apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11026 dabar naršo 0 (0)
Katinu vestuves 2 // Vienaturtis // 2018.09.06 // tikra media
177 kb

peržiūrėjo: 546
balsavo: 1
balai: 5, 5
sumažinti
Nycių kaime vyksta Naitmeno ir Marijanos Katinų vestuvės. Kėžių kaimo bažnyčioje jau ir vyksta Katinų vestuvių ceremonija, abu jaunavedžiai stovi priešais kunigą. Netrukus jie priims Santuokos Sakramentą ir sumainys aukso žiedus. 2018 m. rugpjūčio 22 d.


princas_nepatenkintas
// 2018.09.09 20:12
Vienaturti, man klausimas. Tik nepagalvok, kad tai rpiekaištas ar bodėjimosi išraiška. Man tikrai įdomu, kodėl tau nenusibosta piešti šias istorijas? Kur tu randi "motyvaciją", ar kaip pavadinti tą stimulą šimtais kartoti tuos pačius piešinius. Ne sakau, kad tai tas pat per tą patį, bet vis dėlto, koks yra tavo "tikslas" arba "uždavinys", kurį tu sprendi arba kaskart, su kiekvienu piešiniu išsprendi? O gal čia koks nors grandiozinis projektas, kuris tęsis be pabaigos? Man rimtai įdomu, pasidalink.
Vienaturtis
// 2018.09.09 21:31
Mano paties pats pagrindinis tikslas ir uždavinys - kad palikčiau su savo kūrybą plačiajam pasauliui stiprų prisiminimą apie mane. Kodėl kai kas paišo grafičius ant sienų ir ten būtinai palieka įrašytą ir savo vardą, ar bent jau inicialus? Kodėl kai kas dalyvauja skulptorių ar kituose pleneruose? Todėl, kad dar labai ilgiems metams primintų visam pasauliui - "aš irgi šalia jūsų čia gyvenu; aš irgi esu taip pat svarbus!" Kažkaip panašiai kitiems sakė ir Mardžė Simpson iš garsiosios animacijos, kai ji ten iš lipnių nuo valgomųjų ledų likusių pagaliukų ėmė dėlioti šedevrus... Jos žodžiai man stipriai įstrigo...
O jei apie mane ir toliau kalbant, tai mane motyvuoja kurti ir įkvepia visokie įdomūs gyvenime pamatyti dalykai. Ar net ir TV serialai (o praeityje ypač taip buvo). Pvz: Batuoto Katino galingąjį visureigį "Mercedes" jau labai seniai nusižiūrėjau nuo verslininko Džihano Gurpinaro džipo iš "Paramparca"; Palangos vaizdai - tai dalis manyje po realios kelionės į pajūrį likusių įspūdžių; o kai kur - dar ir tikros, rimtos siekemybės. Taigi, galutinai apibendrinant - Akira Torajama sukūrė "Drakonų kovų" pasaulį, o aš - sukūriau unikaliuosius Nycius, ir noriu toliau dar tai daryti...
princas_nepatenkintas
// 2018.09.11 10:28
ką tik peržiūrėjau pirmą sezoną serialo Mr. Mercedes. Silpnokas serialas,... šiaip ar taip, ten vaizduojamas maniakas, rengęs masines žudynes ir savo siekius aiškinęs taip: Padaryti kažką, kad pasaulis mane prisimintų. "Palikti pasaulyje randą" - taip jis sakė. Nelyginu tavęs su tuo maniaku ir nesakau, kad jo (kaip ir tavo) motyvai klaidingi, bet jie yra pernelyg dažni, besikartojantys, kitaip tariant, banalūs ir šiuo banalumu išduoda, kad iš tiesų viskas yra kiek kitaip. Nebijok, aš neremiu tavęs prie sienos ir nemėginu demaskuoti, tik sakau, kad toks pasiaiškinimas - "palikti pasauliui prisiminimą apie mane" yra skubi klišė ir dėl to nepakanka. Tai viena.

Antra. Aš neklausiau, kas tave įkvepia. Įkvėpimas kaip kūrybos priežastis ir uždavinys, kurį sau keli, yra skirtingi dalykai, bent jau tuo, kad įkvėpimas (ar įspūdis) yra nepavaldus tavo valiai. Kad ir kaip būtų, ačiū už atsakymą, tik jis ir vėl per daug nuvalkiotas, kad įtikintų. "Mane įkvepia kasdienybės smulkmenos", "kasdienybė ir jos paprastumas - mano įkvėpimo šalintis", "maži gyvenimo nutikimai, paprasti dalykai, kelionių įspūdžiai" ir t. t. Susivesk tokias frazes į google ir pamatysi, kad jos dubliuojasi šimtais variantų. Vėlgi, nesakau, kad tai netiesa. Tik kuriančiam žmogui reikėtų būti truputį įžvalgesniam ir pagalvoti, ar nėra taip, kad esama kažko kitko, kažkokių kitų buvimo ir gyvenimo priežasčių, nei tų, kurios patogiai supakuojamos į standartines frazes.

O gal kaip tik taip ir yra, gal visa tavo ir daugybės kitų kuriančių žmonių tikslas - "išreikšti įspūdžius ir santykį su pasauliu" ir "palikti apie save žinią ateičiai"? Tada tema baigta.

Bet aš taip nemanau!

Jeigu būtų taip, kaip sakai, jei tau reikėtų viso labo išlikti kažkieno atmintyje, užtektų to, ką jau esi padaręs. Tu turi šimtus piešinių. Kiekybiškai jų pakanka, kad paliktum pėdsaką. Tu sukūrei Nycius, sukūrei personažus, istoriją, originalų stilių... to ir užtektų. Bet tu kasdien imi popieriaus lapą, imi pieštukus ir flomasterius ir gaišti valandas, kad iškeptum dar vieną savo sistemos epizodą. Tai štai, man ir įdomu, kas tave kaskart pastūmėja imtis šio kasdienio darbo, kas tave pastūmėja aukoti laiką ir jėgas, kurias galėtum skirti kažkam kitam, kitaip tariant, kokią gauni grąžą? Ar tai nepanašu į įkyrų kryžiažodžių ar sudoku sprendimą, ar matematinių lygčių sprendimą, kurias sykį įvaldei ir žinai, kad vėl ir vėl išspręsi? Ar yra tokioje veikloje iššūkių, neapibrėžtumo, rizikos? Ar tai nėra greičiau nusiraminimas, nei nerimo kupinas ieškojimas?

Savo klausimais aš lenkiu link psichologinio išaiškinimo, tokio pat nuvalkioto, kaip ir visa kita, tad nemanyk, kad jis man svarbus. Man įdomu, ką tu galvoji.

Vienaturtis
// 2018.09.11 11:54
Kad aš ir pats negaliu labai tiksliai įvardyti tų priežasčių, dėl kurių pastoviai man norisi imtis tos savo kūrybos - gal tiesiog per daug manyje yra tos vidinės tuštumos, gal aš tiesiog noriu kažką gražaus ir naudingo duoti šitam niūriam pasauliui - aš pats dar nežinau to vienintelio atsakymo. Dar galbūt tame slypi ir mano noras įamžinti popieriuje pačias įdomiausias mano rašomos/ kuriamos kūrybos istorijų detales, kad kai kurie iš tų siužetų ilgainiui nepasimirštų, net ir iš mano atminties neišsitrintų. Be to, niekas kitas už mane to konkrečiai ir nepadarys, būtent tik aš čia ir turiu visa tai atlikti, privalau, tiesiog jaučiu vidumi, kad privalau daryti kūrybą... Juk kaip ir visuma didžioji žmonių, aš irgi taipogi noriu jaustis kažkuo reikšmingas, naudingas šiam pasauliui. Gal ir sugebėjau bent kažkiek paaiškinti savo potraukio kūrybai prasmę, tikiuosi, to gal ir pakaks.
princas_nepatenkintas
// 2018.09.12 12:44
O kodėl tu būtent ties tokiu piešimo stiliumi apsistojai? Ar nemėginai ieškoti kažko kito?
Vienaturtis
// 2018.09.12 16:30
Šitą visą Nycių kaimo istorijų kūrimo reikalą aš pradėjau sumanyti dar 1998 metais, o oficialiai pradėjau piešti lygiai po metų. Kada tuomet, balandžio mėnesį pirmąsyk atsirado mano paties kuriamas, savadarbis, mėnesinis tariamo Nycių kaimo laikraštėlis "Bendrijos žinios". Jame buvo aprašomi naujausi Nycių kaime įvykę nutikimai, kaimiečių asmeninės gyvenimo istorijos. Tai labai sklandžiai truko iki pat 2010 metų. O va šie pastarieji piešinėliai, tai yra mano paties kūrybos gretutinis projektas, katras truko nuo 2000 iki 2003 metų ir vėl iš naujo yra atgaivintas nuo 2013 metų. Dar nuo pat 2000 metų rašau ir Nycių kaimo dienoraščius, remiantis pagal juos kai kurie siužetai čia ir būna pavaizduoti. O prieš 1999 metus mano patys pirmieji kūrybiniai projektai buvo, kodiniais pavadinimais - "Pukas" ir "Gegutė". (O kas buvo jų viduje - tai jau čia jau labai didelė mano asmeninė paslaptis, kol kas niekam jos, net ir mano fanams internautams nenoriu jos atskleisti). Dabar yra visai kitas lygis, nei buvo tada. Kalbu apie meno išraišką. O apskritai mano šių Nycių kaimo istorijų atsiradimas yra paremtas mano tolimoje praeityje, vaikystėje žaistais mano paties žaidimais. Jei ne tie žaidimai, jei ne tai, kas iš jų visų dar liko mano paties prisiminimuose, apskritai dabar nė nebūtų jokios Nycių kaimo istorijų užuomazgos, nė jų pačių visai nebūtų. Patys pirmieji tuomet mano inspiracijos pradėt pačią kūrybą šaltiniai buvo tiesiog vaikiški žurnalai: "Genys", "Penki", "Naminukas", "Donaldas". Bet kaip tu kadaise jau tai ir minėjai kartą, įdomiausia yra iš to tai, kad aš šitą visą savo pirminį įkvėpimą sugebėjau savo viduje išsaugoti gyvą, pernešti per laikmetį, tuos dešimtmečius iki pat šių dienų ir pasėti viešumoje savo paties meninį grūdą. Ir tai yra tikrai unikalu...

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


5 princas_nepatenkintas // 2018.09.09 20:13

 
Katinu vestuves 3 Mercedes Benz G Class Katinu vestuves 2 bulvia kasis Katinu vestuves Before the wedding