apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 33 // Vienaturtis // 2021.11.19 // komp. piešiniai
236 kb

peržiūrėjo: 154
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Dabar tas nycietis Tukas jau gerai supranta tai, kad žiedo dovanojimas draugei Vidai Pribeldaitei buvo viena iš didžiausių jo gyvenime padarytų kvailysčių, bet niekaip nesupranta to, kodėl Vida jam to žiedo nenori gražinti. Juk jiedu jau nebe pora, tad ir žiedas Vidai būtų kaip ir nebereikalingas, bet ji vis laikosi to žiedo įsitvėrusi, neatiduoda, lyg norėtų toliau dar kokios nors naudos iš jo gauti. Bet Tukas taip pat nepasiduos. Šis vyras kaskart vis aiškiau ir geriau dabar suvokia tai, kad jis tikrai per daug paskubėjo, nepagalvojo ir davatkai Vidai žiedą padovanojo, pakankamai gerai jos dar nepažinojęs. O derėjo jam stabtelėti, pamąstyti, ar tikrai teisingai jis elgiasi ir tik tada veikti. O kad būtų Tukas sutikęs tą paslaptingą praeivį tik pačioje savo draugystės su Vida pradžioje ir tik tada būtų jam atvėrę akis! Tad nycietis Tukas, sukaupęs drąsos, ryžosi ir vėl su autobusu nuvykti tiesiai į Kupiškį, kad ten dar kartą pabandytų iš buvusiosios Vidos atsiimti savo padovanotą žiedą, šįkart į tai kartu pajungiant ir jos pačios tėvus. Tukas tikėjosi, kad Vidos tėvai bus teisingi jo atžvilgiu ir padės jam susigražinti daiktą, kuris Vidai jau nebereikalingas. Bet Pribeldai Tuko neįsileido visai į savo butą, neleidę jam nė žodžio ištarti. Paskui nycietis Tukas dar nuėjo gatve prie miesto didžiosios „Maximos“ ir ten už kampo slapčia nuo savo veido nubraukė keletą graudžių ašarų... 2011 m. lapkričio 23 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 36 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 35 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 34 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 33 Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 32 Mergina Fausta portrete Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 31