2019.11.24 // komp. piešiniai
160 kb

peržiūrėjo: 281
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Iš keturių į Kauną dėl dalyvavimo būsimoje šventėje atvykusių nyciečių vyrų tamsų šeštadienio vakarą į tą Žaliaakio Lakišiaus bernvakarį jo paties naujuose namuose ėjo tik vienas – Pupsis Šunėnas, drauge su Raudonakiu Lakišiumi iš Papyvesio slėnio. Deja, bet viskas taip susiklostė ir Batuoto, Naitmeno bei Tukuručio, kurie dabar yra uždaryti į policijos areštinę, jų suėmėjai taip ir nepaleido į laisvę, areštinės vadovybė laikėsi savo žodžio, tad net ir atėjus šeštadienio vakarui, ši nyciečių trijulė vis dar tebebuvo uždaryta kameroje su grotomis. Į bernvakarį iš penkių asmenų nuėjo tik du. Pupsis ir Raudonakis savo akimis išvydo tai, kad tas Raudonakio brolis Žaliaakis mieste įsikūręs labai gražiame, jaukiame bute, daugiaaukščio namo antrame aukšte ir suvokė tai, kad iš po savo emigracijos į užsienį, grįžęs Lietuvon, tas dabartinis būsimasis jaunikis tikrai gan nemažus pinigus dėl šio buto įsigijimo paklojo. O tuo pat metu šiame Žaliaakio bute jau buvo susirinkusi ir nedidelė vyriška kompanija, jo draugai ir pažįstami, atėję drauge švęsti jo senbernystės pabaigos. Tai turėjo būti kaip ir tik vien vyrų bendras pasisėdėjimas drauge, be jokių moterų, bet per patį šventės vidurį vis tiek į namus ėmė ir atėjo ta naujoji Žaliaakio širdies draugė, su kuria jis netrukus tuoksis – Gracija Akremienė. Taip, taip – Lakišius ves išsiskyrusią moterį. Ta Gracija vakarėlio metu susipažino pagaliau ir su pačiu Pupsiu, nors dar iki tol jau seniai buvo apie jį, kaip apie verslininką, girdėjusi, tik dar jo gyvai nemačiusi. Šventė bute baigėsi tik apie 3 valandą nakties, o tada jau Pupsis bei Raudonakis vėl grįžo į savo viešbučio kambarius, dar pamiegojo iki pat ryto, paskui iš miesto areštinės pagaliau jau buvo paleisti į laisvę ir tie kiti trys nyciečiai vyrai, greitomis jie dar užsuko visi apžiūrėti ir to paties Žaliaakio naujojo buto ir galiausiai vėl laimingai grįžo į savo namus, Nycių kaime. 2019 m. lapkričio 16 d.


Vienaturtis
// 2019.11.24 10:43
Šitą piešinį seriją sukurti mane stipriai įkvėpė žiūrėtas lietuviškas kino filmas - "Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta".

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciai Kupiskyje stebi miesto centrines, kaledines egles iziebima Batuotas Katinas su draugais Kauno klube stebi striptizo sokejos soki Kaip Batuotas Katinas su draugais Kaune apsilanke striptizo klube Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 6 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 5 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 4 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 3