apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11352 dabar naršo 0 (0)
Besnieges ziemos vaizdai Papyvesio slenyje // Vienaturtis // 2020.02.09 // foto
284 kb

peržiūrėjo: 270
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Net ir manajame kaime niekas iki galo tikrai nėra patenkintas tokia visiškai besniege šiųmete žiema, kai beveik visą laiką to šalčio nebuvo visai anei kvapo. Laukiau, kada pagaliau pasirodys sniegas, kad galėčiau paruošti viešai apžiūrai tikrai tinkamą vaizdelį, bet taip ir nesulaukiau, kantrybė man trūko, nutariau daugiau jau nebelaukti. Čia jūs regite foto vaizdelį, įamžintą tikrojo Papyvesio slėnio teritorijoje, nuo aukštikalnės viršaus žvelgiant pakalnės kryptimi. Ąr jūs matote apačioje, kairėje pusėje, užu arimų tą nediduką medžių guotą, stirksantį pageltusiame Pyvesos paupio nendryne? Tai yra ta pati vieta, kurią anksčiau jau buvote jūs matę mano ankstesniuose kompiuteriniuose piešiniuose: kada pernai, vasaros pradžioje Papyvesio slėnyje vyko dailininkų tapybos pleneras, šitoje vietoje, pasistačiusi molbertą su drobe, savo kūrinį su teptuku darė ir jaunoji dailininkė Ernesta, o nycietis verslininkas Pupsis Šunėnas iš šalies į tai spoksojo... Va, kaip be galo niūriai šita vieta atrodo iš visai toli, šaltuoju metų laikotarpiu, kai žalumos gamtoje nebėra. Dešinėje pusėje randasi ir užu Pyvesos, kitoje upės pusėje, pamiškėje esanti Salvino Spiečiaus, Katinų verslo konkurentų, kaimo turizmo sodyba, kuri dabar priklauso jau kitam asmeniui. Bet iš čia tos sodybos nesimato.
P.S. Ketinau, galvojau ant šių nuotraukų su kompiuteriu nupiešti vaizdų, kaip šioje vietoje, Papyvesyje neva vyksta atvykusio Lietuvos kariuomenės dalinio lauko pratybos, bet paskui apsigalvojau – o gal geriau šįsyk nieko nepiešti, „nebegadinti“ tikrų gamtos vaizdų nuotraukose... 2020 m. vasaris


Vienaturtis
// 2020.03.28 14:01
Kartais sau taip vis pamąstau, kad tikrai būtų be galo smagu ir įdomu ir man pabandyti tame slėnio nendryne, tarp senų stuobrių ir kitų gyvų medžių irgi taip pat iš plonų ir storesnių karčių susikonstruoti kažką panašaus į tokį savadarbį, mėgėjišką namuką, kokį kad šiame video ir bedarantys tie azijiečiai.
Bet paskui oi, kaip aš gaučiau į "į kuprą" nuo visokių valstybinių institucijų, jei jos aptiktų tai, ką aš svetimoje valdoje čia padariau... Bet gal vis dėlto reikės man sjauti į baimes ir vistiek tai pastatyti!
https://www.yo utube.com/watch?v=BF_wWeqlgZk< /a>

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tinkio Vinkio dvyliktoku Paskutinio Skambucio sventeje, Kupiskio P. Natulionio mokykloje Tinkio Vinkio dvyliktoku Paskutinio Skambucio sventeje, P. Natulionio mokykloje, Kupiskyje Besnieges ziemos vaizdai Papyvesio slenyje 2 Besnieges ziemos vaizdai Papyvesio slenyje Muses sunus Raigardas Vilniuje svente savo gimtadieni Prisiminimai apie Keziu kaimo mokykloje vykusi desimtoku Paskutini Skambuti 10 avele