apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11355 dabar naršo 0 (1)
Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 2 // Vienaturtis // 2019.06.08 // komp. piešiniai
288 kb

peržiūrėjo: 541
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Papyvesio slėnyje prasidėjęs, meno kuratorės Elegijos Fromičiūtės iniciatyva surengtas su dailininkais dailės tapybos pleneras įsibėgėjo į priekį kaip reikiant. Pasiskirstę darbuotis prie drobių atskirose Papyvesio slėnio vietose, kiekvienas iš plenere dalyvaujančių dailininkų labai atsakingai su dažais tapė savo pasirinktų slėnio vaizdų paveikslus. Štai ši viena iš teptuko valdymo drobėje profesionalių, jaunoji Ernesta pasirinko paupyje, visai netoli Pyvesos upės vagos esantį, nendrių aukštame sąžalyne paskendusį apdžiūvusių medžių guotą ir užsimojo jį nutapyti savo pačios paveiksle. Šalimais draugiškai besisukiojantis nycietės Musės vyras Pupsis Šunėnas protarpiais vis prikiša savo nosį artyn, prie pat to Ernestos kuriamo paveikslo, pakalbina ją pačią ir pats papasakoja jai vis ką nors įdomaus būtent apie šią vietovę, apie šį Papyvesio slėnį... 2019 m. birželio 8 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 3 Kupkinukas ir Gabija susitiko taikytis Panevezio centrineje aiksteje Papyvesyje Elegija surenge dailes tapybos plenera 2 RIP Nyciecius dvyliktokus su Paskutiniu Skambuciu atejo pasveikinti buvusi ju klasioke Ingrida