apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13619 dabar naršo 0 (0)
Burtininkui Larnetui mokykloje klasiokas Dinaras atskleidzia ruosiamo busimo nusikaltimo plana // Vienaturtis // 2023.02.02 // komp. piešiniai
158 kb

peržiūrėjo: 356
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kaip Nycių kaimo gyventojui, jaunajam burtininkui Larnetui Kosmonautui sekasi toliau sau mokytis profesijos Kupiškio „Profesinėje mokykloje“? Šioje miesto „profkėje“ Apdailininko – statybininko profesijos besimokančiam nyciečiui Larnetui pagaliau jo klasiokas, marozo sūnus Dinaras Keinys, nusivedęs jį laiptais žemyn, pasikalbėti į mokyklos rūsį, ten apsakė, atskleidė dar daugiau svarbių detalių, kaip bus vykdomas būsimas nusikaltimas, nukreiptas prieš nycietį turtuolį Batuotą Katiną ir jo visureigį „Geliką“. Rūsyje, kad niekas aplinkui nematytų to, Dinaras įdėjo Larnetui į delną dar dvi tabletes, kurios tariamai yra anaboliniai steroidai, liepė vieną tabletę išgerti dabar pat, o kitą – rytoj vakare, prieš pat viską. Dinaras su savo tėvu Šlykščiuoju Marėku puls Batuotą kelyje jau rytoj vakare, tad ir Larnetas tam privalo būti pilnai pasiruošęs: gudrumu jį palenkti į savo pusę, pasirūpinti, kad kiti Nycių burtininkai liktų namie ir netrukdytų, visą laiką turėti su savimi paruoštą burtų lazdelę, tada važiuojant su burtais prakiurdyti padangą, o kai pagaliau pasirodys vietoje ir Keiniai, su burtais tuoj smogti ir pačiam Batuotui. Bet Batuotą negalima žudyti, jis turi likti apsvaigintas, bet gyvas, ir turi prarasti savo visureigį. O už įvykdytą planą Larnetas gaus ne tik daugybę tablečių su steroidais, bet dar ir pluoštą pinigų. Tuo tarpu patys Keiniai, pažadėjo Dinaras, irgi taipogi pasirūpins sava maskuote, kad tik liktų Batuoto taip lengvai neatpažinti... 2023 m. vasario 2 d.


Anderzak
// 2023.02.03 08:30
O su kitu karikatūristu, Rimantu Dovydėnu ar yra kada jums tekę gyvenime gyvai pabendrauti?
Vienaturtis
// 2023.02.03 09:03
Not.
Anderzak
// 2023.02.03 14:44
o kodel manes to klausei?
Vienaturtis
// 2023.02.03 15:54
Po tuo anuo tavo darbu apie karikatūristą norėjau šitą klausimą pateikti, bet per neapsižiūrėjimą jis atsidūrė po kitu tavo darbu, tad teko jį pakartoti. O paskui dar ir Gabrislovas sumanė juokais jį pakartoti.
Anderzak
// 2023.02.03 18:52
tiems kas tanke, paklausiu dar syki: kodel manes klausei apie ta korekoturista?
Anderzak
// 2023.02.04 18:02
vienaturti, netylek,atcakyk i paklausima, o tai keistas pokalbis pas mumi gaunasi, ish serijos :
anderzakas - tu vedes
vienaturtis - taip
anderzakas - kiek laiko?
vienaturtis - puse septyniu...
Gabrieliusmackevichius
// 2023.02.04 18:09
dar ne pusė
Vienaturtis
// 2023.02.04 18:39
Prajuokinai.
O jeigu rimčiau - klausiau tik dėl to, kad pasakojime kalba sukosi apie vieną karikatūristą. Tai ir nusprendžiau ta proga paklausti apie kitą karikatūristą, ar jis tau pažįstamas. Tiesiog taip.
Anderzak
// 2023.02.04 23:13
mhm daba aishkuma

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
dangaus dievas Burtininkas Larnetas kelyje dalyvauja suplanuotame Batuoto Katino uzpuolime Isiamzinau portrete... Burtininkui Larnetui mokykloje klasiokas Dinaras atskleidzia ruosiamo busimo nusikaltimo plana Batuotas Katinas svarsto, ka padovanoti zmonai Ksenai jos artejancio gimtadienio proga Hogvartso profesorius Rukna pasakoja klasei per pamoka apie Nedovanotinus kerus Karve Spardilka ruosiasi traukti is orkaites ka tik iskeptas bandeles