apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12103 dabar naršo 0 (0)
Papyvesio sodyboje Batuotas pristato nauja darbuotoja - Prana // Vienaturtis // 2021.11.03 // komp. piešiniai
232 kb

peržiūrėjo: 163
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų „Papyvesio“ kaimo turizmo sodybos prižiūrėtojams ir svečiams šiandien buvo tikrai nepaprastai labai ypatinga diena – sodybos savininko, Nycių kaimo gyventojo Batuoto Katino visas pastangas ir vargus vaikindavo sėkmė ir jis pagaliau surado tinkamą asmenį, prižiūrėtojo darbo pareigoms šitoje sodyboje užimti. Kaip jau ir žinote, net ir po velionio Raudonakio Lakišiaus staigios mirties šios kaimo turizmo sodybos gyvenimas niekaip negali sustoti, būtinas tolesnis tęstinumas, tad turtuolis Batuotas intensyviai, kruopščiai ir ieškojo būtent tokio vieno asmens – vyriškio, kuris būtų visapusiškai tinkamas gyventi ir dirbti kaimo turizmo sodyboje ir čia galėtų užimti tuščią likusią Raudonakio turėtą darbo vietą. Ir nycietis surado pagaliau tokį vieną tinkamiausią kandidatą – tai iš to paties rajono, iš Pankašavos miestelio kilęs Pranas Kepeliušis. Jam yra 32 metai, jis dar nevedęs, labai kruopščiai dirba bet kurį savo pasirinktą darbą, mėgsta valgyti sušius ir sutiko dėl darbo persikelti gyventi į Papyvesio slėnį. Kaip tik šiandien, pilką rudenio dieną pats Batuotas su savuoju visureigiu „Geliku“ ir atvežė būsimąjį, naują sodybos darbuotoją tiesiai į pačią sodybą, kad ten jį oficialiai pristatytų likusiems sodybos prižiūrėtojams. Atvykus pačioje sodyboje tam Pranui labai patiko aplinka ir vieta, kitiems sodybos prižiūrėtojams naujokas Pranas irgi visai patiko, tik kūdikio dabar besilaukiančiai, našlei Skirmantei Lakišienei tas Pranas iškart sukėlė įtarimą, kad jis gali būti koks nors labai didelis „babnikas“... 2021 m. lapkričio 3 d.


Anderzak
// 2021.11.04 03:35
https://www.yo utube.com/watch?v=C-2UH6L9d08< /a>
Vienaturtis
// 2021.11.04 18:04
??
Anderzak
// 2021.11.04 18:46
nu jei nepagavai gumaro tada gali galvot kad arabai dainuoja apie musu vyriausybe.
Vienaturtis
// 2021.11.04 18:50
Aišku.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 28 Serialo PARAMPARCA 11 epizodas - Ozkanas trenkia antausi Gulseren Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 27 Papyvesio sodyboje Batuotas pristato nauja darbuotoja - Prana Du Tinkio Vinkio draugai neatsilaike pries pagunda nusipirkti erotini zurnala Merginos Agnes portretas Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 26