apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12149 dabar naršo 0 (0)
Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 2 // Vienaturtis // 2022.05.17 // komp. piešiniai
274 kb

peržiūrėjo: 89
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Toliau pasakoju apie Nycių kaime įvykusias jaunųjų Raigardo ir Vilijos Šunėnų vestuves. Susiruošus pirmiausiai nuvykti tiesiai į Metrikacijos skyrių Kupiškio mieste, jaunikis Raigardas Šunėnas čia su panevėžiečių Lunos ir Tomo Dragonų automobiliu „Maserati“ atvažiavo pats pirmas, bet prie pat Savivaldybės jo čia jau ir laukė jo būsima žmona – Vilija Koriznaitė, vilkinti vestuvinę suknelę. Beliko palaukti, kol ir visa vestuvininkų svita čia pagaliau atvyks. Burtininkai Tukurutis ir Irena su savo „Opel Vectra“ čionai atvežė pajaunius Popierių Popierėną, Giedrę Rilčytę ir Živetą Gargaitę. Pajaunys Viktoras Makdakas su „BMW“ atvežė likusius pajaunius – trolį Konaną, kėžietę Vitaliją Katinaitę, kupiškietę Eglę ir Raigardo studijų draugą, vilnietį Laurijų. Kai ir visi likusieji savo transporto priemones priparkavo aikštelėje ir išlipo lauk šventiškai puošniai apsirengę, susidarė tikrai graži vestuvininkų kompanija. Beliko jiems visiems eiti tiesiai prie pat durų Savivaldybės pastate, pro kurias netrukus bus galima patekti tiesiai į ceremoniją Metrikacijos skyriuje... 2022 m. gegužės 16 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 5 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 4 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 3 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime 2 Raigardo ir Vilijos Sunenu vestuves Nyciu kaime Audra