apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 13589 dabar naršo 0 (0)
Burtininka Larneta namie jo tevai baudzia klupejimu ant zirniu // Vienaturtis // 2023.02.06 // komp. piešiniai
246 kb

peržiūrėjo: 280
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, jaunasis burtininkas Larnetas Kosmonautas tik iškart po to vakaro, kuomet jis per plauką nepadėjo chuliganui Šlykščiajam Marėkui įvykdyti nusikaltimą, padedant jam iš turtuolio Batuoto Katino atimti jo visureigį „Geliką“, pagaliau pats suvokė, koks baisus dalykas ką tik įvyko, ir kaip jis pats stipriai „prisidirbo“. Kai Larnetas su savo burtais sutrukdė Keiniams ir jiedu su Batuotu sukrėsti vėl važiavo keliu atgalio, į namus, Batuotas pastoviai vis klausinėjo šalimais sėdinčio Larneto, ką tai reiškia, kad užpuolimo metu policininkais apsimetę plėšikai kreipėsi į Larnetą vardu, iš kur jie jį pažįsta, o Larnetas atkakliai gynėsi nieko nežinantis ir apsimetė niekuo dėtu. Tik vos grįžus į Nycius, Batuotas paskambino telefonu policijai ir pranešė apie įvykį, o Larnetas už kampo kuo skubiausiai puolė trinti iš savo mobilaus telefono visus jame vis dar esančius jo susirašinėjimus ir skambučius su Keiniais. Žinojo, kad už tai, ką jis padarė su Keiniais, gresia dabar baudžiamoji atsakomybė, bet vis tiek kažkiek vylėsi lengvai išsisukti. Bet vaikinukas klydo – jau iš ryto namuose kilo didelis sujudimas, nes ir Gerieji Burtininkai viską sužinojo apie kelyje įvykusį turtuolio užpuolimą, Tukurutis su Irena irgi iškart kažkaip suprato, kad nežinia kokiu būdu prie to yra prisidėjęs ir jų sūnus Larnetas. Bet prisipažinimo iš jo paties išgauti jie nepavyko niekaip, nes Larnetas prieš save iš anksto panaudojo itin galingus kerus, kad niekas negalėtų perskaityti jo minčių. Tad užsispyrusį ir tiesą atkakliai slepiantį sūnų Larnetą Irena su vyru nusprendė bausti kiek kitaip – iš pradžių priverčiant jį visą dieną klūpėti ant pabertų ant grindų sausų žirnių ir dar grasinant, kad jei taip ir neprabils, jis visą savaitę namie negaus valgyti... 2023 m. vasario 4 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kupiskio policininkai i savo nuovada atveda suimta ir chuligano Mareko sunu Dinara Kupiskio policininkai tiesiai i savo nuovada veda suimta chuligana Slykstuji Mareka Su burtininku Larnetu pasikalbeti i Profesine mokykla atvyko du policininkai Burtininka Larneta namie jo tevai baudzia klupejimu ant zirniu dangaus dievas Burtininkas Larnetas kelyje dalyvauja suplanuotame Batuoto Katino uzpuolime Isiamzinau portrete...