apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12317 dabar naršo 0 (0)
Batuotui Katinui nakti vel labai baisiai prisisapnavo Galimybiu pasas // Vienaturtis // 2022.11.29 // komp. piešiniai
215 kb

peržiūrėjo: 198
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojui, turtuoliui Batuotui Katinui šioji naktis buvo tikrai be galo labai sunki – kankino jį vėl baisūs sapnai. Nors realybėje nuo pat vasario mėnesio mūsų šalyje daugiau jau oficialiai nebegalioja neva dokumentu vadinamas „Galimybių pasas“, bet pačiam Batuotui kartas nuo karto naktimis vis sapnuojasi, kad šitas „Konstitucijos“ straipsnius laužantis ir gyventojus tarpusavyje kiršinantis „pasas“ vėl yra grįžęs galioti. Ir šitoks sunkus sapnas Batuotui kartojasi gal jau net kelis kartus iš eilės. Šiąnakt Batuotas pradžioje savo sapne matė, kad jis kažkur neva lyg ir vėl eina į kažkokią parduotuvę, bet vėl vidun patekti negali, nes vėl kažkokia boba prašo parodyti „Galimybių pasą“, o pats Batuotas tikrai jo neturi. Paskui lyg iš kažkokio tamsaus kampo išlindo priešais ir pats „Galimybių pasas“ – jis, nutaisęs pašaipią miną, ėmė įžūliai iš paties Batuoto šaipytis, erzinti jį ir priešais akis visaip šokinėti. Batuotas, piktai ant jo plūsdamasis, bandė tą GP sučiupti ir jį suplėšyti, bet tas vis sugeba išsprūsti iš jo rankų. Galiausiai tas įžūlusis „Galimybių pasas“ susirado ir sau pagalbininkų – aplinkui atsirado daugybė velnio galvą primenančių „emociukų“, o patį „Galimybių pasą“ apsupo lyg ir kažkokia mistinė ugnis, jis Batuotui pagrasino, kad iš pragaro jis dar kada nors būtinai vėl sugrįš, ir šioje vietoje Batuoto sapnas netikėtai nutrūko, jis tuojau pabudo. Kažin, ką tai galėtų reikšti?? 2022 m. lapkričio 28 d.


czmokis
// 2022.11.30 01:56
sitas katinas panasus i toki truckdraiveri. ispistas i sikna , bet labiausiai tai vistiek skiepu bijo :D

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Burtininkas Larnetas po pamoku Profesineje mokykloje eina i Kupiskio autobusu stoti Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klases kaledini Grybu Karo spektakli Mokyklinis Salamiescio prisiminimas apie klasioko Arvydo chuliganiska poelgi kelyje Batuotui Katinui nakti vel labai baisiai prisisapnavo Galimybiu pasas Davatka Vida Lajuniene pirmasyk kitaip apsirengusi nuvyko pas psichologe Alse Karo angelas . Kraujo upes Per Aastra ad aspera