apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime // Vienaturtis // 2022.05.16 // komp. piešiniai
200 kb

peržiūrėjo: 97
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Šiandien visiems Nycių kaimo gyventojams yra ypatingo svarbumo diena – verslininkų sūnus ir burtininkas Raigardas Šunėnas su savo išrinktąja drauge Vilija Koriznaite iškėlė savo vestuves. Tai, ko visi nekantriai visus du ilgus metus, pagaliau ėmė ir įvyko – jaunojo Šunėno vestuvės. Jau nuo pat ankstaus ryto tai buvo išskirtinė ir savotiško jaudulio kupina diena – į papuoštą šventei Šunėnų sodybos kiemą Nyciuose pradėjo rinktis svečiai, pasiruošę atšvęsti Raigardo Šunėno šeimos sukūrimo su Vilija dieną. Pagal iš anksčiau sudarytą planą, jaunuosius į Metrikacijos skyrių Kupiškyje turėjo su savo automobiliu vežti panevėžiečiai Luna ir Tomas Dragonai. Tad visa vestuvininkų puošni eisena pirmiausia būtent ten ir pajudėjo. Raigardas Šunėnas sėdo į Lunos vairuojamą „Maserati“ ir nudūmė keliu, Kupiškio link. Beje, pagal tradiciją, tuo metu jaunikis Raigardas dar nebuvo savo nuotakos Vilijos matęs iš arti su vestuvine suknele. Pamatė tiktai tada, kai Lunos automobilis galop sustojo Kupiškyje ir jis išlipo aikštelėje šalia „Maximos“, priešais Savivaldybę. Pajaunius čia atvežė su savo automobiliu „Opel Vectra“ burtininkai Tukurutis ir Irena bei Viktoras Makdakas su „BMW“. Kai susirinks čia visi, neužilgo prasidės ir pati vestuvių ceremonija... 2022 m. gegužės 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 4 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 3 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 2 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime Audra Pavojingi norai