apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11863 dabar naršo 0 (0)
Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 13 // Vienaturtis // 2021.09.13 // komp. piešiniai
250 kb

peržiūrėjo: 367
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaimo gyventojo Tuko Nykštuko ir miestietės davatkos Vidos draugystę. Po to, kai Kupiškio miesto bažnyčioje įvyko nyciečio Tuko ir jo draugės, davatkos Vidos Pribeldaitės oficialios sužadėtuvės, tuomet šis vyras legaliai jau pagaliau galėjo karštai pasibučiuoti su savo panele Vida, nenusižengiant „Biblijoje“ surašytoms tiesoms ir draudimams. Padaryti savo pirmąjį bučinį su Vida. Kai jie abu drauge išėjo lauk iš bažnyčios ir Tukas vėl garsiai paprašė bučinio, tuomet Vida jau nebesipriešino prašymui, nebeatsikalbinėjo, o klusniai nuėjo už bažnyčios kampo, kad su savuoju vaikinu nyciečiu pagaliau jie susiliestų lūpomis. Jau vos tik pradėjus bučiuotis, Tukas iškart pajuto malonų karštų merginos lūpų skonį, įsismaginęs paskui net pabandė kištelėti Vidai į jos burną savo liežuvį. Tukui šitas bučiavimasis tikrai patiko, jis tuo net mėgavosi, o tuo tarpu Vida šio bučinio metu elgėsi kažkaip keistai – ją irgi lyg ir traukė tai išmėginti, bet iš kitos pusės ją tarsi kažkas lyg ir kaustė, jai tai buvo visai neįprasta, tad bendrai nelabai ir patiko. Sunku suprasti, kaip su šia davatka yra iš tikrųjų – ji iki šiol dar visai nebuvo bučiavusis su niekuo, ar tiesiog jau labai seniai nebuvo niekieno bučiuota. Tad gan ir nedrąsūs judesiai su lūpomis susiliečiant iš jos pusės gavosi. Ko nepasakysi apie Tuko tikrai jausmingą „žaidimą“ su lūpomis ir liežuviu. Maža to, Vida po kiek laiko pusbalsiu net ir pradėjo sakyti kažką panašaus į tai, jos „nėra ko jiems dabar pernelyg įsijausti į bučiavimasį, nes kol jie nėra dar susituokę, tai ne itin galima, vis tiek lieka dar kažkiek nuodėme“, o pats Tukas tik paprašė jos su tokiomis savo kalbomis verčiau negadinti jam jaučiamo malonumo... 2011 m. rugsėjo 23 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=wauhS-fJ79k< /a>


Anderzak
// 2021.09.13 17:44
nu pogaliau iki laiziako daejo.
Vienaturtis
// 2021.09.13 19:42
Vat spėkit, iki dar didesnio intymumo jie dar toliau prieis, ar ne?
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.13 19:54
vienų mišių metu vidą netikėtai palytės kita parapijietė ir gal net nedavatka liubertina. tuokart vidą nukrės malonus šiupuliukas ir po to (kitų mišių metu) ji netikėtai pačiai sau akimis ieškos liubertinos po bažnyčios skliautais, o suradusi prisigretins dar vienam maloniam prisilietimui, tik šįkart pačios inicijuotam. savaitę vos ištvėrus (baisiausiai nekantravo) iki kito apsilankymo bažnyčioje, ji išlaukė momento kol liubertina atsidurs šiokioje tokioje prietemoje ir lyg šiokioje tokioje atskirtyje. pasinaudojusi proga ji tylomis įžengė į tą pačią prietemę, kad atliktų tai apie ką visą savaitę maldavo jos pačios lūpos - prisiglausti prie tos pačios parapijietės. ir jos neklydo - tas kone nevaldomas aktas buvo pats maloningiausias jos išgyvenimas. savaime suprantama, Tukas liko tam tikrame šių jausmų šešėlyje, šiokioje tokioje paraštėje ir net rimtai neprasidėję santykiai susilaukė ir rimtos krizės. kaip vidai teks ją išspręsti?
Vienaturtis
// 2021.09.13 20:17
Oho, kokia gan netikėta tavo pasiūlyta versija, dėl tolimesnio šios istorijos įvykių siužeto! Bet iš kur apskritai ta užuomina į homoseksualizmo pusę? Tu, man atrodo, kad gal tikrai nežinai to, kad labai gylų tikėjimą turintys žmonės tą homoseksualumą irgi taipogi laiko itin labai rimta, didžiule nuodėme? Tad faktiškai bei toeriškai dėl to, ana davatka Vida ir negalėtų susigundyti pulti į aistrą tos pačios lyties žmogui.
Atsimenate, kad kai Kaune vyko homoseksualų parodas, ten šalimais tuo pat metu savo viešai smerkimo akciją vykdė ir atvykę maldininkai. Taigi, ne šiaip sau viskas, viskas ir turi savo konkretų paaiškinimą - gyliai tikintiems žmonėms anie "homikai" seniai atrodo kaip visiškai nusidėję žmonės...
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.13 20:26
kažkodėl taip jau nutinka, kad žmonės ko nors smarkiai nekenčiantys turi ir smarkią trauką tam. tiesiog savy kažkaip susipainioję. tad smarkūs homoseksualumo priešininkai tiesiog bijo jo apraiškų savy ir bando jį nuslėpti beigi save įtikinti jo nebuvimo aktyviai ir garsiai reikšdamiesi prieš jį. tokia jau ta gamta.

gilų tikėjimą žmonės galėtų priimti tai kas yra dievo duota ir taip turbūt daro. menamo tikėjimo išpažinėjai ieško nuodėmių ir ko nekęst, kad galėtų pateisint savo betikslę egzistenciją.
Vienaturtis
// 2021.09.13 20:28
Atsimenu, kaip kažkada, prieš daugelį metų per teleką žiūrėjau serialą, kuriame kažkokia jauna moteris ruošėsi stoti į vienuolyną, ar lyg tai kažkokioje katalikiškoje mokykloje mokėsi, o naktį ėmė ir susapnavo lyg tai erotinį sapną, kuriame su vyrioku kūniųkai malonumais džiaugėsi - paskui, kai ji pabudo, jei gerai atmenu siužetą, buvo ji tuo savo sapnu pasibaisėjusi, prieš savo vyresnybę dėl to savo juodai gailėjosi, atgailavo, gal net ir išpažinties ji buvo nuėjusi. Žodžiu, man, normaliam pasauliečiui, tai atrodė kaip koks "cirkas".
O su visokiom katalikiškom mokyklom sovietmečiu visur tai beveik visur tokia būtent griežta tvarka ir būdavo seniau. Ten gi beveik taip ir būdavo bandoma atvirai teigti, kad "viskas yra nuodėmė". Net ir grupės "Pet shop boys" nariai apie šitokią primetamą logiką buvo sukūrę savo seną dainą "It`s a sin". Taigi.
Von
// 2021.09.13 21:20
Nu b***, gal pabaikim su tom paklodėm, ką? Šiais laikais žmogus ištreniruotas tik antraštes skaityti, o jūs vėl raidelėm piktnaudžiaujat. Eisiu paieškoti pareguliuoti, kad apriboti dienos komentarų ir raidžių skaičių.
ps. Anderzakas išsidavė, kad seka ir godžiai skaito Vienaturčio istorijas.
Vienaturtis
// 2021.09.13 21:29
Von, nesinervink, tai kad jau taip išeina - rašai, rašai ir net nepastebi, kaip iš viso to staiga paklodė pasidaro!
Ar žiūrėjo kas nors iš jūsų "Rymos show" paskutinį video įrašą - kaip ten persikreipė vienos kryželį nešančios moters veidas, kai jai buvo parodytas totaliai kvailas paveikslėlis??
Taigi, supraskit - žmonių su tokia pat kaip Vidos logika ir retorika yra šiame pasaulyje ir daug daugiau.
Von
// 2021.09.13 22:29
Gerai sakai, nesinervuosiu.
Show tokio nežinau, nevartoju tv (jei visa tai iš ten).
Vienaturtis
// 2021.09.14 09:49
Šito show ir visai nereikia ieškoti televizoriuje, jį visada galima rasti tik internete, youtubėje...
princas_nepatenkintas
// 2021.09.14 13:48
Tik perspėsiu dėl mąstymo klaidos, kuri labai paplitusi ir kuri čia vėl buvo Gabrieliaus ištransliuota: tai įsivaizdavimas, kad aršūs homofobai yra slapti homoseksualai. Tai labai primityvi minties figūra, raginu jos atsisakyti, net jeigu kartais ir pasitaiko, kad homofobas būna slaptas homoseksualas. Nes tada reikėtų sakyti, kad jūs bjauritės šūdais, nes slapta norite juos valgyti arba bijote skausmo, nes slapta norite kentėti. Ir t. t.
Vienaturtis
// 2021.09.14 14:30
Oho, Princai, nustebinai - ir iš kur pas tave tokios tavo įžvalgos apie "homikus"? Tai gal tuomet greta to dar ir apie davatkas irgi tu turi ką įdomaus pasakyti? Išklausysiu.
Anderzak
// 2021.09.14 14:48
teze apie latentini homoseksualizma ishspinduliavo dedule troidas, veliau kai psichoanalize ishsivyste iki dabartinio lygio tas teiginys buvo paneigtas ne viena syki, bet dedule froidas vistiek liko gerbiamas zmogus kaip psichoanalizes pradininkas nors tai ka jis tvirtino daugeliu atveju yra nesamones. o garbanielius to nezino todtel operuoja leftistiniaios lozungais o ne moksliniais faktais.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.14 16:55
smagu, kad fakčekeriai mokslu naudosis ne tuomet kai pasaulinė sveikatos organizacija išbraukia homoseksualumą iš ligos sarašo, bet kai patogu. faktai greitai užsimiršta. kaip pavyzdį galime imti šį atvejį: https://www.15 min.lt/naujiena/aktualu/pasaul is/homofobisku-paziuru-vengras -europarlamentaras-atsistatydi no-po-karantino-vakarelio-su-n uogais-vyrais-57-1417372
o pederastijos atvejai tarp bažnyčios tarnų apskritai nei naujiena nei siurprizas.

princui - neteigiu, kad homofobai lygu neigiantys tai homoseksualai. teigiu, kad homofobai bijo savyje įžvelgti bet kokių su homoseksualumu susijusių bruožų savyje. simple as that
Vienaturtis
// 2021.09.14 17:04
Gabri, ar tu, tai rašydamas, bendrai turėjai omenyje ir šią keistą istoriją? - https://www.yo utube.com/watch?v=ltSFdg-0fkc< /a>
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.14 17:26
ši istorija nebuvo matyta
Anderzak
// 2021.09.14 21:49
garbanielius vel durniu isijunges varo, pso ishbrauke ish ligu sarasho del politiniu priezasciu ,o ne mokslu paremtais faktais.
princas_nepatenkintas
// 2021.09.14 21:58
Gabrieliui. Bijo ar nenori? Ir koks gi čia priekaištas, jeigu nenori? Pvz., žmonės nenori savyje įžvelgti senėjimo požymių, ar blogo charakterio bruožų, ar polinkių į nesąžiningą veiklą... Daug ko nenori... Nederamų norų ir malonumų suvaldymas, gebėjimas joms nepasiduoti yra daugelio religijų ir asketinių praktikų pagrindas.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.15 09:34
bijo bijo. dėl to ir fobija
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 10:29
beje, dar vienas argumentas dėl tos klaidos. Jeigu arši homofobija reiškia slaptą ir sau nepripažįstamą polinkį į homoseksualumą, tai išeitų, kad palankus požiūris į homoseksualumą reiškia slaptą polinkį į homofobiją.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.16 11:09
matematinis sulyginimas čia nesuveiks, nes homofobas slepiasi nuo savęs ir nori patraukti iš akių tai kas jam primena jo nepageidaujamą pusę (beje analogiškai yra su tam tikromis būdo savybėmis, kurias matome kituose ir jos erzina, nes nenorime patys jų turėti, bet kažkuria dalimi jaučiame, kad turime), o antihomofobas nori apginti engiamą pusę. jei jis pats yra homoseksualus, tai stengiasi apginti save, nori būti tiesiog lygus su nehomoseksualais, o jei nehomoseksualus, tai atjaučia skriaudžiamus, tobiš žmogiškai nori tam tikros teisybės žemėje. jauti skirtumą?
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 11:58
Skirtumas atsiranda dėl to, kad tu taikai skirtingus principus kiekvienam atvejui, o tai yra neteisinga. Tu sakai, kad homofobijos priežastis ar motyvacija - slėpti nuo savęs savo nepageidaujamą pusę. o homofilijos motyvacija - ginti homoseksualus nuo išorinių grėsmių. Tavo interpretacijoje homofobas yra konflikte su slaptais vidiniais troškimais, o homofilas - yra konflikte su išorės grėsmėmis, tad lieka niekaip nepaliesta jo vidinė motyvacija. Bet jeigu imiesi lyginimo, tai turi taikyti vienodus kriterijus ir atsakyti, koks vidinis konfliktas motyvuoja homofilą. Ir jeigu vienu atveju tu teigi, kad išorinę laikyseną lemia jai priešinga vidinė laikysena, tai tą patį turi sakyti ir kitu atveju.

Kitas dalykas dėl to, ką sakei skliausteliuose. Ne kiekvienas, kurį erzina neteisingumas, pats linkęs į neteisingumą. Lygiai taip pat drąsus žmogus piktinasi bailiais ne dėl to, kad pats slapta yra bailys. Ir darbštus žmogus piktinasi tinginiais ne dėl to, kad pats gilumoje nori tingėti. Labai dažnai žmones erzina kitų ydos, bendrųjų dorybių menkinimas, o ne tai, kad jie pats nori, bet sau neleidžia, pasiduoti ydoms.

Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.16 12:26
jei nepasakau kažkurios pusės motyvo, nereiškia, kad motyvas analogiškas. mano interpretacijoje homofobas nėra konkfilkte su vidiniais troškimais, o su baimėmis. nzn kiek reikės tai kartoti, bet pabandykim one more time. homofobas bijo būti/atrodyti homoseksualiu dėl kažkokių priežasčių. pvz. nori būti/atrodyti vyriškas ir bijo tokiu neatrodyti kitiems ar sau.

apie skliausteliuose. apibendrinus, visi turi visokių sąvybių ir polinkių. tiesiog ne visiems vienodai skauda dėl vieno ar kito. imant tavo pavyzdžius: norintis atrodyti drąsiu žmogumi gali piktintis bailiu dėl to, kad niekina bailumą ir jam labai svarbu būti drąsiu. jei jį erzina bailumas, jis jaučia pareigą tai suvaldyti ne tik savyje, bet ir kitame žmoguje. tiek bailumas, tiek tinginystė yra visų žmonių sąvybės, tik skiriasi kiek jiems skauda dėl jų. kažkas graušis dėl to, kad prisėdo minutei ir vadins save tinginiu, kažkas ne. kažkas save kaltins, kad nebuvo drąsus kažkokioje situacijoje, nes jausis bailiu, kažkas ne, nes bijoti yra natūralu. tas pats su homoseksualumu. jis yra visuose, tik ne visiems dėl jo skauda iki aršumo.

tu mini norą. lyg sakyčiau, kad homofobas nori būti homoseksualiu ir dėl to pyksta. gal taip ir būna, bet šiuo labiau akcentuoju tai ko žmonės nenori, bet savyje turi ir dėl to bando nuslėpti. tai normalus žmogiškas procesas neišvengiamas socialiniame teatre. visi norim kažkaip save pateikti ir pagal tai ką slepiam, ką demonstruojam galime pamatyti ką vertiname, o ko ne.
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 13:01
Bet tavo tas pasakymas niekuo neparemtas, tu tiesiog teigi, kad homofobas bijo savyje esančių homoseksualumo bruožų. Bet iš kur tu tą ištraukei? Tau taip tiesiog atrodo? Ne, tu darai tokią išvadą iš paties homofobijos fakto.

Aš tuo tarpu kritikuoju tavo samrprotavimo būdą, kuris veda prie gana absurdiškų dalykų.

Tinginystė, bailumas ir t. t. nėra žmonių savybės. Tai žmonių galimybės. Ir tai, kad žmogus gali būti vienoks ar kitoks, šitokio jo buvimo nepateisina.

Kitas dalykas. Tu stovi ant plono ledo, kai apjungi homoseksualius potraukius su charakterio bruožais. Nes tokiu atveju pilnai pateisini homoseksualumo moralinį smerkimą. Juk, jeigu moraliai yra smerkiama tinginystė, kodėl negali būti smerkiamas ir homoseksualus potraukis? Visuomenė pelnytai niekinanti tinginystę, pelnytai gali niekinti ir homoseksualumą, kaip tam tikrą oraus ir doro gyvenimo nuosmukį.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.16 13:29
taip tiesiog teigiu, niekuo neparemtas ir visai būtų įdomu jei būtų nuneigtas. kol kas tamstos oponavimas tėra žodžių reikšmių interpretavimas skirtingose situacijose. galim jas ir panarplioti.

tinginystė , bailumas ir kitos sąvybės yra, kaip sakai, yra galimybės, žmogus gali būti vienoks ar kitoks. maža to, jis yra ir toks ir anoks. problema ne tame koks jis yra, bet kaip konkretus žmogus su tuo dylina.

tas kitas dalykas, kur homoseksualumas apsijungia su chakakterio buožais. tai nėra tiesa, nes neapsijungia. homoseksualumo nepasirenki. manoma, kad gali įveikti baimę, tinginystę ir kitus savo bruožus, jei dėsi pastangas, susiimsi.

svarbus aspektas - visuomenės nuomonė. ji veikia asmeninę, tad gali būti dideliai paveikta ne tik tų (sakykim) ydų, kurias galime bandyti kontroliuoti, bet ir įgimtų, kurių neįveiksime ir tai bus amžina kažkieno trauma. kšiuo atveju gali būti vyriškumo, moteriškumo sąvokos ir apibrėžimai beigi lūkesčiai.

smerki tinginystę, nes gali pakelt užpakalį ir kažko imtis, bet analogiškai negali smerkt homoseksualaus, nes savo potraukio nepasirenki. negali sau liepti kažko mėgti. serdcu neprikažeš.
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 13:56
Paneigti labai lengva. Pradžioje aš norėjau parodyti, kad tavo paaiškinimas yra abejotinas logikos prasme. Bet paneigti galima ir faktais. Kai kurie žmonės bjaurisi homoseksualiais santykiais taip, kaip jie bjaurisi kitais fiziologiškai jiems nepriimtinais dalykais: išmatomis, vėmimu, puvėsiais, kanibalizmu ir pan. Kaip matai, baimės sąvoka čia nebūtina. Yra dalykų, kurių žmonės ne bijo, o jų vengia, ir nori juos apeiti saugiu atstumu. Dėl šios priežasties atsiranda ir socialinės atskirtys: daugelis žmonių nenori bendrauti su bomžais, besiknisančiais konteineriuose. Kaip matai, viskas gana paprasta ir nereikia ieškoti kažkokių įmantrių paaiškinimų apie slaptą homofobų homoseksualumą, nes, lengva pastebėti, toks paaiškinimas iš tiesų yra ne paaiškinimas, o mėginimas įžeisti tuos, tiap vadinamus "homofobus".
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.16 14:34
vėlgi, pažiūrėkime į pateiktus pavyzdžius: žmonės bjaurisi išmatomis, vėmimu, puvėsiais, kanibalizmu dėl savo asmeninio santykio su tais reiškiniais tam tikrose situacijose. galbūt vienu atveju tu labai bjaurėsies išmatomis, vėmalais ar kanibalizmu, o kitu - visai ne. dabar daug kas su siaubu įsivaizduoja kaip galėjo nutikti toks masinis nacistinis siaubas. atrodo, normalūs žmonės tapo žiauriais žudikais. tiesiog aplinkybės kitos. jei mes atsidursime tam tikrose aplinkybėse, galbūt tapsime dar žiauresni, galbūt pasikeis ir santykis su išmatomis, puvėsiais ir kanibalizmu. tas pats ir dėl nenoro bendrauti su bomžais. tu nesi vienas jų, bet per holodomorą, gal mielai susidraugautum, o po to ir suvalgytum kokį bomžą.
kol kas nematau faktų, kad žmonės bjaurisi homoseksualiais santykiais tiesiog. tai konkretus asmeninis santykis. heteroseksualūs gali bjaurėtis ir heteroseksualiais santykiais. jei jiems jie atrodo šlykštūs. dėl to jie netampa homo.

jei tave erzina tiesiog pats žodis baimė, nemanai, kad homofobais vadinami žmonės kažko bijo, kad tai netaisyklingas vartojimas, tai aš neteigiu, kad visuomet homofobais vadinami žmonės kažko bijo (tikriausiai bijo, bet neturime konkrečių pavyzdžių, tad analogiškai ir faktų). minėjau būtent tokius, kurie bijo ir dėl to yra aršūs nekentėjai. tau nėra jausmo, kad tu mini vienus žmones, o aš kitus ar iš principo netiki, kad heteroseksualus žmogus gali bijoti homoseksualumo savyje?
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 15:25
Klausi, ar aš iš principo netikiu. Bet tai ne tikėjimo, o logikos klausimas. Ir žodžiai čia yra labai svarbūs. Negalima baime vadinti to, kas nėra baimė.

Tu kalbi apie kultūrines ir socialines priežastis, kurios keičia žmogaus santykį su įvairiais reiškiniais tiek, kad jie kartais įgyja priešingą vertę (grubiai - bomžas pradeda kvepėti rožėmis). Bet iš to neplaukia, kad nuo kultūros kintantys reiškiniai yra savaime kultūriniai.

Ir net jeigu jie yra kultūriniai, nereiškia, kad jie turėtų būti ir galėtų būti keičiami savo noru. Tai ilgo, komplikuoto formavimosi procesas.

Galbūt tam tikromis aplinkybėmis bomžas ims kvepėti rožėmis, taip, bet šiandien ir čia jis nekvepia rožėmis ir vien savo geros valios sprendimu jam rožių kvapo neįkvėpsi.

Tu nepastebi, kad pati ši formulė "bijau savyje, todėl nekenčiu kitame" yra sukurta ir išplitusi kaip menkinantis neva paaiškinimas elgesio tų žmonių, kurie turi vadinamąsias "homofobines" pažiūras. Tu tiesiog pats nejauti, kad šitoks homofobijos paaiškinimas, nėra joks paaiškinimas, o įžeidimas.

Ir taip, pats terminas "homofobija" yra nemokšiškas ir politizuotas, kaip ir terminas "iškrypėliai". Tai, kad šie terminai paplitę, nereiškia, kad jie turi rimtą mokslo ar bent sveiko proto pagrindą.
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 15:36
Ką aš noriu pasakyti. Vadinamieji "homofobai" turi pagrindą nemėgti homoseksualų ir šis pagrindas nėra kažkokia jų vidinė savo homoseksualumo baimė. Tai, kad jie šį pagrindą turi, nereiškia, kad jie privalo jo laikyti. Tačiau, kalbėdami apie "baimes", jūs tuos "homofobus" menkinate ir dar labiau apsunkinate jų ir homoseksualų susitaikymo galimybes.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.16 17:06
na, tu leidi sau visus homofobus sudėti į vieną lentynėlę - tik tuos, kurie nemėgsta homoseksualų ir tiek. dėl kažkokių ten savo priežasčių, bet tikrai ne dėl baimės būti homoseksualiems.

kas tau yra logikos dalykas, man kol kas šviečiasi kaip tikėjimo. esi tikras tame, kad nėra tokio dalyko kaip baimė turėti savy homoseksualumo.

pabandy kime įsivaizduoti tokią situaciją. juk yra žmonių bijančių susirgti kokia nors liga. gal net daug. kuo liga atrodo baisesnė, tuo bijoma labiau. yra žmonių, manančių, kad homoseksualumas yra liga. gal net yra manančių, kad galima kažkaip tuo užsikrėsti. ar manai, tokie žmonės nebijo savyje aptikti homoseksualumo požymių?

dėl įžeidimo. jei terminas žeidžia, nereiškia, kad jis pavartotas ne vietoje. kitaip sakant, jei žmogus įsižeidžia, nereiškia, kad jis teisus. kita vertus, apsivardžiavimai yra paplitęs reikalas ir į susitaikymą neveda. ar mes apie tai?
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 18:57
Taip, gal tie žmonės ir bijo savyje aptikti homoseksualumo požymių. Bet tai nėra bijojimas savyje esančių homoseksualumo požymių. Galime bijoti ligos, toli esančio abstrakto, tačiau, kai ji tave ištinka, tai yra jau kas kita. Čia terminas baimė netinka. Ir net jeigu leistume sau tokiais atvejais vartoti terminą "baimė", jo negalima konvertuoti į terminą "homofobija". Tu tikriausiai nori įrodyti, kad šis terminas yra viso labo aprašomasis. Ne, tai nėra nekaltas pasakymas, kad žmogus tiesiog bijo savyje homo požymių. Tai konkreti socialinė ir politinė etiketė. Pavadindamas žmogų "homofobu" (net jeigu žmogus iš tiesų bijo savyje homoseksualumo ženklų), tu jį nurašai į tam tikrą vietą, suteiki jam aiškiai negatyvią vertę.
Vienaturtis
// 2021.09.16 19:15
O tai galit jūs tuomet man paaiškinti ir kitą dalyką - o kodėl tos tikrosios davatkos taip gyliai nekenčia okultizmo - magijos ir aršiai puola, smerkia bet kokias to okultizmo formas?
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 19:16
nes yra okultofobės
Vienaturtis
// 2021.09.16 19:30
Ar galėtum išdėstyt detaliau?
princas_nepatenkintas
// 2021.09.16 19:41
tos davatkos nekenčia okultizmo, nes savo viduje bijo to okultizmo požymių. Galima sakyti, kad jos giliai viduje yra velnio tarnaitės. Man atrodo, jei glotniai nuskustum jų klyną, rastum šėtono simbolį iš trijų skaičių, kurių necituosiu
Vienaturtis
// 2021.09.16 20:31
Princai, tu šią savo parašytą auksinę mintį turi tuoj pat imti ir įamžinti savame piešinyje! P R I V A L A I !
Anderzak
// 2021.09.16 20:50
jis daba ta minti gali iamzinti tik fatagrafijoj, bo mete piesht.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.17 11:11
jei gerai suprantu, princui pats terminas bado akį, nes jokia ten ne fobija, tad ir tokia žeminanti etiketė neturėtų būti klijuojama. gal kai kuriais atvejais ir taip, ne aš sugalvojau tą terminą. gal ir kitaip būčiau pavadinęs, tad šiuo atveju galima sakyti seliavi.

beje, aš minėjau tą atvejį, kai persona bijo savyje aptikti homo požymių ir ko gero ne dėl to toks terminas buvo sugalvotas. labiau paplitusi baimė turbūt yra, kad homoseksualai įtaus lygias teises ir užgrobs vaikus, švietimo sistemą, išardys šeimas ir visaip tyčiosis, tad gal net ir pagrįstas tas terminas vis dėl to.
Vienaturtis
// 2021.09.17 12:09
O tai kurioje vietoje tu matai tą "žeminančią etiketę", Gabri, tu man paaiškink?
princas_nepatenkintas
// 2021.09.17 14:15
Tai nėra kažkoks kaprizas ar skonio reikalas, kad tasai terminas man netinka. Jis ne man asmeniškai netinka, o yra klaidinantis, nedalykiškas. Štai tu ir vėl sakai "bijo, kad homoseksualai įtaus lygias teises ir užgrobs vaikus, švietimo sistemą, išardys šeimas". Šitai nėra baimė, o noras, kad tam tikri žmonės nelįstų prie vaikų, prie švietimo sistemos, nereikalautų teisių daugiau, nei dabar turi. "Nelįsk į mūsų teritoriją" - štai ką sako žmonės. - "Ne dėl to, kad tavęs bijome, o dėl to, kad tu čia svetimas ir bandai pakeisti mūsų gyvenimo taisykles". Teisingas, ar ne šis jų noras, tai jau kitas klausimas. Bet žmogaus darymas nuo pat pradžių bailiu yra, kartoju, klaidinantis ir menkinantis, ir iššaukiantis agresiją.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.17 16:38
bet juk agresiją baimė ir iššaukia. ir silpnumas. ir nesvarbu ar jos agresorius nenori pripažinti, ar „neužčiuopia“. faktas lieka faktu. galima jį apvilkti į žodį noras, bet esmės tai nepakeis. jei ir terminas bus pakeistas, homofobas nesijaus patenkintas. ne termine šaknys, kaip sakoma. nes tas sakykim nenoras nėra pagrįstas. ką reiškia - nelįsk į mūsų teritoriją? kas tai per mūsų teritorija? kodėl tu jautiesi galintis kažkam nurodinėti? kodėl sukelia agresiją galimybė, kad tas, kam tu jautiesi galintis nurodinėti taps lygiateisiu? tas noriu nenoriu yra paviršinis, o iki bijau kažkaip nesinori prisikast, nes tai kvepia silpnybe, o kas nori būti silpnas? „nobody“, kaip sako šio klipo įžangoje: https://youtu. be/AIXUgtNC4Kc

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
nyciu psichiatrines ligonines gyditojai baltais chalatais operatyviai gelbeja pacienta EXKALIBURa, kuris staiga pasijuto moterim Tukurutis skrenda ant sluotos per Panevezio miesta Analogue Oceans Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 13 Arvet The Hard Stuff Funkungfusion