apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11502 dabar naršo 0 (1)
Zvitriaake, jauna ir nuoga mergina piesinyje // Vienaturtis // 2021.01.14 // komp. piešiniai
288 kb

peržiūrėjo: 199
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Benaršydamas po platųjį interneto vandenyną, ėmiau ir aptikau dar vieną, tikrai puikią nuotrauką. Ka gi, - sau pats vienas pagalvojau, - o jeigu man pabandžius sukurti ir dar vieną naują savo būsimą tapybos darbą, jeigu jau turiu tokį puikų nuotraukos pavyzdį po ranka? Jauna ir simpatiška, žvitrių akių nuogalė mergina iš nuotraukos vis žvelgė ir žvelgė į mane, tarsi jau lyg ir pati nebyliai norėdama mane paraginti: na, ko tu lauki, susiimk pagaliau ir skubėk kuo greičiau manęs dabar piešti! Nors vidinės paskatos šįkart tam didelės nebuvo, bet aš vis tiek paklusau šiam įsivaizduojamam pasąmonės balsui, ėmiau kūrybinio darbo ir štai pagaliau jūs jau matote irgi konkretų jo rezultatą – naują, erotinį mano piešinį.


Gabrieliusmackevichius
// 2021.01.18 19:57
įdomu, ko ji taip išsigando
Vienaturtis
// 2021.01.18 20:05
Greičiausiai ji dabar taip galvojanti: "- Ojojoi, ir kokia man gėda, kad užklupote mane namie visai nepasiruošusią svečiams, net ir be apatinių mane dabar pamatėte ..!"
Gabrieliusmackevichius
// 2021.01.18 22:00
reiškias - ne begėdė
Vienaturtis
// 2021.01.19 09:20
Man asmeniškai šis savas darbas daug labiau patinka, nei prieš tai esantis. Ir kruopščiau sukurta, ir moters kūno vingiai dailesni....

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys 2 MEMUARAI: is meiles vaikystes zurnalui Genys Kupkinuko reitingai krinta - priedo vaikams daugiau nebebus Zvitriaake, jauna ir nuoga mergina piesinyje Sviesiaplauke, nuoga moteris piesinyje Verslininke Muse dalyvauja fotosesijoje, del nuotrauku namams padarymo 2 Prie pat Pyvesos upes, snieguota ziemos diena