apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11355 dabar naršo 1 (0)
Batuotas Katinas su draugais Kauno klube stebi striptizo sokejos soki // Vienaturtis // 2019.11.27 // komp. piešiniai
176 kb

peržiūrėjo: 376
balsavo: 2
balai: 10, 5
sumažinti
Kauno miestan, dėl apsilankymo Žaliaakio ir Gracijos Lakišių vestuvėse su savo žmonomis nuvykę nyciečiai Batuotas Katinas, Pupsis Šunėnas ir Tukurutis Kosmonautas po vidurnakčio toliau sau laiką smagiai leido, nuėję į mieste visą naktį veikiantį striptizo klubą. O ten jau ši vyrų trijulė, nekontroliuojama vestuvių pokylyje pasilikusių savo žmonų, laiką leido itin smagiai, tikrai turėjo kur savo akis paganyti, galėjo į valias iš visai arti paspoksoti į aistringus ir nusirenginėjančius svetimų jaunų merginų kūnus. Linksmoje kompanijoje įsismaginę, Batuotas ir du jo draugai savo širdyse vėl trumpam pasijuto taip, kad lyg tarsi jie ir vėl iš naujo yra jauni „pacanai“, tarsi lyg dar niekada ir nebuvo turėję savo žmonų, lyg būtų dar visai laisvi, tad dėl to ir užsuko į striptizo klubą, kad galėtų pasižiūrėti geidulį keliančių jaunų merginų šokius prie stulpo. Jauna ir savo kūno viešai nevengianti rodyti šokėja kraipėsi ir raitėsi visai prieš pat nyciečių vyrus akis, o jie negalėjo atplėšti nuo jos savo akių ir norėjo dar, dar daugiau jos striptizo šokio, kad ji dar ir dar daugiau parodytų savo pačios nuogo kūno. „Bet kas bus tada, jei čia ateis mūsų trijų žmonos, užklups mus čia ir staiga pamatys, į ką mes slapčia nuo jų spoksome?“ – tikrai ne vienąsyk trijulei jų širdyse buvo dilgtelėjęs toks nemalonus klausimas, jie baugščiai vis dirstelėdavo retsykiais į durų pusę, bet ten pažįstami veidai taip ir nepasirodė, jų žmonos, laimei, neatsekė iš paskos. Dar kiek pabuvoję ten, nyciečiai vyrai vėl grįžo iš klubo atgal, į Lakišių butą, pasiėmė iš ten savo žmonas, tolesnę naktį praleido viešbutyje, ir tik rytui išaušus vėl su automobiliais parvažiavo namo, į Nycių kaimą. 2019 m. lapkričio 24 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 Varanas // 2019.11.28 12:29
5 princas_nepatenkintas // 2019.12.11 22:34

 
kurortinis poveikslas Nyciu kaimo kalendorius 2020 -iems metams Nycieciai Kupiskyje stebi miesto centrines, kaledines egles iziebima Batuotas Katinas su draugais Kauno klube stebi striptizo sokejos soki Kaip Batuotas Katinas su draugais Kaune apsilanke striptizo klube Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 6 Nycieciu vyru kelione i draugo bernvakari Kaune 5