apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12188 dabar naršo 0 (0)
Verslininkes Muses karta pasakyta viena auksine mintis // Vienaturtis // 2021.01.05 // komp. piešiniai
148 kb

peržiūrėjo: 228
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Niekam tai jokia ne paslaptis, kad visai neilgai trukus, vos po kelių mėnesių – 2021 metų balandžio mėnesį Nycių kaimo gyventoja, verslininkė Musė Šunėnienė sulauks savo ypatingos sukakties – 50 –ojo gimtadienio. Pirmiau savojo pusės amžiaus sulaukė Musės vyras Pupsis, o netrukus to paties sulauks ir Musė pati. Su metais jai vis labiau sensta oda, daugėja raukšlių veide, atsiranda po truputį ir vis visokių senatvinių negalavimų. Tokio amžiaus būnančių nemažai kitų sutuoktinių pora jau yra išsiskyrę, vien tik todėl, kad pasenę jie jau tapo vienas kitam nebeįdomūs. Bet va Musė ir Pupsis Šunėnai pavyzdingai jau daugiau, nei 22 metus yra vis dar kartu, gražiai gyvena, myli vienas kitą ir skirtis nė nemano. Taip yra todėl, kad pati Musė žino keletą moteriškų paslapčių, kaip kuo ilgiau išlaikyti savo turimą santuoką patvarią. Štai ir pernai vasarą, 2020 metų liepos mėnesį, per vieną oficialų įmonės „Nyciupys“ renginį Kupiškio rajone Musė viešai apie tai kad leptelėjo vieną savo auksinę mintį. (O ir neretai ji vis pamėto po kokią savo auksinę mintį.) Vienas iš tokių santuoką serginčių sudėtinių dalių yra ir visapusė pagarba vienas kitam, fizinio patrauklumo išlaikymas, rami atmosfera namuose ir nenutrūkstantis seksualinis gyvenimas. Bent jau pačiai Musei taip atrodo, ji yra tuo labai įsitikinusi.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas tek vondou Verslininke Muse dalyvauja fotosesijoje, del nuotrauku namams padarymo Verslininkes Muses karta pasakyta viena auksine mintis Batuotas Katinas namie, per kompiuteri naudojasi savo Feisbuku Ketu Nycieciai Jonas ir Raminta Gargai lauke sutinka Naujus metus