apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11206 dabar naršo 0 (0)
Nycieciai trise nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje // Vienaturtis // 2019.03.14 // tikra media
197 kb

peržiūrėjo: 663
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nyciečiai Musė ir Pupsis Šunėnai bei burtininkas Tukurutis lankosi Panevėžio mieste vykstančioje savamokslio skulptoriaus Vytauto Bakurio medžio drožybos darbų parodoje. Džiugiai nusiteikęs pats parodos autorius Vytautas geranoriškai pasakoja kiekvienam tuo besidominčiam iš lankytojų apie atskirus savo padarytus medžio darbus, kuo kiekvienas jų jam yra ypatingas ir kuo savitas. Net ir pačiai nycietei Musei taip pat. Jai irgi buvo įdomu apie tokį iš medžio daromą meną sužinoti. 2019 m. kovo 9 d.

P.S. Parodos fone skambėjusi muzika buvo iš grupės "Jonis" išleisto muzikinio kompaktinio disko "Kas do gadynė?!"


Vienaturtis
// 2019.08.10 11:42
Jei tik kam nors iš jūsų būtų labai įdomu gyvai pamatyti šių nupieštų daiktų realius originalus, mielu noru įkeliu jums nuorodą į knygą: Tautvilis Uža "Viešintiškių sodybos". 2019 m. 439 - 442 psl. Gero skaitymo!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Papyvesyje Luna Dragoniene su Skirmante pirmakart ore skrenda ant sluotos Papyvesyje Luna Dragoniene ruosiasi pirmakart skristi su sluota Muses ir Pupsio poros intymioji akimirka Nycieciai trise nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje Nycieciai nuvyko i savamokslio medzio drozejo Vytauto surengta paroda Panevezyje atspindziai Nycieciai nuvyko i archeologes Lunos naujasias ikurtuves Londone