apie
naujienos
faq
forumai
darbai
galerija
 
v a r d a s
s l a p t a ž o d i s
 
 
 prisiminti
pamiršai slaptažodį?  registruokis!
prisiregistravę 12147 dabar naršo 0 (0)
Batuotas Katinas su Mersu Geliku lekia pro pat Maxima, Kupiskyje // Vienaturtis // 2022.06.21 // komp. piešiniai
259 kb

peržiūrėjo: 115
balsavo: 0
balai: 0, 0
sumažinti
Nycių kaimo gyventojas, turtuolis Batuotas Katinas štai jau penkti metai iš eilės nebegali išsiskirti su savo prabangiuoju visureigiu „Mercedes Benz G Class“ – tai seniai jam jau yra tapusi jo mylimiausia transporto priemone. Palikęs stovėti kiemo kampe savo įprastą lengvąjį automobilį, Batuotas dabar daugiausiai ištisai vien tik su savo tuo visureigiu „Geliku“ visur ir važinėja – ir po miestus, apsipirkti, ir visokiais kaimo žvyruotais keliukais – tvarkyti savo kaimo turizmo verslo reikalų. O pasirodyti su tuo savo „Mercedesu Geliku“ Kupiškio mieste nyciečiui Batuotui visada tikras pasididžiavimo savimi reikalas. Tik sau lekia tada jis per miestą su tuo savo „Geliku“ vienas arba su savo šeima, kai būna šiltas oras – visada su atvirais langais ir su iš salono trankiai grojančia grupės „Scooter“ muzika. Štai ir dabar pastarasis turtuolis Batuotas jau vėl įsuko į automobilių aikštelę Kupiškyje, prie pat prekybos centro „Maxima“, nes ruošiasi čia trumpam sustoti ir nueiti kai ko nusipirkti. Iš visureigio salono pro atvirą langą vėl garsiai sklido senos „Scooter“ dainos „Fuck the millennium“ muzika ir vien dėl to išsyk jis buvo pastebėtas iš parduotuvės laukan einančios burtininkės Irenos mamos – mediumės Marijonos Pirštienės, kuri gyvena šiame mieste... 2022 m. birželio 10 d.


komentarų dar nėra - būk pirmas!

nori dalyvauti diskusijose? pareikšti savo nuomonę, balsuoti už piešinius? velkam :] tik pirmiausia prisiregistuok. jei jau esi prisiregistravęs - tiesiog prisijunk per formą viršuje.


niekas nebalsavo

 
Batuoto Katino seima Panevezy, gatveje netiketai pamate davatka Vida Batuotas Katinas su Ksena ir Malkomu Geliku vaziuoja per Panevezi Verslininke Muse su nauja Nyciupio sekretore supasi ant Papyvesio supyniu Batuotas Katinas su Mersu Geliku lekia pro pat Maxima, Kupiskyje Svyturys Premjera Mokyklinis prisiminimas apie devintokes mergaites kojas