apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11502 dabar naršo 1 (1)
Ksena Katiniene ziemos diena stovi prie Pyvesos upes // Vienaturtis // 2021.01.11 // komp. piešiniai
209 kb

peržiūrėjo: 161
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Tai nutiko vieną žiemos šeštadienį. Nycių kaimo gyventoja, turtuolė Ksena Katinienė savaitgalio metą nusprendė šįsyk nesėdėti namie, o leistis į kelią ir netoliese kur nors vėl nuvažiuoti, pasidairyti. Tarsi lyg per visą praeitą savaitę tų kelionių ir reikalų dar būtų nepakakę. Nusprendė moteris viena nuvažiuoti, be vyro, tiesiai į savąją „Papyvesio“ kaimo turizmo sodybą, kuri stovi pakalnėje, už rytų pusėje esančio Kėžių kaimo – pasižiūrėti, kaip ten klostosi verslo reikalai, kas ten gero. Kaip tarė, taip ir padarė. Nuvykus paaiškėjo, kad gyvenimas ten bėga kaip ir anksčiau, darbų netrūksta, svečiai net ir per karantiną vis ryžtasi atvažiuoti, prižiūrėtojai namuose visi yra sveiki, tiktai Šeškiūnų mažasis sūnelis Tomas naktimis vis verkia ir dažnai neduoda kitiems normaliai išsimiegoti. Buvo vėliau Ksena nuėjusi ir tiesiai prie pačios Pyvesos upės, pastoviniavo prie pat vandens plačiai apsemtos upės tilto pervažos. Tądien juk buvo toks be galo gražus, žiemiškas oras, per naktį buvo dorai pasnigę, tad rytą visur, kiek tik akys aprėpia, baltavo gausybė sniego, juo buvo storai apkritusios net ir mažiausios medžių šakelės. Tokią kaip ši dieną būtų tiesiog vos ne nuodėmė nepabūti gryname ore ir nepasigrožėti tokiu snieguotu peizažu. Ksena prie pat upės juo čia ir grožėjosi, klausydamasi kaip tyliai čiurlena tekėdamas upės vanduo ir kokia aplinkui tvyro žiemos meto ramybė. Ramus pasibuvimas prie upės visada gerai nuteikia emociškai. 2021 m. sausio 9 d.


Vienaturtis
// 2021.01.12 09:27
Prisiminiau ir ta proga dar prie šio savo piešinio pridėsiu ir vieną labai seną, smagų eilėraštuką iš "Genio".
Sigitas Geda "Sniego tvanas"
Sniego tvanas
Mus apsems.
Nebebus
Laukuos vandens.

Nebebus
Žal ios žolės.
Jos galybę
Nugalės

Snieg o tvanas.
Bus gražu
Lėkti rogėm
Nuo aušrų.

Lėkti rogėm
Vakare
Ar su slidėmis
Giria,

Kai visus
Medžius apsems
Sniego tvanas
Be vandens.

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Sviesiaplauke, nuoga moteris piesinyje Verslininke Muse dalyvauja fotosesijoje, del nuotrauku namams padarymo 2 Prie pat Pyvesos upes, snieguota ziemos diena Ksena Katiniene ziemos diena stovi prie Pyvesos upes rinkinys fa sol Archeologe Luna atsiunte Batuotui Katinui dvi naujas nuotraukas 2