apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Nycieciai Jonas ir Raminta Gargai lauke sutinka Naujus metus // Vienaturtis // 2021.01.01 // komp. piešiniai
153 kb

peržiūrėjo: 263
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Pravartu ir įdomu būtų žvilgtelėti iš šalies ir į dar vieną Nycių kaimo gyventojų kiemą – o kaip gi šiuos Naujuosius 2021 –uosius metus sutiko kaimo senbuvis Jonas Gargas su savo žmona Raminta? Bendrame visų Nycių kaimo gyventojų kontekste, ši šeima Naujųjų naktį sutiko visai ramiai, kaip ir visuomet, su paprastu pasisėdėjimu savame šeimos rate, be jokių didelių išsišokimų. O juk tas Jonas Gargas jau visą eilę metų yra dar ir Nycių kaimo bendruomenės pirmininkas. Šįsyk Gargų namuose šventinį vakarą leido trise – patys Jonas ir Raminta bei jų dukra Živeta. Buvo prieš tai dar ir kaimynas, turtuolis Batuotas Katinas telefonu skambinęs, kad norėtų ateiti į svečius ir drauge su Gargais pasitikti vidurnaktį, bet Jonas, vardan dėl laikymosi karantino, jį tuoj pat nuo šios minties atkalbėjo. Abudu Gargų vaikai, sūnus ir dukra pernai vasarą pabaigė Griekašiaus gimnaziją Kupiškyje ir dabar miesto Žemės ūkio mokykloje mokosi virėjo profesijos. Pastarąjį vakarą namie, su tėvais buvo drauge tiktai dukra, sūnaus nebuvo namie. Jiems greitai sukaks po 20 metų. Kaip ir įprastai, trys Gargai leido vakarą namuose, prie padengto vaišių stalo ir žiūrėdami televizorių. Na, o vidurnakčio metą išėjo visi į lauką, kieman, kur tėtis Jonas uždegė čia pat padėtas petardas ir pasigrožėjo fejerverkų danguje vaizdu. 2021 m. sausio 1 d.


Anderzak
// 2021.01.02 22:35
https://www.yo utube.com/watch?v=hN14vgOZPmU< /a>
Gabrieliusmackevichius
// 2021.01.06 14:13
o kaip autoriaus kiemas, ar buvo nusėtas fejerverkais naujametę naktį?
Vienaturtis
// 2021.01.06 17:40
Su Naujaisiais, Gabrieliau!
O pas mane patį namie buvo oi, kiek visko, tikrai buvo. Ir tų fejerverkų irgi buvo.
Leidau vakarą, klausydamasis "Skūterių", "Depešų" ir "jutiū" muzikos. Vienas tada sukiojausi "artscenėje", ir, žinokit, kad kitų jūsų tą vakarą čia pasigedau. Turbūt jūs šėlote tada kažkaip kitaip, be kompiuterio ir šio puslapio šalimais?
Gabrieliusmackevichius
// 2021.01.06 17:53
aš naujametę naktį prisijuokiau žiūrėdamas šią laidą: https://youtu. be/omVzd1Al16E
Vienaturtis
// 2021.01.06 18:41
Tai gerai, kad ir tu taip pat smagiai tada praleidai vakarą...
Vienaturtis
// 2021.01.06 21:18
Jeigu jau kalba pasisuko apie pirotechniką, būtų įdomu sužinoti, o ką tu pats manai apie tuos asmenis, kurie internete yra nufilmavę, kaip žiemą, po ledu į atvirą vandens telkinį kiša visokio dydžio ir galingumo petardas ir sprogmenis, stebi, kaip anos geba sprogti būdamos vandenyje? Ar dėl tokios jų veiklos pats irgi taip pat smerktum tokius asmenis?
Vienaturtis
// 2021.01.08 11:43
Asmeniškai visai įdomiai žiūrisi tokie video. Bet kai pagalvoji: jeigu tai tuščiuose vandens telkiniuose yra daroma, tada tai beveik px, bet jeigu tuose, kur gyvena daug visokių žuvelių, tada tai jau labai blogai, nes petardų vandenyje sprogimo metu yra ir sužalojamos ir nužudomos taip arti plaukiojančios žuvys ir tada yra padaromas savaime nusikaltimas - didžiulė žala gyvajai gamtai.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Verslininkes Muses karta pasakyta viena auksine mintis Batuotas Katinas namie, per kompiuteri naudojasi savo Feisbuku Ketu Nycieciai Jonas ir Raminta Gargai lauke sutinka Naujus metus Kaip verslininke Muse po Naujuju bande vilioti savo vyra Verslininke Muse namuose daro sau makiaza, belaukdama Naujuju Verslininkai Muse ir Pupsis svencia savo imones Nyciupys 20 jubilieju 3