apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12403 dabar naršo 0 (0)
Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 2 // Vienaturtis // 2020.12.29 // komp. piešiniai
237 kb

peržiūrėjo: 328
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, verslininkai Musė ir Pupsis Šunėnai, nepaisydami to, kad šalyje yra įvestas karantinas su visomis savo taisyklėmis, nors ir draudžiama rengti viešus renginius, apsisprendė nelaukti kitos progos ir vis tiek džiugiai atšvęsti savo individualios įmonės „Nyciupys“ jubiliejų – jau 20 metų, kaip ji buvo įsteigta. Jiems įmonės jubiliejus dabar vis tiek svarbiau, nei karantinas! Nors lauke ir tvyro gan žvarbokas, žiemiškas oras, šalta, Musė namie spintoje susirado ploną ir gan prašmatnią suknelę, ją apsirengė, apsiavė atvirus aukštakulnius batelius ir su vyru Pupsiu drauge sėdo į savo nuosavą automobilį „Audi RS 7“, taip jie ir nukako keliu tiesiai į Kupiškio miestą. Šalia miesto centro, gražiame baltame pastate esančiame įmonės „Nyciupys“ biure ir turėjo įvykti ta specialiai surengta, pakankamai slapta nuo kitų įmonės šventė. Drauge jiems iš paskos ten pat nuvyko ir kaimynai Katinai, ir kolegos Dioniza su Popieriumi, net dar ir Tukurutis su Malkomu. Pakankamai protingai ir suktai jie padarė, kad įmonės sukaktį apsiėmė švęsti šiokiadienį, o ne savaitgalį, nes anuo metu gi buvo policijos keliuose uždėtos užkardos ir jie būtų tiesiog neįleisti į miestą. Visi atvykę nyciečiai šiandien buvo tokie džiugūs ir tokie prašmatniai pasipuošę – Ksena irgi stypčiojo ant atvirų aukštakulnių, vilkėjo gražų, raudoną švarkelį ir trumputį sijoną. Kaip buvo ir suplanuota – pačiame biure jų iš anksto jau laukė pati įmonės sekretorė Maura Kalninskienė, irgi būdama dailiai pasipuošusi, su suknele. Ji prie pat kiemo atvirų vartelių, lauke specialiai ir pasitiko visus čia atvykusius savo kolegas ir draugus. Netrukus visi suėjo į biuro vidų. Netrukus čia prasidės tikrai smagus pasisėdėjimas, nors jis kartu ir prieštarauja karantino draudimams... 2020 m. gruodžio 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kaip verslininke Muse po Naujuju bande vilioti savo vyra Verslininke Muse namuose daro sau makiaza, belaukdama Naujuju Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 3 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 2 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju The Headless Horseman Kaip Naitmenas Katinas kelyje bande apeiti griezta istatyma