apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11917 dabar naršo 0 (1)
Tukurutis kalbasi su Kupkinuku Panevezio autobusu stotyje // Vienaturtis // 2021.09.16 // komp. piešiniai
154 kb

peržiūrėjo: 143
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, burtininkas Tukurutis Kosmonautas Panevėžio miesto autobusų stotyje susitikęs kalbasi su savo senu draugu, čia gyvenančiu Kupkinuku Rubliausku. Nusipirkę po gaivinančių gėrimų butelį ir bulvių traškučių pakelį, abu vyrai nuėjo į autobusų stoties laukimo salę ir, įsitaisę ant vienos iš sėdynių, ėmė tarpusavyje kalbėtis. Daugiausiai buvo padiskutuota, žinoma, būtent apie asmeninius pačių Tukuručio ir Kupkinuko gyvenimus, prisiminta ir tai, kiek būtent laiko jiedu jau yra pažįstami nuo savo vaikystės laikų – jau net 23 metus iš eilės, o paskui jau ėmė narplioti ir dabartines realijas: skiepai, mitingai, karantinai, netikusi valdžia. Kupkinukas atvirai prisipažino, kad jis dar nėra skiepytas, nes nenori ir visiškai nebepasitiki nei medikais, nei vakcinos žadama tariama nauda, o įžvelgia tame vien tik rimtus pavojus. Būtent toks pat požiūris sieja ir nycietį Tukurutį – jis irgi paniekinamai žiūri į brukamus skiepus, jaučia už visko slypint klastą. Tiesa, nuo pat ryto Tukurutį visąlaik vis persekiojo negera mirties nuojauta – tarsi iš jo ar jo draugų aplinkos galbūt kažkas tuoj ims ir numirs. Tačiau draugui apie nuojautas jis nieko neprasitarė. O Kupkinukas jam pasakė telefonu sužinojęs, kad šiandien jo abu tėvai Kupiškyje eisią skiepytis nuo „Kovydo“ ligos. Bet dar tada Kupkinukas nežinojo, kas netrukus nutiks. Ir tik pavakarį, grįžus namo, Kupkinukas telefonu sulaukė baisios žinios – iškart po skiepo gavimo į kūną, jo paties tėtis staiga mirė, o mama irgi tuoj pat netikėtai pateko į ligoninės reanimaciją. Ir viskas nutiko taip greitai, tuo pačiu metu – ar tai tikrai tik sutapimas? 2021 m. rugsėjo 6 d.


Vienaturtis
// 2021.09.16 21:14
Man tai asmeniškai atrodo net ir kažkiek komiškai, kurioziškai tas vaizdas, kad kai tik vos įžengus į autobusų stoties laukimo salę, visi čia taip klusniai sėdi būdami būtent su kaukėmis ant veidų. Užtenka vos vieno popierėlio su taisyklėmis, pakabinto prie įėjimo ant lauko dūrų - ir visi tuoj pat klauso jo nurodymų, nė nesiginčydami sau kvėpuoja anglies dvideginiu po tom savo kaukėm, o ne normaliu deguonimi. Ir tik pagalvokit: koks vis dėlto šiuo atveju yra GALINGAS būtent tas popierėlis, kokią didelę fizinę galią jis turi žmonėms! Įdomu, o kas būtų tuomet, jei jis skelbtų kitokią, nei dabar, o pavyzdžiui, juoko forma sakau, tarkim tokias taisykles žmonėms: "sėdint patalpos viduje, lankytojams privaloma yra tada būti be kelnių, sijono ir trumpikių". Ir iškyla retorinis klausimas: ar ir tuomet žmonės klusniai paisytų kvailo popieriuko prie durų pateiktų įsakymų???
Anderzak
// 2021.09.20 15:18
vosishkai sutinku su tavimi

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Pusnuoges ir viliojancios jaunos merginos portretas Religine fanatike Vida pro autobuso langa pamate stotyje Tukuruti kritikanui Von mes ryztingai sakom -TAI TIK BRUSHU TESTAI Tukurutis kalbasi su Kupkinuku Panevezio autobusu stotyje Martyno marti ish arti popinjay Tukurutis susitinka su Kupkinuku prie Panevezio autobusu stoties