apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12349 dabar naršo 0 (0)
Verslininke Muse ruosiasi pasitarimui su savo darbuotojais imones biure // Vienaturtis // 2021.10.28 // komp. piešiniai
262 kb

peržiūrėjo: 237
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventoja, verslininkė Musė Šunėnienė ir toliau vis dar turi gyvenime visokiausių reikalų ir rūpesčių, kurie yra susiję su jos nuosavos individualios įmonės „Nyciupys“ veikla. Štai ir dabar, niūroką, apniūkusią rudens dieną ši verslininkė Musė savojo „Nyciupio“ biuro patalpose, Kupiškio mieste ir vėl sukvietė į pagrindinę salę visus savo biuro darbuotojus, dėl iškilusio reikalo surengti pasitarimą ir jau sėdi prie staliuko, ruošiasi kolegoms sakyti kalbą. Pasitarimo su kolektyvu priežastys šįkart yra net kelios – įmonės veiklos tolesnė plėtra, prekybos platesnis optimizavimas ir kelių naujų, didelio gabarito krovininių mašinų planuojamas įsigijimas. Per šį įmonės biuro darbuotojų pasitarimą, pačiai įmonės vadovei Musei ir vėl, kaip visada, talkininkavo jos asistentas – Popierius Popierėnas. Tiesa, per tą patį kolektyvo susirinkimą, verslininkė Musė su savo kolegomis pasidalino ir dar kitokia įdomia naujiena iš savo pačios asmeninio gyvenimo – ji vos prieš kelias dienas pasidarė sau naują tatuiruotę – ant dešinės rankos riešo išsitatuiravo savo pačios ir vyro Pupsio vardų inicialus – „M“ ir „P“ – kad tai būtų kaip ir ženklas visiems, kad jiedu su vyru visada buvo ir bus neišskiriama pora. O per tą biuro pasitarimą buvo pritarta, kad tas sunkiasvores mašinas reikia tikrai ir pirkti... 2021 m. spalio 28 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Merginos Agnes portretas Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 26 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 25 Verslininke Muse ruosiasi pasitarimui su savo darbuotojais imones biure Batuotas Katinas, mieste susitikes, truputi paerzina Kupiskio mera Davatkos Vidos Pribeldaites portretas Batuoto Katino ir Dzihano Gurpinaro esminiai tarpusavio panasumai