apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11496 dabar naršo 0 (0)
Kaip Kupkinukas dziaugesi isleistu pirmu priedo vaikams numeriu // Vienaturtis // 2020.09.07 // komp. piešiniai
120 kb

peržiūrėjo: 246
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Visa tai buvo jau labai, labai seniai... Šiuo metu Panevėžyje su šeima gyvenantis Kupkinukas Rubliauskas dabar yra jau seniai suaugęs, subrendęs vyras, bet su gražia nostalgija viduje vis dar mena tuos senus savo paties praeities laikus, kada jis tada, dar vaikas būdamas, buvo tapęs didele garsenybe visame Kupiškio rajone. Ir tuomet Kupkinukas buvo išgarsėjęs būtent tik rajoninio laikraščio „Kupiškėnų mintys“ dėka, nes tuometinė jo redaktorė Nijolė sumanė laikraštyje pabandyti sukurti mėnesinį priedą vaikams. O pats Kupkinukas, kuris tuomet teturėjo dar vos 13 su puse metų ir lankė Natulionio mokyklą, buvo padarytas būtent šio savo vardo priedo redaktoriumi, suteikta jam garbė ir proga vadovauti vaikams skirto priedo leidybai. Ten pat, laikraščio redakcijoje, jis susipažino ir su marga savo pagalbininkų kompanija. Nesvarbu, kad jau daugiau nei du dešimtmečiai nuo tada prabėgo, Kupkinukas dar ir šiandien gan ryškiai atsimena tą ypatingąjį šeštadienį, kuomet buvo išleistas eksperimentinis, jų pirmas bendro darbo vaisius – pirmasis „Kupkinuko“ numeris. Buvo tada šalta ir apniūkusi žiemos diena, laikraščio redakcijos patalpose visi susirinkę džiūgavo – nes ant stalo jau pagaliau puikavosi tai, dėl ko ir buvo stengtasi, dirbta – vaikams skirtojo priedo pirminė užuomazga. Limonadą visi drauge tik gėrė, saldainiais vaišinosi. O pats berniukas irgi buvo toks smagus, patenkintas pačiu savimi. Nes tam, kad kažkas būtų pradedama leisti, visada reikia ir paties pirmojo numerio, nuo to viskas ir prasideda. 1998 m. sausio 17 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Trys seserys raganos Halliwell is CHARMED Kaip Kupkinukas praeityje eidavo dirbti i laikrascio redakcija locust Kaip Kupkinukas dziaugesi isleistu pirmu priedo vaikams numeriu DISCO tik niekam nesakykit Studentai Raigardas ir Vilija Vilniaus Universiteto bibliotekos saleje