apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11352 dabar naršo 0 (0)
Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija // Vienaturtis // 2019.07.31 // tikra media
279 kb

peržiūrėjo: 425
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Katinų "Papyvesio" kaimo turizmo sodyboje vienu iš prižiūrėtojų dirbantis Popierius Popierėnas iš pirmo žvilgsnio širdyje iškart įsimylėjo meno kuratorę Elegiją Fromičiūtę, kada ta pažintiniais tikslais čia buvo atvykusi paviešėti. Nors kai Popierius pabandė pats užkalbinti tą Elegiją, ji žvelgė į jį tarsi iš aukšto, visai nenoriai, vistiek ji Popieriui be galo labai patiko, kaip moteris. Kai ta jauna mergina stovėjo visai netoliese, kalbėdama su kažkuo mobiliuoju telefonu, pats Popierius vogčiomis vis dirsčiojo paslapčia į ją, apžiūrinėdamas jauną ir patrauklų jos kūną. 2019 m. liepos 30 d.


Anderzak
// 2019.09.07 09:33
ma shitas pieshinys primena vokishka pornucha "misterio blonkoto nuotykiai"

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Naitmenas Katinas tapo tevu - jam gime dukrele Kai burtininkas Tukurutis kadaise tebuvo dar tik kudikis Batuotas Katinas nuvyko Papyvesin, pamatyti naujaji Lakisiu nusipirkta automobili Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija Nycieciai vaikai kadaise per atostogas lankesi ir LNK Bare, Palangoje Muse susitiko su Elegija Fromiciute Kupiskio centrineje aiksteje Muse ir Pupsis ilsisi savo jachtoje, ant vandens