apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11863 dabar naršo 0 (0)
Tukurutis skrenda ant sluotos per Panevezio miesta // Vienaturtis // 2021.09.14 // komp. piešiniai
165 kb

peržiūrėjo: 163
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, burtininkas Tukurutis Kosmonautas vieną gražią rudens dieną ėmė ir sugalvojo, kad visai smagu ir naudinga jam pačiam būtų nuvykti į Panevėžio miestą. Bet ne įprastu būdu nuvykti, ne su savo automobiliu ar su viešuoju transportu ten nuvykti, o kiek kitaip – nuskrendant ten tiesiog ant šluotos. Mat jau labai seniai savo gyvenime jis bebuvo šitaip daręs. O be to, tuo pačiu dar ir pinigų kažkiek Tukurutis tada sutaupytų – nereikėtų jų jam leisti būtent dėl kelionės. Kaip tarė, burtininkas taip viską ir padarė – pasitaikius gražiai ir giedrai dienai, namie Tukurutis apžergė savo turimą šluotą, stvėrė rankon maišelį pirkiniams, su šluota pakilo aukštai į dangų, viršum savojo kaimo ir paskui oru labai greitai nuskriejo tolyn – tiesiai Panevėžio miesto kryptimi. Atkakus pagaliau tiesiai į Panevėžį, burtininkas ketino nusileisti žemėn prie pat autobusų stoties ir pajudėjo skristi oru viršum gatvių, vos ne drauge su apačioje važiuojančio eismo srautu, pats kybodamas aukštai viršum automobilių. Kai Tukurutis oru pralėkė viršum tokio važiuojančio juodo „BMW“, iš jo salono tuoj išgirdo garsiai skambant vieną labai seną, bet jau ne kartą girdėtą roko grupės dainą, lyg ir vokiečių „Scorpions“ atliekamą. Tukris vyko į būsimą susitikimą stotyje, o su kuo – tai jūs sužinosite jau tik sekantį kartą... 2021 m. rugsėjo 6 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=UCxgbOBVSfM< /a>


Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.14 16:44
galimybių pasas kišenėj - žalia šviesa kelyje
Vienaturtis
// 2021.09.14 16:54
Gabri, Gabri, tai kad tas tavo minėtasis "PIŠpasis" konstituciškai yra nelegalus, neteisėtas dalykas...
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.14 17:25
bet nuo vakar sėkmingai veikia
Vienaturtis
// 2021.09.14 17:50
Taip, ir tai yra ganėtinai skaudi tiesa...
Vienaturtis
// 2021.09.14 18:07
Va, kokį tikrai šmaikštų komentarą, skirtą pasiskiepijusiems, ką tik aptikau internete ir su jumis dalinuosi: "Pasiskiepiję gauna bonusą: leidimą eiti skersai gatvę bet kurioje vietoje ir degant raudonom šviesoforo signalui. Sėkmės, vakseriai. Kažin, po kiek laiko po pišpasio įvedimo "apsisaugoję" sužinos esą pasiėmę tūkstantines paskolas iš greitųjų kreditų. O ko tikitės kai jūsų duomenis turi bet koks prekybcentrio apsauginis, kažkokia merga ar šiaip, mažaraštė boba. Saugokitės, virusas tikrai baisus. Prakiurs plaučiai ir ištuštės banko sąskaita. :))))))))))))"
Čia šiaip - bendram pamąstymui, jeigu ką.
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.14 20:08
oi tu išdykėli, ar tik ne savo paties citata pasidalinai?
Vienaturtis
// 2021.09.14 20:49
O iš ko tu dabar darai tokią savo prielaidą, detektyve? Pasidalink įžvalgomis!
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.15 09:33
nejau neatspėjau?
Vienaturtis
// 2021.09.15 17:39
Šitą komentarą suradau Youtubėje, ir jis tikrai ne mano paties buvo rašytas. Tad jeigu tu manei kažką kitaip esant, tu smarkiai suklydai - Gabrieliau, nebūtų iš tavęs jokio Holmso, verčiau ir toliau tu lik tik dailininku...
Gabrieliusmackevichius
// 2021.09.15 20:47
et, šįkart prašoviau. gal suteiksi man dar vieną šansą?

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
popinjay Tukurutis susitinka su Kupkinuku prie Panevezio autobusu stoties nyciu psichiatrines ligonines gyditojai baltais chalatais operatyviai gelbeja pacienta EXKALIBURa, kuris staiga pasijuto moterim Tukurutis skrenda ant sluotos per Panevezio miesta Analogue Oceans Tokia davatkos Vidos jau mat religine logika - istorija 13 Arvet