apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11209 dabar naršo 0 (0)
desimtoku Paskutinio Skambucio svente Keziu kaimo mokykloje 2003 -aisiais // Vienaturtis // 2019.05.19 // tikra media
203 kb

peržiūrėjo: 420
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Prisiminkime dar ir kitos laidos dešimtokų mokinių Paskutinio Skambučio šventę, kadaise įvykusią Kėžių kaimo pagrindinėje mokykloje. Tuomet irgi vyko tradiciškai kažkas panašaus į pernykštę dešimtokų šventę - nyciečiai Hansas Reimundas ir Pabaisiukas su kitais savo klasiokais dešimtokais susirinko visi į savo mokyklą, būdami gražiai pasipuošę, susilaukė visos krūvos gražiausių sveikinimų iš mokytojų ir kitų, jaunesnių mokinių pusės, vėl iš naujo prisiminė visą šioje mokykloje savo nueitą mokslo kelią. Po oficialiosios dalies, pabaigoje ir vėl įvyko linksma moksleiviška diskoteka, kuri galiausiai ir vėl persikėlė iš mokyklos į raganos Ligoldinos namus, Nyciuose. Linksma klasiokų kompanija čia šoko, klausydamiesi grupės "Pet Shop Boys" albumo "Disco 3" remiksinių dainų... 2003 m. gegužės 29 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Nyciecius dvyliktokus su Paskutiniu Skambuciu atejo pasveikinti buvusi ju klasioke Ingrida Vienuoliktokas Hansas filmuoja draugu nycieciu dvyliktoku Paskutini Skambuti Kupiskyje Nycieciu dvyliktoku mokyklos Paskutinio Skambucio svente Kupiskyje 2004 - aisiais desimtoku Paskutinio Skambucio svente Keziu kaimo mokykloje 2003 -aisiais Papyvesyje Luna Dragoniene su Skirmante pirmakart ore skrenda ant sluotos Papyvesyje Luna Dragoniene ruosiasi pirmakart skristi su sluota Muses ir Pupsio poros intymioji akimirka