apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11169 dabar naršo 1 (1)
Burtininke Irena su savo mama apsipirkineja Kupiskio miesto turguje // Vienaturtis // 2019.08.06 // komp. piešiniai
223 kb

peržiūrėjo: 318
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojų, Gerųjų Burtininkų šeimos narė Irena Kosmonautienė dažną laisvą nuo darbų šeštadienį, kartas nuo karto vis ima ir apsilanko Kupiškio miesto turguje, kad ten galėtų ir nusipirkti sau ir savo šeimai šio bei to naudingo, ir dar tuo pačiu randa progą susitikti ten kartą kokį su svarbiais jai žmonėmis. Štai ir dabar Irena drauge su trimis savo kaimynais, nyciečiais ir vėl šeštadienį lankosi tame pačiame miesto turguje, kur ji drauge su čionai atėjusia savo motina, miestiete mediume Marijona Pirštiene, kaip dauguma kitų moterų, jau ir „rausiasi“ po į turgų atvežtas padėvėtų užsienietiškų drabužių krūvas, ieško sau norimų ir tinkamų pigių rūbų, o tuo pat metu dar ir atvirai tarpusavyje pasikalba savo šeimų vidinį gyvenimą, visokius turimus reikalus ir užklupusius rūpesčius. Marijona jau ir rado sau visai savo pačios garderobui galimai tinkantį drabužį, bet kadangi ji yra jau pagyvenusi dama, tai ir nenori nieko įsigyti neapgalvotai, paskubomis, dar eis pasimatuoti, ar tikrai jai tai tinka, prie jos figūros... 2019 m. rugpjūčio 3 d.


Anderzak
// 2019.09.07 09:29
man shitas pieshinys primena dvi bobas kaimo skuduryne
Anderzak
// 2019.09.07 21:17
https://www.yo utube.com/watch?v=mKocjUfbOH0< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Kai burtininkas Tukurutis kadaise tebuvo dar tik kudikis Batuotas ir Ksena Katinai Papyvesyje svencia savo vestuviu 20 -ies metu jubilieju Batuotas Katinas nuvyko Papyvesin, pamatyti naujaji Lakisiu nusipirkta automobili Burtininke Irena su savo mama apsipirkineja Kupiskio miesto turguje Ksena Katiniene Kupiskio miesto turguje iesko sau pigiu pedkelniu Popierius Popierenas isimylejo Papyvesio sodyboje beviesincia Elegija Batuotas Katinas su viesnia Elegija Fromiciute eina keliu, link Pyvesos upes