apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13562 dabar naršo 0 (0)
Isvykimas // Devyngalvis // 2023.01.21 // komp. piešiniai
276 kb

peržiūrėjo: 274
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti


Anderzak
// 2023.01.22 00:15
autorius, patikslinkit kas ir kur ishvyksta? bo ish rutuliukizmo, shioje kosmineje poveiksloje,neina nieko suprast, triuksta infarmacyjos.
Vienaturtis
// 2023.01.22 09:17
Aha, sutinku, čia tikrai sunku yra iš piešinio suprasti, ar išvykstama į kosminę "black hole", ar išvykstama iš jos.
Beje, kaip iš senesnių piešinių yra matyti, šis autorius yra tikrai labai mėgstantis piešti tolimus horizontus.
Devyngalvis
// 2023.01.23 00:30
Atsakymas paprastas čia fantazija , niekas niekur neišvyks , per brangu . Artimiausia žvaigždė Proxima Centauri yra už 4 šviesmečių ( žvaigždės šviesa pasiekia mus po 4 metų ) . Norint ją pasiekti reiktu sudeginti visą Jupiterio vandenilį . Kaip gauti ? Kiek tai kainuos ? Kas mokės ?
Gal kas sakys yra Alcubierre drive ( erdvėlaikį deformuojantis įrenginys ledžiantis teoriškai judėti greičiau už šviesą ) . Pasiekti minėta Proxima Centauri reikėtu 10% mūsų Saulės energijos . Kaip gauti ? Kiek kainuos ? Kas mokės ?
Taip kad niekas niekur neskrenda . Žemės klimatas pasikeitė , naudingi ištekliai bus išnaudoti , karai , greita arba lėta degradacija . Kariaudami su akmenim ir pagaliais , valgydami vabzdžius nyksim lėčiau , truputis optimizmo . Pamastymui : Svirplių miltai - nuo 8Eur/100g ( ateityje dėl didesnės gamybos turėtu pigti ) , miltai kvietiniai nuo 1 iki 3eur/Kg tai kiek kainuos , kas gamins , kas pirks žymiai brangesnę duoną . Didelis klyksmas dėl nieko , kaip visada .
Galimybė Dirbtinis Intelektas . Kažkur girdėjau : DI mus pražudys arba išgelbės . Karas su žmonėmis arba simbiozė , visuotiniai neuro tinklai be melo ( siaubas negalėsiu meluoti ).
Ateviai - jiems taip pat galioja fizika ir ekonomika ( Kaip gauti ? Kiek kainuos ? Kas mokės ? ) , o pasižiūrėti į kalbančias ir kariaujančias bezdžiones , ar verta . Jei ateiviai yra tai jie neatskris (nebent neturi kur dėt pinigų) - gryna buhalterija .
Ne į temą : Nauja problema - elektromagnetinė spinduliuotė/radiacija kraunant elektromobilį , siaubas . Siūlau dėl viso ko nusipjauti radiatorius ( nuo žodžio - radio - spinduliuoju arba spinduliavimas/radiacija ) namuose nes jie skleidžia infraraudonąją spinduliuotę/radiaciją .

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
color blind Davatkos Vidos mylimasis Rimvis zvelgia i jos sena, jaunystes laiku nuotrauka Jay Frog sugrizimas Isvykimas Pikti liezuviai Zurnalistai kalbina buvusia Kupkinuko bendradarbe Angliuke. Ketvirta dalis Zurnalistai kalbina buvusia Kupkinuko bendradarbe Angliuke. Trecia dalis