apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11173 dabar naršo 0 (0)
desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose // Vienaturtis // 2019.01.03 // tikra media
202 kb

peržiūrėjo: 511
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Kada Nycių kaimo dešimtokai su kitais savo klasiokais iš Kėžių kaimo pagrindinės mokyklos Nyciuose, po linksmybių mokykloje, papildomai su draugais atšventė savo "Paskutinį Skambutį". Iš po mokyklos, vakare šventė persikėlė tiesiai į raganos Ligoldinos namus, esančius Nyciuose, kur dešimtokai bendrame būryje toliau sau ilgai linksminosi, vaišinosi, šoko ir pramogavo. Viso to šventimo metu dešimtokas Tinkis Vinkis ištisai vis nesitraukė nuo savo mylimos panelės, klasiokės Kristinos, jai pastoviai rodė ypatingą meilinimasį bei artumą. 2002 m. gegužės 29 d.


Vienaturtis
// 2019.01.03 12:58
Esu girdėjęs kitus kitur taip kalbant, kad teletabis Tinkis Vinkis esą neva yra "homikas", gėjus, bet pas mane, Nycių kaimo istorijose jis yra visai normalus, "hetero" vaikinas - ir artimai draugavo su savo klasioke Kristina, ir įpusėjęs 10 klasę, per Naujųjų naktį jai dar net ir nekaltybę buvo "praėmęs"...
Anderzak
// 2019.01.04 15:12
tinkis vinkis akurat latentinis gejus jei ja patvarke per naujameti, bo ta merga labiau i prisidaziusi kulturista panashashi sprendziant ish ranku , peciu ir papu.
transvestitas kazkokstai ta tavo kristina
Vienaturtis
// 2019.01.09 10:41
https://www.yo utube.com/watch?v=5RFsoFEjP14< /a>
Anderzak
// 2019.01.09 14:08
slepkis su tuo kaushpediniu surogatu,kaimieti, negi sunku buvo originala idet?
https://www.yo utube.com/watch?v=XfR9iY5y94s< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - Markui iteikiamas atestatas desimtoku Isleistuves Keziu kaimo mokykloje - nycieciai atvyko i svente desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose 2 desimtoku Paskutinio Skambucio linksmybes Nyciuose senas desimtoku Paskutinis Skambutis Keziu mokykloje Sunenu seimos trijule atvyko i Nyciu biliardine, kad cia sutiktu Naujuosius Batuotas ir Ksena Katinai ruosiasi vykti biliardinen, ten sutikti Naujus