apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse namuose daro sau makiaza, belaukdama Naujuju // Vienaturtis // 2020.12.31 // komp. piešiniai
138 kb

peržiūrėjo: 201
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojai, verslininkei Musei Šunėnienei bei jos šeimai Naujųjų metų laukimas irgi taip pat yra viena iš pačių geriausių, laukiamiausių metuose švenčių. Paprastai, anksčiau tą vakarą ji su vyru, kaimynais bei draugais eidavo vis kur nors, kaimynystėje švęsti, bet šiemet yra visai kitaip. Dėl šalyje siaučiančios Koronaviruso pandemijos ir įvesto karantino, nebegalima net ir drauge su kaimynais vienon patalpon eiti laukti Naujųjų, tad mat net ir Nyciuose esančios kavinės – biliardinės „Kaimo perlas“ savininkė Amita Čainikienė labai griežtai už tai pasisako ir šiemet jokiu būdu nebesutinka į kavinę dėl šventimo įsileisti būrio savo kaimynų. Dėl to Musei, kaip ir visiems kitiems jos kaimynams, nelieka daugiau nieko kito, tiktai praleisti vakarą namie ir būtent čia laukti Naujųjų valandos. Tačiau tokį vakarą net ir būdama namie, Musė, kaip tikra inteligentiška moteris, tikrai nebus kokia visai apsileidusi, nesusitvarkiusi, kad ir dėl vien savo artimųjų akių, ji irgi vėl pasistengė būti gražiai, šventiškai pasipuošusi. Kaip ir didžioji dauguma kitų moterų, Musė savo namuose irgi turi nuosavą kosmetikos rinkinį, kuriame yra ir dildė nagams, ir odos kremai, makiažo visokie visų spalvų reikmenys, kosmetiniai šepetėliai, lūpdažiai ir kita. Vos tik lauke, už lango paliko visai tamsu, nycietė verslininkė kambaryje tuoj pat suskubo ir ruoštis, puoštis šventiniam vakarui. Čia matote, kaip Musė su blakstienų tušu, priešais veidrodėlį, ryškinasi savo pačios akių blakstienas. Savuosius akių vokus su makiažiniais akių šešėliais ji buvo jau pirmiau „pasitepliojusi“. Dabar dar beliks išsirinkti sau tinkamus rūbus ir – pirmyn laukti Naujųjų metų atėjimo... 2020 m. gruodžio 31 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Ketu Nycieciai Jonas ir Raminta Gargai lauke sutinka Naujus metus Kaip verslininke Muse po Naujuju bande vilioti savo vyra Verslininke Muse namuose daro sau makiaza, belaukdama Naujuju Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 3 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 2 Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju