apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12663 dabar naršo 0 (0)
Davatka Vida guli lovoje su Rimviu, po pirmojo sekso savo gyvenime // Vienaturtis // 2022.09.13 // komp. piešiniai
174 kb

peržiūrėjo: 344
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė – Lajūnienė? Sunku patikėti, kad tokie dalykai kartais gali vykti gyvenime, bet nuo pat savo pažinties su vienišu tėčiu Rimviu Kišiniovu dienos itin smarkiai pasikeitė visa šios davatkos Vidos įprasta dienotvarkė – ji jau net ir „Bibliją“ vis rečiau bepaskaito, nes ištisai vis neatitraukia dėmesio nuo savo mobilaus telefono, kaskart vis laukdama to paties miestiečio Rimvio naujo skambučio. Tokio stipraus vidinio jausmo kitam vyrui dar niekada nėra buvę iki šiol Vidos gyvenime – ji neabejotinai tam Rimviui jaučia ne tik dvasinį ryšį, susižavėjimą, bet ir ... kūnišką potraukį. Vida Lajūnienė, ištekėjusi moteris, ėmė ir padarė tai, ko buvo sakiusi, kad niekada ir su niekuo tikrai nedarys – vieną dieną ėmė ir užsiėmė seksu su vyru. Buvo šeštadienis, kai Rimvis tą Vidą pagaliau pasikvietė užeiti kartu į jo butą daugiabučiame name, ten ją vyriškis pavaišino likeriu, o paskui dar ir alaus paragavo, apgirtęs Rimvis ėmė bučiuoti ir glamonėti Vidos kūną, ta nesipriešino, paskui abu griuvo į lovą, ten ėmė nurenginėti vienas kitą ir karštai pasimylėjo. Taip Vida pagaliau prarado savo nekaltybę ir turėjo savo pirmąjį seksą. Tik vėliau, pabudusi lovoje nuoga, Vida ūmai suprato, kas nutiko ir kokią didelę nuodėmę ji ką tik buvo padariusi – nors buvo gera, šilta ir malonu svetimo vyro glėbyje, bet ji kūniškai išdavė savo teisėtą sutuoktinį Žydrūną, ir tai labai negerai... 2022 m. rugsėjo 10 d.


czmokis
// 2022.09.13 21:38
o tai in burna tipo neėmė? pisa prota davatka
Vienaturtis
// 2022.09.17 15:43
O kaip jūs dabar manote, ėjo paskui tas Vidos meilužis Rimvis irgi pas kunigą, atlikti savo nuodėmės išpažinties, ar ne? Jokiu būdu! Rimvis tai tikrai nė iš tolo nėra pernelyg fanatiškai atsidavęs religijai kaip kad Vida - jis visiškai nelinkęs sureikšminti nuo nuodėmių, nei tų draudimų.
Vienaturtis
// 2022.09.17 15:51
Ir dar ta proga atitinkamas vienas anekdotas:
"Ateina vaikinukas į bažnyčią išpažinties ir klausia klebono:
- Aš miegojau vienoje lovoje su mergina, bet mes nieko nedarėme, ar tai nuodėmė?
Klebonas sako:
- Negerai, vaikeli, padarei, negerai. Atgailai eik ir suvalgyk šieno kupetą!
Pasimetė vaikinukas, sako:
- Bet juk aš ne arklys!
Atsiduso klebonas:
- Ne, tu tikrai ne arklys! Asilas tu, vaikeli, asilas."

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Verslininkas Pupsis Sunenas paaukoja Kupiskio baznyciai savo didele pinigu suma Vienaturcio seni prisiminimai is Baksenu pradines mokyklos lankymo metu 31 Davatka Vida po sutuoktinio isdavystes Kupiskio baznycioje atlieka kunigui ispazinti Davatka Vida guli lovoje su Rimviu, po pirmojo sekso savo gyvenime Burtininkas Larnetas mokykloje nuo stendo uzsiraso kitos dienos pamokas Tinkis Vinkis su draugais po pamoku is Kupiskio rajoniniu autobusu vaziuoja namo samadhi