apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 0 (0)
Tukurutis susitinka su Kupkinuku prie Panevezio autobusu stoties // Vienaturtis // 2021.09.15 // komp. piešiniai
198 kb

peržiūrėjo: 132
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, burtininkas Tukurutis Kosmonautas vieną gražią rudens dieną ėmė ir su šluota nuskrido tiesiai į Panevėžio miestą – tam, kad ten jis galėtų gyvai susitikti ir pasikalbėti su senu savo draugu, panevėžiečiu Kupkinuku Rubliausku. Saugiai nusileidus vėl ant žemės paviršiaus, Tukurutis savąją šluotą tuoj pasidėjo užu kampo, į skverelį tarp pastatų, netoli konteinerių ir tuoj patraukė eiti šaligatviu link pačios Panevėžio autobusų stoties, kur jau buvo sutarta susitikti su Kupkinuku. Ir labai greitai tas jų abiejų susitikimas čia įvyko – beveik tuoj pat čia prie jo atlėkė Kupkinukas ir džiugiai tiesė jam ranką spausti. Taip, ir pats burtininkas Tukurutis jau iš anksčiau girdėjo tai, kad pastarasis Kupkinukas dabar kuriam laikui yra atsiribojęs nuo savojo žurnalisto darbo miesto laikraščio redakcijoje, nes, nenorėdamas nusižengti saviems sąžinės principams, jis nesutiko rašyti straipsnio su pateikta melaginga informacija, ir tuo labai supykdė savo vyresnybę. O kas dėl pačių Tukuručio ir Kupkinuko, ir iš tikrųjų tai tiesa, kad jau labai seniai jiedu nesimatė. Susitikus Kupkinukas labai domėjosi, kas dabar naujo Tukrio šeimoje, kaip gyvena burtininko vaikai, ir net truputį nustebo, kai šis pasakė, kad jo sūnus Larnetas dabar jau dešimtos klasės mokinys Kėžių kaimo mokykloje. Tukurutį maloniai dabar nustebino ant Kupkinuko vilkimos striukės esantis skambūs žodžiai – nes tai taip labai primena vienos jo mėgstamos grupės „Scooter“ senos dainos pavadinimą. O pats Kupkinukas netrukus ir patvirtino tai, kad jis tikrai dabar nebeina į darbą... 2021 m. rugsėjo 6 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=_t5bQP_3IMo< /a>


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Tukurutis kalbasi su Kupkinuku Panevezio autobusu stotyje Martyno marti ish arti popinjay Tukurutis susitinka su Kupkinuku prie Panevezio autobusu stoties nyciu psichiatrines ligonines gyditojai baltais chalatais operatyviai gelbeja pacienta EXKALIBURa, kuris staiga pasijuto moterim Tukurutis skrenda ant sluotos per Panevezio miesta Analogue Oceans