apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Kaip Naitmenas Katinas kelyje bande apeiti griezta istatyma // Vienaturtis // 2020.12.26 // komp. piešiniai
278 kb

peržiūrėjo: 226
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tądien Nycių kaimo gyventojas Naitmenas Katinas rytą atsikėlė iš lovos būdamas nepaprastai piktas. Ir visai nesvarbu, kad Kūčios, kad tai šventinė diena. Mat jau antrą dieną iš eilės jo dukrelė sirguliavo, nedavė ramybės, o dar jis buvo ir rimtai susikivirčijęs su savo žmona Marijana. Prisireikė į miestą važiuoti pirkti vaistų, o dar šiuo metu dėl „Kovydo psichozės“ ir karantino sugriežtinimo, policijos blokuojami keliai į miestą, uždėtos užkardos, bet šis vyras su savo Marijana vis vien apsisprendė imti ir važiuoti. Pajudėjo keliu su savo „Nissan X –Trail“ ir galiausiai, pasukus į įvažiavimą į Kupiškio miestą, juodu tuojau sustabdė ant kelio stovinti policijos užkarda. Toliau vyko toks pokalbis. Policajus: „Esu patrulis Stiksas Kibinaitis, prašom pateikti dokumentus ir priežastį, kodėl važiuojate!” Naitmenas pateikė popierius, bet nieko neatsakė. Policajus: „Eismas į miestą uždraustas. Prašau apsisukti ir grįžti, iš kur atvykę!” Naitmenas: “O kas man įsakys, gal tai tu, nusmurgęs uniformini? Ne tavo reikalas, kur važiuoju!” Policajus: “Drįstate nepaklusti pareigūno nurodymui ir mane įžeidinėti? Nepraleisiu jūsų!” Naitmenas: “O tu ar žinai, kas aš esu? Kas aš toks? Esu Nycių kaimo turtuolių Katinų sūnus, rajono elitas. Kaip drįsti manęs, Katinų sūnaus nepraleisti?“ Policajus: „Aš jūsų nepraleisiu, grįžkite atgal!” Naitmenas iškišo pro langą mento pusėn stambų pluoštą eurų: „Gal tai tave įtikins? Imk paskutinį savo grobį ir nešdinkis man iš kelio!” Policajus pajuodo iš pykčio ir ėmė purtyti galvą. Naitmenas: „Imk tik greičiau, pakelės skurdžiau, nes kai pasibaigs pandemija ir bus įrodyta pasaulinė afera, tu būsi pats pirmas išmestas iš darbo, kad manęs kelyje nepraleidai, čia tavo paskutinis „atkatas“!” Kai policajus nuėjo šalin rašyti protokolo dėl siūlomo kyšio, Naitmenas norėjo jam iš paskos gerai trinktelėti su burtais, bet – bliamba – burtų lazdelės nebuvo įsidėjęs su savimi. Tad ir žlugo Naitmeno bandymas kelyje gudriai apeiti griežtą įstatymą. Jis tapo vienu iš tų nubaustųjų pažeidėjų. 2020 m. gruodžio 24 d.


Anderzak
// 2020.12.26 14:48
klaidingas povadinimas , bo tai ne istatymas, o vyriausybes nurodymas kuris civiliams negalioja ir prieshtarauja konstitucijai nes ryboja zmoniu teise i laisva judejima respublikos teritorijoj.
Vienaturtis
// 2020.12.26 15:08
Taip, tu teisus. Šiuo atveju čia labiau tiko piešiniui kitoks pavadinimas: "Naitmenas Katinas kelyje bandė nepaklusti policijos vykdomam eismo ribojimui".
Anderzak
// 2020.12.26 15:08
sutinku, taip butu kurkas teisingiau.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.12.26 15:09
o grįžęs namo naitmenas pasijungė scenę ir davė autoriui konstitucijos pamokėlę
Anderzak
// 2020.12.26 15:14
regiu kad musu grabajelis vel pabande samoji sustumti.
Vienaturtis
// 2020.12.26 15:37
Prisiminiau tai: https://www.yo utube.com/watch?v=RwrmqCh5gTM< /a>
Vienaturtis
// 2020.12.27 14:57
Aš tik dabar pastebėjau keletą smulkmenų, kurios nors ir neesminės, bet vistiek jau tapusios klaidomis šiame mano piešinyje: visureigis kelionės metu visada važiuoja su įjungtomis priekinėmis žibintų šviesomis, bet čia to nesimato. Dėl to ir priekyje, priešais, ant kelio ženklo metalinės dalies, bei patrulio batų, apskritimo rankoje ir ginklo dėklo turėtų matytis maži, balti šviesos atspindžiai. Bet šįsyk to nėra.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju pozemiu velniai eina i svecius pas nyciu satanystus The Headless Horseman Kaip Naitmenas Katinas kelyje bande apeiti griezta istatyma kazkada vasara tankas pastabutis