apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11504 dabar naršo 0 (0)
Naitmenas Katinas tapo tevu - jam gime dukrele // Vienaturtis // 2019.09.14 // tikra media
284 kb

peržiūrėjo: 431
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycietis turtuolis Batuotas Katinas niekaip negali nustygti iš to didelio džiaugsmo, nes jo marti Marijana ką tik Kupiškio ligoninėje pagimdė kūdikį ir pats Batuotas pagaliau tapo seneliu. Naitmenui ir Marijanai gimė dukrelė. Kaip tik dabar akušerijos skyriaus palatoje abu vyrai Merę ir lanko, o Batuotas pirmąkart ant rankų laiko savo anūkę. Nusprendė jai duoti vardą - Dorotėja. 2019 m. rugsėjo 14 d.


Vienaturtis
// 2019.09.14 09:57
Iškart tuoj po grįžimo iš ligoninės, namo, į Nycių kaimą, abudu vyrai - Batuotas ir Naitmenas užsuko pas savo kaimynę burtininkę Nukliopą Kukurbezdienę, norėdami to, kad ji jiems pasakytų, kokia bus ką tik gimusios Batuoto anūkės ateitis. Ir Nukliopa iš savo išdėliotų taro kortų perskaitė tai: ši mergaitė po daugelio metų, tolimoje ateityje paveldės iš savo tėčio Naitmeno jo turimą potraukį magijai ir užaugusi taps garsia būrėja Kupiškio rajone, o dar po kelių metų gimsiantis ir sūnus paveldės iš savo senelio Batuoto visą jo turimą didžiulę galią, stiprybę ir taps visų verinamu, profesionaliu kariu.
Gimus naujam šeimos nariui, pas Katinus to didžio džiaugsmo ir euforijos buvo beveik tiek pat, kiek ir šitame video. Tik čia buvo gimęs berniukas Alazas, o pas Katinus - mergaitė... https://www.yo utube.com/watch?v=Me5ngwFGIWw< /a>
princas_nepatenkintas
// 2019.09.14 21:58
gerai kad grizai prie flomasteriu ir popieriaus
Vienaturtis
// 2019.09.15 09:49
Čia iš tikro aš piešiau su pieštukais, ant storo popieriaus su šiurkštesniu paviršiumi, kuris nelabai tinkamas piešimui.
O šiaip aš ir neketinu visiškai apleisti bet kurio iš savo piešimo būdų, būtinai aš dar paeiliui, piešiniuose išbandysiu ir tai, ir anai. Svarbiausia tik, kad tų idėjų dar vis būtų!
Vienaturtis
// 2019.09.15 20:55
O va kaip kadaise, prieš 20 metų atrodė ir pats Batuoto Katino sūnus, mažasis berniukas Naitmenas: https://www.pi esinys.lt/rankdarbiai/paveiksl ai-paveiksliukai/batuotui-ir-r amai-gime-sunus-62102.htm

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kai Kupkinukas dar tebuvo studentas, Vilniuje Nycieciai mokiniai Kupiskio autobusu stotyje po pamoku laukia autobuso namo Prisimenant Tinkio Vinkio ir kitu nycieciu vaiku mokymosi Kupiskio miesto mokykloje pradzia Naitmenas Katinas tapo tevu - jam gime dukrele Kai burtininkas Tukurutis kadaise tebuvo dar tik kudikis Batuotas Katinas nuvyko Papyvesin, pamatyti naujaji Lakisiu nusipirkta automobili Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija