apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11499 dabar naršo 0 (0)
Naitmenas salia Griekasiaus gimnazijos duoda draugams nurodymus sekti Redo sutve // Vienaturtis // 2019.09.03 // komp. piešiniai
205 kb

peržiūrėjo: 414
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojų Katinų sūnus – jaunasis burtininkas Naitmenas Katinas, su savo tėčiu Batuotu lankydamasis Kupiškio mieste, ryte, prieš pat pamokų pradžią miesto Griekašiaus gimnazijoje, šalia jos suskubo susitikti su savo kaimynais, šios gimnazijos mokiniais, kurie dabar yra jau 12 –os klasės mokiniai – jaunuoju troliu Konanu ir Živeta Gargaite, kad jiems iš savo pusės tučtuojau perduotų vieną, labai svarbų dalyką. Prie pat pačios gimnazijos jie trise ir spėjo dar susitikti. Praėjusią vasarą Naitmenas oficialiai baigė mokslus šioje Griekašiaus gimnazijoje, tad jis daugiau nebėra jos mokinys ir nebegali jau toliau dalyvauti mokyklos vidaus gyvenime, bet jis turi ir draugų, kurie čia vis dar mokosi, ir tikrai gebėtų jam padėti. O reikia nyciečiui štai ko: paslapčia mokykloje sekti pasižymėjusius ir jau liūdnai pagarsėjusius tris miesto paauglius – Redą, Arminą ir Viačeslavą, kurie, pagal viską, dabar turėtų būti jau 10 –okai. Mat nors per teismo posėdį praeitą balandį toji trijulė ir buvo visuomenės akyse ganėtinai pažeminta, bet matyti, kad, praėjus laiko tarpui, jie ir vėl atsigavę – pats Naitmenas gyvai matė gatvėje tą Redą einantį su aukštai pakelta nosimi, pernelyg pasitikintį savimi, vaidinantį neva tikrą „mačo“ ir kokį tai neva lyderį paauglių tarpe. Ir tai Naitmenui iškart sukėlė baisų įtarimą, kad tas skustagalvis paauglys Redas su savo draugelių šutve vėl gali bandyti kažką negero planuoti, regzti. Tad būtent dėl to dabar tas nycietis ir susitarė su savo draugais, kad tie pastoviai jam perduotų vis naujausias žinias apie tai, ką tas Redas, grįžęs į mokyklą, dabar ten vis veikia. Jei tik paaiškės kas negero, tuomet pats Naitmenas su burtininku Tukuručiu bus iškart pasirengę atitinkamai į tai reaguoti... 2019 m. rugsėjo 3 d.


Anderzak
// 2019.09.07 00:45
https://www.yo utube.com/watch?v=6jJkdRaa04g& list=PLIxCRfgl7ILwjLk1BRqEfWXB BLRnjlKFj
Anderzak
// 2019.09.07 09:25
man shitas "pieshinys" primena kinofilma MiB ten kur su panashiu pagaliuku atminti trinza kai anas blyksteli
Vienaturtis
// 2019.09.08 16:29
Aha, žinau apie ką kalbi - ir aš ne kartą esu matęs tą būtent filmą. Pirmajame buvo scena, kur morge neva numirėliui buvo "atidaryta" jo makaulė, o ten viduje tupėjo leisgyvis toks mažytis, mažytis kosmoso padarėlis, turintis kažkiek panašumo pagal galvos formą į maniškį Tukurutį. Tik ten, galima sakyti, buvo Tukrio miniatiūrinė versija... :)
Anderzak
// 2019.09.08 16:33
va ir sakau - primena

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Karolina Keziu mokykloje vykdo kova su rukymo plitimu visuomeneje eskimo dievas bunda Naitmenas salia Griekasiaus gimnazijos duoda draugams nurodymus sekti Redo sutve  su sagutem Kai burtininkas Tukurutis kadaise tebuvo dar tik kudikis Batuotas ir Ksena Katinai Papyvesyje svencia savo vestuviu 20 -ies metu jubilieju