apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11173 dabar naršo 1 (1)
Batuotas ir Ksena Katinai ruosiasi vykti biliardinen, ten sutikti Naujus // Vienaturtis // 2018.12.31 // tikra media
174 kb

peržiūrėjo: 418
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo turtuoliai Batuotas ir Ksena Katinai, apsirengę prašmatniais drabužiais, vakare ruošiasi vykti į Nycių biliardinę, ten sutikti Naujuosius. Patamsyje skendinčiame Katinų kieme, prie pat trobos jau stovi paruoštas visureigis "Mercedes Benz", ir Batuotas laukia, kada laiptais žemyn nusileis jo mylima žmona. Tai pirmas kartas po trejų metų pertraukos, kai jie vėl Naujus sutinka savo kaimo teritorijoje. 2018 m. gruodžio 31 d.


Vienaturtis
// 2018.12.31 17:50
Tai yra jau kelintas atvejis iš eilės, kada aš už pradinės, pirminės idėjos davimą dėl būsimo piešinio sukūrimo esu didžiai tikrai labai dėkingas garsiajam verslininkui Džihanui Gurpinarui iš "Paramparca".

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose senas desimtoku Paskutinis Skambutis Keziu mokykloje Sunenu seimos trijule atvyko i Nyciu biliardine, kad cia sutiktu Naujuosius Batuotas ir Ksena Katinai ruosiasi vykti biliardinen, ten sutikti Naujus kai Naitmenas kadaise dar tebuvo visai mazylis nycieciai svencia Kaledas Keziuose Tukurutis toliau duoda i kaili chuliganui Redui