apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11400 dabar naršo 1 (2)
Viena, kosmariska nycieciu naktis Papyvesyje, sekant pedsakais 4 // Vienaturtis // 2020.10.14 // komp. piešiniai
120 kb

peržiūrėjo: 258
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Metas pabaigti savo pasakojimą apie tai, kaip Nycių kaimo gyventojai kartą, nakties tamsoje ieškojo vieno dar nežinomo, paslaptingus miglos draiskalus paskui save paliekančio padaro. Į bendrą didelį gyventojų būrį susidėjusių nyciečių ir alpėniečių kompanijos vykdomos po Papyvesio slėnį paslaptingojo padaro paieškos jau buvo stipriai įgavusios savo pagreitį, kada drauge ėjusiems ir savo kelią tamsoje su žibintuvėliu pasišvietusiems Pupsiui Šunėnui bei Malkomui Kukurbezdžiui ir pasitaikė laimė patiems pirmiems iš visai arti pagaliau pamatyti gyvai tą padarą „inkognito“. Pastarieji nyciečiai vyrai jau buvo nusileidę kiek link pakalnės, ėjo palei pat statų šlaitą, visą tankiai apaugusį pageltusia, šiurkščia pelkinės viksvos žole, kai viršuje ūmai staiga pasigirdo stiprus čežėjimo garsas ir žemyn žole nusliuogė keistas, raudonos spalvos, šiurpios išvaizdos padaras. Išankstinės spėlionės iškart pilnai pasitvirtino: tai tikrai buvo ne šito pasaulio padaras, vizualiai kažkiek panašus į ilgą, baisią, didžiulę kirmėlę, jis turėjo trikampes, žydrai švytinčias akis, ant kūno paeiliui išdėliotos lyg ir kažkokios plokštelės su keistais ženklais, prie pat galvos trumpi žiuželiai, iš kūno išeina ilgos išaugos, kurios, kaip pasirodo, ir išskiria iš savęs į aplinką tą į miglą panašią medžiagą. Nors šis ateivis ir buvo taikiai nusiteikęs, nyciečių nesiteikė pulti, bet vien pati jo išvaizda iškart abiems vyrams sukėlė tokį didį vidinį siaubą, kad net Pupsis tai pajuto: tuoj, bet kurią minutę jis privarys iš baimės tiesiai į savo kelnes, Malkomas taip pat irgi iškart pamiršo bet kokius savo žinomus burtus, viską metę vyrai tuoj apsisuko ir iš baimės kuo greičiau spruko tolyn. Tokios baimės jiedu seniai nebuvo patyrę. O dabar beliko dar spėlioti, kas tas padaras iš tiesų yra – materializavęsis astralinis parazitas, ar tikras, dar nežinomos rasės, kosminis ateivis. Laikas dar pateiks atsakymus. 2020 m. spalio 9 d.


Gabrieliusmackevichius
// 2020.10.20 22:08
įdomu, o ką gi tas keistas draugužis beveikiąs šiomis dienomis?
Vienaturtis
// 2020.10.21 09:18
Kol kas vis dar nesu iki galo išsiaiškinęs šio keistojo padaro tikrosios kilmės. Bet pagal iškeltą prielaidą, galima tiktai spėti, kad jei tai vis dėlto yra ne kosmoso ateivis, tai yra greičiausiai tik kažkoks astralinis parazitas. Tas įtariamasis parazitas veikiausiai kažkaip iš kitos dimensijos atlindo į šią tikrovę, čia materializavosi ir dabar jis ieško kažkokio labai didelio ir labai stambaus sutvėrimo, prie kurio galėtų prisisiurbti. O kadangi neranda tokio, tai ir nerimsta vis - lėkiodamas po visur griebia visokius šalimais pasipainiojusius materialus daiktus, savo buvimu gąsdina kaimų gyventojus. O ar pradės kada ir iš gyventojų tas padaras siurbti paeiliui jų energiją, čia dar tik kabo didelis klaustukas.
Vienaturtis
// 2020.10.21 09:23
O tu pats, Gabrieliau, įdomu, ar kažkiek domiesi visomis tomis dvasinėmis praktikomis, kaip valyti savo paties aurą, savo energetinį biolauką nuo visokių astralinių parazitų? Aš dabar ėmiau vis labiau tuo domėtis. Ir iš interneto esu girdėjęs, kad neva tie parazitai yra apnikę didelę dalį žmonijos. Baugi tai tiesa, manau.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.10.21 11:52
mano nuomone, dvasinė praktika yra sąžinės valymas, o kitoms praktikoms labiau tiktų kitokie apibūdinimai. astraliniais dalykais nesidomėjau, tad apie tuos parazitus nuomonės neturiu. siūlyčiau prisikviesti maestro dvasią. esu tikras - turėtų kuo pasidalinti šia tema.
Vienaturtis
// 2020.10.21 12:21
Manau, kad dėl to sąžinės valymo visai vertėtų su tavim sutikti - tikrai irgi visai vykusi tai mintis.
Gabrieliusmackevichius
// 2020.10.22 11:25
sąžinės valymas yra savarankiškas reikalas, bet, žinoma, norom nenorom tenka dalyvauti ir aplinkiniams.
Anderzak
// 2020.10.24 00:26
gabri , kas yra sazine pagal tave ir kodel ja valyt reikia?
Gabrieliusmackevichius
// 2020.10.25 15:18
tai - dievo balsas. o valyti reikia, kad būtum pagaliau laimingas
Anderzak
// 2020.10.26 00:00
sazine su siela supainiojai, na bet tiek to...
Vienaturtis
// 2020.10.26 20:48
Noriu įsiterpti pokalbin ir užduoti vieną klausimą: artėja Helovinas ir Vėlinės. Ar turit jūs pas save tradiciją būtent tą Helovino vakarą skaityti kokį siaubo romaną, ar žiūrėti vaiduoklišką siaubo filmą? Jei galite, pasidalinkite apie tai savo mintimis.
Pvz. pas mane jau krūvą metų iš eilės yra susiklosčiusi tokia tradicija žiūrėti abu Adamsų šeimynėlės filmus, o rytdieną, po apsilankymo su žvakėm kapinėse, visada vėl iš naujo perskaityti tą proginį, liūdną Leonardo Gutausto eilėraštį...
Anderzak
// 2020.10.28 00:11
eik tu shikt su savo popkulturos tradicijom
Gabrieliusmackevichius
// 2020.10.29 22:06
pas mane tradicijos nėra

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Atejo zinia - Luna nusipirko nauja automobili Maserati Kai Kupkinukas praeityje labiausiai didziavosi savimi Salamiescio mokyklos laikrasciui BILDUKAS - 25 -eri Viena, kosmariska nycieciu naktis Papyvesyje, sekant pedsakais 4 Viena, kosmariska nycieciu naktis Papyvesyje, sekant pedsakais 3 Viena, kosmariska nycieciu naktis Papyvesyje, sekant pedsakais 2 menininkas