apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Batuotas Katinas ismeta lauk is savo namu daktara geju - Striochala // Vienaturtis // 2021.11.16 // komp. piešiniai
235 kb

peržiūrėjo: 186
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojo, turtuolio Batuoto Katino šeimos gyvenime vėl vyksta nauji, kartu ir nemalonūs dalykai – ne tik gydymo įstaigų atstovai, bet taip pat ir teisėsaugos atstovai gan rimtai susidomėjo tuo nelaimingu įvykiu, kada Papyvesio slėnyje iškart po vakcinacijos staiga mirė vienas iš buvusių Batuoto pavaldinių – prižiūrėtojas Raudonakis Lakišius. Visi šį nutikimą tyrę rajono gydytojai paskui vieningai teigia, kad čia toji Raudonakio mirtis įvyko tikrai ne dėl skiepo gavimo, o visai atsitiktinai, nu netyčia. Bet nyciečiai Katinai nepasidavė ir medikus spaudė vis labiau dėl to, kad būtų nustatyta tikrai teisinga, o ne eilinė melaginga galutinė analizė. Galiausiai šįsyk tam, kad būtų tarp abiejų pusių „draugiškai susitarta“, į Nycius, pas Katinus atvyko net įtakingas rajono medikų patikėtinis, nuolankus SAM vasalas – niekam tikęs daktariūkštis Kakarinijus Striochala. Žodžiu, tai vienas iš didžiausių parsidavėlių, lojalių nusikalstamai SAM struktūrai. Šitas ryžas valdžios pakalikas atvirai siūlė Katinams „užglaistyti“ tylomis tą su vakcina įvykusį nelaimingą atvejį, nes tai itin nenaudinga būtų sistemai, siūlė patiems Katinams suleisti po skiepą su išskirtinesne vakcina, kurioje yra aukso dulkių įdėta, bet pačiam Batuotui staiga pasirodė, kad šitas įkyrus svečias yra gal paprasčiausiai tiesiog tik daktaras gėjus, nes būnant abiems arti, Kakarinijus Batuotui su ranka pora kartų vis pagraibė už užpakalio, o vieną sykį net pamerkė akimi ir vos girdimai sušnabždėjo: „Aš jau seniai neturėjau partnerio, ar tu gal norėtum biški su manim?“ Galiausiai Batuotas iki tiek nebeapsikentė mediko pediko kalbų ir elgesio, nutempė tiesiai prie savo sodybos lauko vartelių ir ryžąjį parsidavėlį daktariūkštį tiesiogine šio žodžio prasme grubiai sviedė lauk iš sodybos teritorijos, duodant suprasti, kad jis čia visai nepageidaujamas yra. Iš paskos Striochalai Naitmenas išmetė lauk ir visus tuos svečio atsivežtus skiepus ir švirkštus... 2021 m. lapkričio 16 d.


Vienaturtis
// 2021.11.16 18:43
Krisdamas ant žemės, šitas pedikas medikas nusibrozdino savo pilvą, pimp**ą ir dar susipurvino savo ryžus plaukus...
czmokis
// 2021.11.16 21:33
nu stiprei , stiprei ce jau :D
Vienaturtis
// 2021.11.17 09:34
Visai nesunkus, lengvas buvo šis pedikas, tad nusviestas greitai ir toli jis oru ir nuskrido...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 32 Mergina Fausta portrete Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 31 Batuotas Katinas ismeta lauk is savo namu daktara geju - Striochala Merginos Agnes portretas 3 Skolopendra Mazasis Czmokis ir Vienaturcio kosmine raketa