apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11352 dabar naršo 0 (0)
Muses sunus Raigardas Vilniuje svente savo gimtadieni // Vienaturtis // 2020.02.07 // komp. piešiniai
289 kb

peržiūrėjo: 210
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo verslininkų Šunėnų sūnui – Raigardui Šunėnui vasario mėnesio pradžia visuomet buvo ir yra smagus ir laukiamas laikotarpis, nes tada yra jo paties gimtadienis. Šiemet ir pastarasis laikotarpis ir pats jo gyvenimas yra tikrai išskirtinai pasikeitęs, kitoks: jis nuo pat praeito rudens daugiau jau visai nebegyvena Nyciuose, drauge su savo tėvais, o visą laiką ištisai būna Vilniuje, nes čia, Vilniaus Universitete, jis labai stropiai mokosi, studijuoja Verslo vadybą. Sekmadienis, vasario 2 diena į Raigardo Šunėno gyvenimą atskubėjo įspūdingai – atnešdama jam asmeniškai linksmą šventę, o kartu ir tikrą jubiliejų – tądien jam sukako lygiai 20 metų. Džiugios, gimtadieninės staigmenos jam tada prasidėjo iš pat ryto: buvo tikrai smagu matyti, kad net ir tėvai bei kiti nyciečiai draugai nepamiršo šito jo gimtadienio, nes jie tądien atvyko tiesiai į Vilnių, svečiuose, kad jį tiesiogiai ir gyvai galėtų pasveikinti. Kadangi net ir per savaitgalį pats Raigardas daugiausiai vis būna Vilniaus Universiteto teritorijoje, tai būtent tame Universiteto kiemelyje artimieji jį dabar ir rado, o atvyko pasveikinti štai kas: Musė, Pupsis, Tukurutis ir Naitmenas. Žinoma, būtent mama Musė pati pirma ir puolė apkabinti, pasveikinti savo sūnų, nes tai juk yra antrasis jos gyvenime pagimdytas vaikas, ir vienintelis likęs gyvas sūnus. Gaila, kad Raigardo panelės Vilijos tuo metu šalia nebuvo, tai būtų pakalbinę nyciečiai ir ją. Sūnaus jubiliejaus akivaizdoje, pati Musė savo širdyje net ir dabar dar negali patikėti tuo, kad jos Raigardas jau suaugęs, nes ir iki šiol pati dar atmena tą seną dieną, kiek daug buvo tada sniego ir net pustė, kai Pupsis su automobiliu vežė gimdyti į ligoninę savo mylimą žmoną Musę... 2020 m. vasario 2 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tinkio Vinkio dvyliktoku Paskutinio Skambucio sventeje, P. Natulionio mokykloje, Kupiskyje Besnieges ziemos vaizdai Papyvesio slenyje 2 Besnieges ziemos vaizdai Papyvesio slenyje Muses sunus Raigardas Vilniuje svente savo gimtadieni Prisiminimai apie Keziu kaimo mokykloje vykusi desimtoku Paskutini Skambuti 10 avele Batuotas Katinas sveciuojasi Panevezio depesistes Anzelikos namuose