apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 11984 dabar naršo 0 (0)
Religine fanatike Vida ir jos vyras Zydrunas puikiai dera vienas kitam // Vienaturtis // 2021.09.27 // komp. piešiniai
184 kb

peržiūrėjo: 139
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
O kaip šiuo metu, dabartiniu laikotarpiu gyvena religinė fanatikė iš Kupiškio miesto, Vida Pribeldaitė – Lajūnienė? Iš po to praeito karto, kada pastaroji davatka Vida ir jos sutuoktinis Žydrūnas Panevėžio miesto autobusų stotyje buvo pamatę Nycių kaimo gyventoją, burtininką Tukurutį Kosmonautą o paskui tik apie tai ir aptarinėjo tarpusavyje, dabar jau yra kiek aprimusios aistros, daug labiau atvėsę nervai. Tiesa, dar paskui Vidos vyras Žydrūnas vis dėl to buvo ir išdrįsęs nueiti tiesiai į miesto bažnyčią, paklausti kunigo, ar įmanomas toks dalykas, kaip okultizmu savanaudiškai besiverčiančio kaimo gyventojo burtininko oficialus atskyrimas nuo katalikų bažnyčios, bet paskui, kai išgirdo, kiek ten visokio „popierizmo“ dėl būtent tokio dalyko greta reikėtų irgi padaryti, Žydrūnas tik numojo su ranka ir pats sau pasakė: „Et, neverta!” Vis gi, o tiedu Vida ir Žydrūnas ir tikrai be galo puikiai dera vienas kitam (kaip kad liaudies posakis apie tai pasakytų: „atitiko kaip kirvis kotą“), nes juk turi jie šitiek daug tarpusavyje bendro. Svarbiausia ne tai, kad šalia savo didelės meilės Dievui, jie abu dar norėjo ir sukurti santuoką, svarbiausia, kad ir jų abiejų vidiniai nusistatymai, net charakteriai ir gyvenimo būdas idealiai sutampa: abu jie kilę iš religingų šeimų, abu labai gyliai tikintys, abu yra totaliai lytiškai šalto būdo, abu savo noru yra visiškai atsisakę intymumo ir seksualinių santykių. Juk neveltui jie ir namie visada juk miega tik atskirose lovose. Religingieji Lajūnai vakarais turi tokią savo tradiciją: davatka Vida visada eina gulti į lovą prieš 9 valandą, ir tada būtinai ji drauge su vyru dar pasiklauso per „Lietuvos Radiją“ trumpą religinę laidelę „Dievo žodis, kasdieniai skaitymai“, o tada jau, pilna minčių apie tikėjimą, ramiai nugrimsta į miego ir sapnų pasaulį. Kai nepasiseka paklausyti prieš miegą šios laidos, jai tada būna dėl to visai sugedusi nuotaika ir sunkiai sekasi užmigti. Šį sekmadienį sutuoktiniai ir vėl vakare tos laidelės klausėsi... 2021 m. rugsėjo 26 d.

https://www.yo utube.com/watch?v=jmY_MiJ1hAY< /a>


Anderzak
// 2021.09.29 15:37
kodel zydrunui stikline prie lupos prilipo?
Vienaturtis
// 2021.09.29 19:53
Regis todėl, kad "Moment" klijai dar nebuvo iki galo pridžiūvę... :D
Von
// 2021.09.29 21:07
Nelogiškas atsakymas
Vienaturtis
// 2021.09.30 10:10
Nesvarbu. Von, o tu ar esi kada per radiją irgi klausesįs šitos laidelės, ar gal ji tau yra tiesiog visiškai - "dzin"?

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
&#65325;&#65 353;&#65358;& ;#65353;&#65357; &#65345;&#65 356; PARkiING Kupkinuko kerstas medikams vakcininkams del jo abieju tevu mirties Religine fanatike Vida ir jos vyras Zydrunas puikiai dera vienas kitam Jau velu Coming Home Baby Archeologe Luna dziaugiasi ka tik isigytais firminiais DEPECHE MODE marskineliais