apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 3 // Vienaturtis // 2020.12.30 // komp. piešiniai
205 kb

peržiūrėjo: 233
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Baigiant pasakojimą apie tai, kaip šauniai ir linksmai Nycių kaimo gyventojai, verslininkai Musė ir Pupsis Šunėnai atšventė savo nuosavos individualios įmonės „Nyciupys“ gyvavimo rajone 20 –ies metų jubiliejų. Nors jie tuo tikrai ir pažeidė visus karantino draudimus, nepakluso jiems. Visai smagus tą vakarą vyko bendras šventimas ir pasibuvimas Šunėnų nuosavo įmonės biuro patalpose, kurios, verta pastebėti, buvo ir visai gražiai iš anksto papuoštos šventei. Jaukioje konferencijų salėje, ant stalo buvo prikrauta valgių ir gėrimų. Susirinkusieji galėjo pasivaišinti, padiskutuoti drauge apie prabėgusią įmonės „Nyciupys“ praeitį, apie būsimus ateities planus ir siekius, apskritai – apie visą dabartinį savo gyvenimą. Nostalgija senai praeičiai ir vėl buvo sužadinta iš naujo, ypač pačiai įmonės savininkei Musei Šunėnienei, nes jos biuro kolegės Dioniza ir Ksena kažkur surado senas, pačių pirmųjų įmonės gyvavimo metų nuotraukas ir pačiai Musei prie stalo gyvai rodyti – o kaip gi ten kas praeityje buvo, kas nutiko. Pačių Šunėnų akys šiandien tai tikrai kad spindėjo laime, ir tai matė visi susirinkusieji į įmonės slaptą gimtadienio vakarėlį – Batuotas, Ksena, Tukurutis, Malkomas, Popierius, Dioniza, Maura ir jos vyras Edgaras. Juk jau toks ilgas kelias buvo nueitas į verslo plėtojimo viršūnes – prisiminta ir tai, kaip pradžioje įmonės kontora buvo įkurta tiesiog Savivaldybės pastate, ir kaip mieste vyko pačios pirmos „Nyciupio“ parduotuvės atidarymas, ir kaip kartą buvo pasikėsinta į Šunėnų gyvybę, ir kaip kontora buvo perkelta į naujas patalpas, dar daug, daug visko iš praeities. Vakarėlis užtruko gan ilgai ir pačiai įmonei buvo visų linkima tik tolimesnės sėkmės ir ilgo gyvavimo... 2020 m. gruodžio 29 d.


princas_nepatenkintas
// 2020.12.30 23:20
o kodėl tas ožys su aukštakulniais?
Vienaturtis
// 2020.12.31 10:32
Ten yra ožka, o ne ožys. Pasiskaityk dar kartą tą šalia piešinio esantį aprašymą.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nycieciai Jonas ir Raminta Gargai lauke sutinka Naujus metus Kaip verslininke Muse po Naujuju bande vilioti savo vyra Verslininke Muse namuose daro sau makiaza, belaukdama Naujuju Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 3 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 2 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju pozemiu velniai eina i svecius pas nyciu satanystus